Şimdi Ara

Oppo Find X2 inceleme | Snapdragon 865, 12GB RAM, 120Hz ekran ve ultra süper hızlı şarj!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oppo'nun yeni canavarı ile tanışın! Oppo Find X2, Seramik kaplı gövdesi ve üst seviye donanımsal özellikleri ile kullanması oldukça eğlenceli bir telefon. 38 dakikada %100 şarj oluşu etkileyici. 

• Gel gelelim Avrupa'da yaşamıyoruz her şeyi kendi seçeneklerimize göre değerlendirmemiz gerek, Mi 10'a 8,5 verilir mi? S20'nin daha pahalı olduğu bir ortamda evet verilir ama ben her zaman derim: Kesinlikle 1 aylık maaşınızdan fazlasını telefona VER-ME-YİN!!! Eğer istediğiniz telefona maaşınız yetmiyorsa kendinizi geliştirip daha yüksek maaşlı bir yere geçmek sizin elinizde, madem ki daha iyisini istiyorsunuz, daha fazlasını kazanmak zorundasınız!

Ben bunu kendime kural edindim, bazıları da çok kazanmasına rağmen 2000'den fazla vermem ben telefona der, ona da saygı duyarım ama gidip de 2000 maaşı varken kredi vs çekip 10000'lik telefon alan... İşte onun savunulacak hiçbir yönü yok!
    adamın aylık geliri türkiye'nin 4-5 katı neredeyse. benim demek istediğim o değil, birim kıyaslama mantığın hatalı. senin kurduğun cümleyi tekrar okuyalım beraber.

''Herhangi bir Amerikalı ya da Avrupalıya 10 bin birime asla telefon aldıramazsınız''

danimarkalı bir kişi 10 bin birim veriyor mu vermiyor mu?
  • Artık moda oldu. En pahalı donanımları doldur telefona, 10 bin liraya da yasla gitsin. Bu fiyat bandında android telefon satılması imkansız.

• 9999 TL... Tamam çok müthiş bir telefon, söz konusu pro versiyonunda da Sony'nin telefonlar için devasa sayılacak 1/1.4 inç boyutlu en son nesil IMX 708 sensörü ile geliyor ama o fiyata Oppo satar mı? Sanmıyorum... 1500 TL daha ucuza Mi 10 5G var, gerçek çift taraflı stereo hoparlörler (telefonun üst tarafında da ayrıca hoparlör ızgarası var) ve daha büyük kamera sensörü ile geliyor.
  • 10 bin olsa alamazdık.

• fiyatı çok iyi 10 bin olsaydı alamazdık çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloodin

9999 TL... Tamam çok müthiş bir telefon, söz konusu pro versiyonunda da Sony'nin telefonlar için devasa sayılacak 1/1.4 inç boyutlu en son nesil IMX 708 sensörü ile geliyor ama o fiyata Oppo satar mı? Sanmıyorum... 1500 TL daha ucuza Mi 10 5G var, gerçek çift taraflı stereo hoparlörler (telefonun üst tarafında da ayrıca hoparlör ızgarası var) ve daha büyük kamera sensörü ile geliyor.
    hocam bahsettiğiniz mi 10 yine 8-9 k bu paralar verilir mi avrupada şu telefonların en babası 1000 euro ya alıyorlar yazık günah
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pckopatx -- 8 Temmuz 2020; 20:51:34 >
  • Herhangi bir Amerikalı ya da Avrupalıya 10 bin birime asla telefon aldıramazsınız. Şu fiyatlar şaka gibi. 4 asgari ücret

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avrupa fiyatı 1.000 Euro olan bir telefonun Fiyatlandırması Ülkemize özel yoksa fiyat çok daha yüksek rakamlara çıkardı.

• Kimse earpodsların philips action fit kopyası olduğundan bahsetmiyor. Cihazın incelemesini Erdi yapar umarım.

• Geç bunları anam babam, geç bunları..
    Levent Yüksel. (Orhan Veli şiiri)

• TR genelinde 100 tane satar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim cahilliğime verin ama 120 hz ekran ne işe yarıyor?
    duyu organlarımızla hissedebiliyormuyuz?

elemanın biri yarım saat dil döktü bu cihaz için hwp'de. yok Türkiye'deki en iyi cihazmış, yok iddia ediyormuş! falan filan. ama ciddi ciddi oturdum 1,75x hızla izledim. ama aklımda kalan bi *ok bile olmadı. ekran mekran diye birşeyler zırvalıyordu ama 120 hz ekran olayınına da bu başlıkta gördüm.

bu ülkede bu cihaza 5000 bin TL'yi bile çok görecek adamlar, adamın hasları var! isterlerse 32 gb ram koysunlar, istedikleri elemanlara yalatsınlar! ama gerçek manada bu cihazı alacak 100 kişi bile çıkmaz!

velhasıl, cihazın tek artısı: adının "RENO" olmaması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-13B66B2D0 -- 29 Nisan 2020; 23:17:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wjéasz

hocam bahsettiğiniz mi 10 yine 8-9 k bu paralar verilir mi avrupada şu telefonların en babası 1000 euro ya alıyorlar yazık günah

Alıntıları Göster
    Gel gelelim Avrupa'da yaşamıyoruz her şeyi kendi seçeneklerimize göre değerlendirmemiz gerek, Mi 10'a 8,5 verilir mi? S20'nin daha pahalı olduğu bir ortamda evet verilir ama ben her zaman derim: Kesinlikle 1 aylık maaşınızdan fazlasını telefona VER-ME-YİN!!! Eğer istediğiniz telefona maaşınız yetmiyorsa kendinizi geliştirip daha yüksek maaşlı bir yere geçmek sizin elinizde, madem ki daha iyisini istiyorsunuz, daha fazlasını kazanmak zorundasınız!

Ben bunu kendime kural edindim, bazıları da çok kazanmasına rağmen 2000'den fazla vermem ben telefona der, ona da saygı duyarım ama gidip de 2000 maaşı varken kredi vs çekip 10000'lik telefon alan... İşte onun savunulacak hiçbir yönü yok!

• Ultra Süper Hızlı olan keşke sadece şarj olsaydı , ULTRA SÜPER HIZLI DEŞARJ olması konusundaki yorumları da görsek iyi olurdu :)

• Mesut Bey yaklaşık 1 ay kadar önce bir tıraş makinesi inceleme videonuzu izlememiştim ancak şimdi onu bulamadım. Video banyoda çekilmişti ve sakallarınız uzundu. Tıraş sırasında videoyu ileri sararak hızlandırmıştınız. Sadece sakal tıraşı yapıyordunuz.

Ya Braun ya da Philips marka olabilir ancak hatırlamıyorum. Bu arada video eski olablir çünkü profilinize baktığımda yakın zamanda böyle bir video bulamadım.
    Hatırlıyorsanız o incelemenin linkini bana atabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 30 Nisan 2020; 2:34:57 >
  • Evet hissedebiliyorsun, 90 veya daha da iyisi 120 hz ekranın akıcılığının tadını aldıktan sonra 60 hz'a ne kadar kötüymüş diyeceksin, bu deneyim tıpkı yıllarca harddisk kullanıp da ssd'ye geçip alıştıktan sonra bir daha harddiskli cihaz başına oturunca hissedilenler gibi.

• Sipariş geçtim yarın incelemesini atarım

Şaka la nereye alıyom

• Oppo lara imei atılsa keşke :(

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.