Şimdi Ara

Phil Spencer: “Xbox Series X’in 2D’den 3D oyuna geçiş deneyimi yaşatacağını düşünüyorum”

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Microsoft’un merakla beklenen yeni nesil oyun konsolu Xbox Series X’in çıkışının yaklaşmasıyla birlikte yapılan açıklamalar da giderek artmaya başladı. Bu konuda sık sık açıklamalarda bulunan Xbox’ın başkanı Phil Spencer, yeni konsolla ilgili Twitter’da bazı paylaşımlarda bulundu.

Ayrıca Bkz.Philips yeni nesil konsollar için şimdiden monitör hazırlamaya başladı

Konsolda kesin olarak göreceğimiz ışın izleme teknolojisi ve diğer yeniliklerle ilgili sorulan bir soruyu cevaplayan Spencer, açıklamasında “Bana göre yeni nesille birlikte tecrübe edeceğimiz yeni nesil CPU, DLI, bellek bant genişliği ve SSD gibi teknolojiler sayesinde oyunlardan alacağımız his, 2D’den 3D’ye geçiştekine benzer olacak.” ifadelerini kullanmış.

Oyuncuların gamepad tuşuna basmasıyla ekrandaki karakterin hareket ettiği an arasındaki gecikmeyi düşürmek için geliştirilen Dinamik Giriş Gecikmesi (Dynamic Latency Input-DLI) isimli teknolojiye ekstra mesai harcadıklarını belirten Spencer, bunun oyun deneyimine olan katkısının büyük olacağını belirtmiş.

Konsolun çıkış tarihi yaklaştıkça heyecan verici açıklamalar da ivme kazanıyor. Bakalım önümüzdeki günlerde daha ne gibi açıklamalar duyacağız?

Kaynak:https://www.gamesradar.com/uk/phil-spencer-thinks-the-jump-to-xbox-series-x-will-be-as-dramatic-a-change-as-2d-to-3d/

• O kadar diyo yani.
  • Güzel PR ama yiyene.

• Abartılı bir söylem olmuş ortada duyurulan daha doğru dürüst bir oyun yok önce adam gibi 4K oyun desteği sunsunlar sonrasını bakarız

• 2D den 3D ye geçiş kadar etkisi olacak gelişme ya şimdikinden çok daha düzgün,daha gerçeklik hissiyatı veren bir Virtual realty olur veya hologram gibi birşey olur. Saçmalamış bence abi malımı öveceğim diye
  • Çok iddialı konuşuyor, beklentiyi yükseltiyor ama açıkçası benzer bir etki olacağını hiç sanmıyorum.

• Çok iddialı çıktığında bu iddiaları görücez :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu tırt nesilden sonra gerçek bir yeni nesil geliyor, heyecanlıyım

• Umarım tüm iddiaları doğrudur da kazıkçılar (PS) iflas ederler.

• Güzel uçmuş Phil abimiz
  • Phil Spencer: “Xbox Series X’in 2D’den 3D oyuna geçiş deneyimi yaşatacağını düşünüyorum”
  • Çok iddialı bir yorumda bulunmuş, biraz da en güçlü konsol bizde diye PR çalışması yapmışlar haklı olarak. Umarım söyledikleri doğru çıkar.

• Phil diyorsa %100 doğrudur adam king.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel gaza getirmiş ama böyle bir şey imkansız. 2D 3D geçişi resmen devrim, ekstradan bir boyut daha ekleniyor. O çapta bir sıçrama imkansız anca daha iyi grafikler diyebileceğimiz seviye olur. ps1-ps2 ve ps2-ps3 sıçraması gayet tatmin ediciydi. Ama ps3-Ps4 sıçraması grafiksel açıdan büyük bir atılım değildi. Bu jenerasyon da böyle olacak. Ki İnfinite'den bir parça oyun içi gördük. Ah şu amerikalılar... show business'ta üstlerine yok adamların.
  • tam olarak aklıma gelen bu oldu:
  • Düşünüyorum demiş. Fikrini ve beklentisini söylemiş. Ama iyi bir konsol ürettikleri ortada. Yeni nesilde XBOX akar..

• Çok abartıyorlar 7 yıllık xbone ile aynı oyunları oynatacak işte. Bleeding Edge, Crackdown 3, Minecraft vb..

• abartmayın! bu deneyimi yaşatması imkansız. hayatımda bu kadar abartılan şey duymadım. tamamen gerçekçi bile olsa, asla 2Dden 3Dye geçiş kadar büyük olmaz.

• ürün çıkmadan önce herkes abartır ürününü. Çıkıncada boş çıkıyor. bu öyle olmaz umarım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.