Şimdi Ara

Realme Watch'un render görüntüleri ve arayüz görselleri yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bu yılın başlarında ilk akıllı bilekliğini piyasaya süren Realme hemen ardından da ilk akıllı saatini tanıtmayı planlıyordu ancak koronavirüs salgını şirketin planlarını bozdu.

Ayrıca Bkz.Sony Xperia L4, Avrupa'da satışa sunuldu: İşte fiyatı

Realme Watch olarak adlandırılacak cihazla ilgili yeni detaylar var. XDA Developers internet sitesi akıllı saatin render görsellerini ve arayüz görüntülerini ele geçirmeyi başardı.

Tasarım olarak Fitbit Versa'yı andırıyor

Yayınlanan görseller dikdörtgen kasa ve farklı renk seçenekleriyle çıkış yapacak akıllı saatin, tasarım olarak Fitbit Versa'yı andırdığını gösteriyor.

Realme Watch 320 x 320 piksel çözünürlükte 1.4 inç dokunmatik TFT ekran, 160 mAh kapasiteli pil, IP68 suya dayanıklılık derecesi ve Bluetooth 5.0 desteğiyle gelecek. Saatte GPS modülü olmayacak.

15 çeşit fiziksel aktiviteyi izleyebilecek

Cihazın yaklaşık 7 günlük bir pil ömrü sunacağı belirtiliyor. Ayrıca Wear OS yerine düşük maliyetli akıllı saatler için geliştirilmiş özel bir işletim sistemiyle çalışacak.

Akıllı saat, içerdiği sensörler sayesinde kalp atış hızını ve kandaki oksijen seviyesini ölçebilecek. Aynı zamanda 15 çeşit fiziksel aktiviteyi izleyebileceğini ekleyelim. Realme Watch'un ne zaman piyasaya sürüleceği ve fiyat etiketi konusunda henüz bir bilgi bulunmuyor.

• Ben muhteşem vestel watch der ve tek geçerim lutfen.

• O çirkin realme yazısı ve tasarımıyla ara sıra BİM'e gelen 50 liralık saatlere benzemiş
  • Bime geliyo bunlardan 50 lira

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ekran altında ki yazı ufak kalmış az daha büyütmeleri lazım.

• Çocuk saati gibi.

• 7 gün şarj kötü değil ama çok iyi de değil. fiyatı önemli.
    ben amazfit bip kullanıyorum. şarjı 2 ay gidiyor. fiyatı da uygun sayılır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.