Şimdi Ara

Makyajlı 2021 BMW 5 Serisi'nin resmi fotoğrafları sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
3.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yalnızca birkaç gün arayla sızdırılan fotoğraflar sayesinde önce yeni BMW 2 Serisi Coupe’nin sonra da elektrikli iX3’ün tasarımını görme şansı yakalamıştık. Şimdi de makyajlı BMW 5 Serisi’nin fotoğrafları sızdırıldı.

BMWBLOG tarafından paylaşılan görseller henüz resmi bir değer taşımasa da, makyajlı BMW 5 Serisi’nin dijital tanıtımı için hazırlanmış gibi görünüyor. Üstelik fotoğraflardaki aracın gövdesindeki tasarım detayları, daha önce çekilen casus görüntülerle son derece uyumlu. Aracın arkasındaki imzadan anladığımız kadarıyla şu an şarj edilebilir hibrit motorlu BMW 530e versiyonuna bakıyoruz.

Ayrıca Bkz.Elektrikli Opel Vivaro-e tanıtıldı: 330 km'ye kadar menzil

Makyajlı BMW 5 Serisi’nin tasarımına baktığımızda, yeniden elden geçirilen böbrek ızgaranın eskiye göre biraz daha büyüdüğünü ve içerisindeki dikey çizgilerin daha belirgin hale geldiğini görüyoruz. Köşeli ve ince yapısı sayesinde daha agresif görünen aydınlatmalar da LED gündüz farları kapsamında yepyeni grafiklere kavuşmuş. Daha sportif görünen ön tamponda da büyük hava girişlerine ve sensöre yer verilmiş.

Makyajlı BMW 5 Serisi’nin arka bölümüne geçtiğimizde ise tamponun köşelerinin daha belirgin hale getirildiğini ve köşeli egzoz çıkışlarına ev sahipliği yapan difüzörün daha sportif bir tasarıma sahip olduğunu görüyoruz. Bunun yanı sıra stop lambalarının grafikleri de yenilenmiş ve daha modern bir görünüme kavuşturulmuş. Çift renkli jantlar ve sol çamurluktaki şarj girişi de karşımızda duran makyajlı BMW 530e’nin tasarım detayları arasında.

Şarj edilebilir hibrit sisteme sahip makyajlı BMW 530e versiyonunda dört silindirli benzinli motor ve bir elektrik motoru bulunacak. Toplamda 252 beygir güç ve 420 Nm tork üreten ikili, elektrik motoruna da ev sahipliği yapan 8 ileri otomatik şanzıman vasıtasıyla arka tekerleklere veya (530e xDrive modeli tercih edilirse) dört tekerleğe birden güç verecek. Hibrit versiyonların giriş seviyesini oluşturan bu versiyonun yanı sıra, altı silindirli motoruyla toplamda 400 beygir güce sahip BMW 545e isimli hibrit versiyon da seçenekler arasında olacak.

Makyajlı BMW 5 Serisi’nin önümüzdeki ay resmi olarak tanıtılması ve yıl bitmeden satışa sunulması bekleniyor. Konuyla ilgili detaylar geldikçe siz değerli okurlarımıza aktarmaya devam edeceğiz.

• Eski F10 5 bile bana halen çok güzel görünüyor adamlar G30u makyajlıyor. Nasip...

• Artık her haberde "sızdırıldı" kelimesini kullanmasanız çok itici gelmeye başladı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok klas duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Like a Sir

Eski F10 5 bile bana halen çok güzel görünüyor adamlar G30u makyajlıyor. Nasip...
    Katiliyorum. F10 hala guzel duruyor ama ne yazikki ici biraz eski gorunuyor.
    Genelde bmwler iki jenerasyon iyi gozukmeye devam ediyor.

Mesela F30 satilirken E90 hala iyi gorunuyordu.
    Su an G20 var ama F30 hala iyi duruyor.

Arabalari artik eskiten sey dis gorunus degil teknoloji oluyor. Daha buyuk ekranlar, surus destek sistemleri, android auto apple car play vs. vs.

Bu arada makyajda on iyi olmus arka bence kotulesmis. Su karartilmis stoplari begenemedim ben bmwde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hemican -- 28 Nisan 2020; 18:22:14 >
  • müteahhitler bunu beğendi

• Resmi fotoğraflar sızdırıldı :). Çok komik olmuş zaten resmi olarak adamlar yayınlamış. Yapılan haberlerde sızdırılmayla yayınlamanın farkı galiba tam bilinmiyor. Yada yayınlama kelimesi mi unutuldu? Donanımhaber clickbait mi yapılmaya çalışılıyor anlamış değilim

• Sızsa ne olur , bu vergiler ile alınıyor mu sanki

• BMW S class olmuş bu. Önden BMW den çok s classı hatırlattı bana, hem de en millet vekili spec.

• drjacob kullanıcısına yanıt
    Almak derken?

• fotifoti kullanıcısına yanıt
    Vergiler yüksek ya 3 araba fiyatına 1 araba satılıyor alamıyoruz BMW Kendi adıma konuşuyorum

• Alamayacak olanlar yine b.klamış. :)

• drjacob kullanıcısına yanıt
    Maalesef ülkemizde otomobil bir ihtiyaçtan ziyade yatırım aracı olduğu İçin hem devlet hem millet açısında itibarından fazla değer veriliyor. Kanada’da yaşayan akrabamdaki araca burada Koç biniyor anca . İngilteterede telefon fiyatına audi geliyor görmüşsünüzdür :) üstüne Vergi sistemimiz baştan aşağı saçma ve bu böyle devam ettiği sürece biz her şeye ederinden fazlasını vermeye devam edeceğiz. Cari açık gerçeği ile de buna mecburuz. Togg’un nasıl bir değişiklik yapacağını, yada yapabilecek mi merak ediyorum . Allah nasip etsin ne diyelim :)

• buda diğerleri gibi ateş ediyor
  • Yine bmw yine çirkin bir tasarım

Öncekinin aynısı neredeyse o iğrenç arka stopları değişselerdi iyiydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim Temmuz ayında gelecek bir 5.20 i aracım var, eğer makyajlı kasanın yıl sonuna yetişeceği kesinse iptal edip yıl sonunu beklemek daha iyi olacak gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Çok klas duruyor
    Lojistik işleri ne durumda bakalım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kgulle

Bu mesaj silindi.
    Eskidendi o işler. Bu saatten sonra müteahhitler de kolay kolay BMW 5 serisine binemez. Son 5 senede hersin gelirinde gözle görülür düzeyde düşüş var. Mercedes E serisine binen müteahhitlerin çoğunluğunda şu an Passat var mesela. Eskisi gibi lüks araç almak her baba yiğidin harcı değil bu devirde. Kentsel dönüşüm zamanları 2013-2016 dönemi gibi civcivli zamanlarını yaşamıyor artık.
  • Ben mi körüm yoksa fakirlikten bana bütün bmwler ayni mi görünüyor

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.