Şimdi Ara

:::::ŞiKAYETLER-YENİ HONDA CİVİC::::: (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
536
Cevap
1
Favori
72.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 40 bine alanlar çoğunlukta, bunun üstüne bazı hediyelerde koparmalısın, siyahın bakımı zor, bayaz nefis, bulabilirsen tabii
  • Tşk ederim.. Şu anda otomatiklerin fiyatı 42.100 Ytl gözüküyor. Hediyeler.... derken ne olabilir????
  • 2008 elegance otm. ben geçen ay(ocak sonunda) 40 bine aldım, park sensörü, bir takım yedek paspas trafik seti ve xenon hediye ettiler, daha bir kaç gün önce bir arkadaş ta 40 a istenbuldan aldı
  • quote:

Orjinalden alıntı: caucass

2008 elegance otm. ben geçen ay(ocak sonunda) 40 bine aldım, park sensörü, bir takım yedek paspas trafik seti ve xenon hediye ettiler, daha bir kaç gün önce bir arkadaş ta 40 a istenbuldan aldı

Aracı yeni almışınız, memnunmusunuz..? Aradan geçen zaman içerisinde iyiki bu aracı almışım, veya şöyle yapsaydım dediğiniz oldumu? Siz aracı hangi bayiden aldınız. Liste fiyatı üzerinden ne kadar indirim yaptılar?
  • Hocam nasıl memnun olmasın arkadaş milletin şehirler arası yaptığı yakıt tüketimini elde etmiş beğenmezmi?
    Şaka bir yana faydası olurmu bilmem bir kaç görüş belirtiyim
    İyi bir pazarlıkla 40000 ytl ya fiyatı çekersin. En azından Ankaradakiler indi. Sakın ola verdikleri park sensörü döşeme koruma vbg kendilerine maliyeti olmayan opsiyonları pazarlık unsuru olarak kullandırtma.
    Galeride baktım ve farkettimki siyah bir üst sınıf gibi duruyor. Ancak bakımı zor.
    Birde döşeme rengi var, açık renk döşeme ferah olsada temiz tutması çok zor, ben bugün olsa kesinlikle açık renkiç döşeme almam, tabiki zevk olayı...
    Kullandıkça aracı sevdim eksik gedik tarafı olsada Focus, megan, yeni corollayı da kullanmış biri olarak kesinlikle civic diyorum (yeni corolla da civic kadar iyi diyebilirim.
    Son olarak şimdiden hayırlı olsun.........
    quote:

Orjinalden alıntı: ozgur22

quote:

2008 elegance otm. ben geçen ay(ocak sonunda) 40 bine aldım, park sensörü, bir takım yedek paspas trafik seti ve xenon hediye ettiler, daha bir kaç gün önce bir arkadaş ta 40 a istenbuldan aldı

Aracı yeni almışınız, memnunmusunuz..? Aradan geçen zaman içerisinde iyiki bu aracı almışım, veya şöyle yapsaydım dediğiniz oldumu? Siz aracı hangi bayiden aldınız. Liste fiyatı üzerinden ne kadar indirim yaptılar?

• Eksikleri kısaca şöyle; camların hepsi tam otomatik olabilirdi, bagajı orijinal olarak büyük bırakılabilirdi, (özellikle küçültülmüş), bişraz daha sessiz olabilirdi, ama bunlara rağmen insana gerçekten zevk veren bir araba, yakıtı ise bende gerçekten çok iyi, bu gün yine 500 km. şehir dışı kullandım, en düşük hızım 110 , genellikle 140-150 bastım, arabada giderkn 3 , dönerken 2 kişiydik hızlı kullanmama rağmen tam 6 litre gösterdi
  • e sen hergün böyle yol yapıyosan , ne kadar az yakarsan yak , farketmezki :)
    küçük dizellerden lazım sana fiesta gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: rahmi2253

Hocam nasıl memnun olmasın arkadaş milletin şehirler arası yaptığı yakıt tüketimini elde etmiş beğenmezmi?
    Şaka bir yana faydası olurmu bilmem bir kaç görüş belirtiyim
    İyi bir pazarlıkla 40000 ytl ya fiyatı çekersin. En azından Ankaradakiler indi. Sakın ola verdikleri park sensörü döşeme koruma vbg kendilerine maliyeti olmayan opsiyonları pazarlık unsuru olarak kullandırtma.
    Galeride baktım ve farkettimki siyah bir üst sınıf gibi duruyor. Ancak bakımı zor.
    Birde döşeme rengi var, açık renk döşeme ferah olsada temiz tutması çok zor, ben bugün olsa kesinlikle açık renkiç döşeme almam, tabiki zevk olayı...
    Kullandıkça aracı sevdim eksik gedik tarafı olsada Focus, megan, yeni corollayı da kullanmış biri olarak kesinlikle civic diyorum (yeni corolla da civic kadar iyi diyebilirim.
    Son olarak şimdiden hayırlı olsun.........
    quote:

quote:

yeni corollanın civicten tek eksiği
    arka diz mesafesi
    otomatik tercih edilecekse vitesi
    ve iç malzeme kalitesi hissi

geri kalanı aynı
    hatta servisleri eminim çok daha iyidir.

• bildiğin kadarıyla corolladan eksiği far ve yağmur sensörü otomatik kararan dikiz aynası bir japon otomobili oalrak bu teknolojik insanlara yardımcı olan bu özelliklerin hondanın kullanmamasını anlamış değilim
  • Dediğin özellikler corollanın hangi donanımlı modelinde var ve fiyatı ne?
    quote:

Orjinalden alıntı: emregulec_1905

bildiğin kadarıyla corolladan eksiği far ve yağmur sensörü otomatik kararan dikiz aynası bir japon otomobili oalrak bu teknolojik insanlara yardımcı olan bu özelliklerin hondanın kullanmamasını anlamış değilim
  • quote:

Orjinalden alıntı: rahmi2253

Dediğin özellikler corollanın hangi donanımlı modelinde var ve fiyatı ne?
    quote:

Orjinalden alıntı: emregulec_1905

bildiğin kadarıyla corolladan eksiği far ve yağmur sensörü otomatik kararan dikiz aynası bir japon otomobili oalrak bu teknolojik insanlara yardımcı olan bu özelliklerin hondanın kullanmamasını anlamış değilim

Bu özellikler corolla elegant modelinde var yanlış hatırlamıyorsam. Toyota sitesinden baktım, 40.900 TL olan modeli 39.500 TL'na bırakmışlardı, ama sıkı bir pazarlıkla ve farklı bayilere sorularak aşağı alınabilirdi.

Ayrıca bizim hondalardan farklı olarak; yağmur, far, kararan ayna sensörleri, anahtarsız giriş ve kontak anahtarı özelliği vardı. Yani aynı fiyatlara Corolla daha fazla özellik sunuyor (sunroof ve otomatik vites hariç) .

Ama detay işciliklerinde toyota beni tam anlamıyla hayal kırıklığına uğrattı diyebilirim. O nedenle toyotayı eleyip Honda'ya yöneldim. Ayrıca civic tartışmasız olarak daha güzel ve sade çizgilere sahip, corollaya göre. Ama bu beğeni işi görecelidir tabii. Ben bunu beğendim, başkası corollaya bayılabilir.

• hondanın sattığı her 10 arca karşılık toyota 100 araba satıyor
  • Çok değerli Honda civic kullanan arkaşlar. Lütfen öneri ve görüşlerinizi yazarmısınız. Aşağıda yazdığım özelliklerdeki araç bu fiyata uygunmudur.
    1. Ekran göstergeli park sensör fiyatı 980 ytl
    2. Xenon kit fiyat 1.150 ytl
    3. iç döşeme koruma 150 ytl
    4. ambians ışık eksoz ve kapı eşik nikelanjı vs. 550 ytl
    5. Bady kit 3.000 ytl
    6.cam filim 550 ytl
    toplam 6.380 ytl

Araba HONDA CİVİC ELEGANCE OTOMATİK.. Renk SİYAH iç döşeme FÜME fiyat 42.000 ytl ..
    Görüş ve önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar. Bunun haricinde eklettirmem gereken başka birşey varsa
    lütfen yazınız. Biraz sıkı bir pazarlık yaparsam fiyatı biraz indirebileceklerini düşünüyorum.
  • sıfırmı yoksa 2. elmi alıyorsun bunu
  • Sayın CAUCASS.. Ne 2nci eli.... sıfır. Anladığım kadarıyla size bu fiyat çok uygun geldi sanırım. Zaten bayinin açıklamış olduğu parekende anahtar teslim fiyatı 43.100 otomatiklerin. Birkaç aksesuarla birlikte.
  • quote:

Çok değerli Honda civic kullanan arkaşlar. Lütfen öneri ve görüşlerinizi yazarmısınız. Aşağıda yazdığım özelliklerdeki araç bu fiyata uygunmudur.
    1. Ekran göstergeli park sensör fiyatı 980 ytl
    2. Xenon kit fiyat 1.150 ytl
    3. iç döşeme koruma 150 ytl
    4. ambians ışık eksoz ve kapı eşik nikelanjı vs. 550 ytl
    5. Bady kit 3.000 ytl
    6.cam filim 550 ytl
    toplam 6.380 ytl

Araba HONDA CİVİC ELEGANCE OTOMATİK.. Renk SİYAH iç döşeme FÜME fiyat 42.000 ytl ..
    Görüş ve önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar. Bunun haricinde eklettirmem gereken başka birşey varsa
    lütfen yazınız. Biraz sıkı bir pazarlık yaparsam fiyatı biraz indirebileceklerini düşünüyorum.

hiçbirini almayın 3000 lira indirsinler bakalım kabul edeceklermi :)

o zenon kitin fiyatı taş çatlasa 200 ytl , onlar 150 ye mal ediyodur
    park sensörünün en iyisini 500 e alırsınız
    diğerlerini bilmem ama deli fiyatlar .

badi kit zaten polyesterden dandirik bişey

6000 ytl ise toplam fiyat 3000 indirim daha karlı olması lazım satıcı için

• Doğru... aynen size katılıyorum. En azından bayii tarafından bu tür uçuk fiyatların telaffuz edilmiş olması , alıcı tarafından pazarlığın genel anlamda ilan edilmiş olan fiyat üzerine yoğunlaşmak gerektiği sonucuna vardım.
  • Aksesuarları salla, hepsi kandırmaca, xenon dediği iki taywan malı ampul ne o öyle 1.100 bilmem ne, adamn üç kaatçı seni keklemeye çalışıyor, okyayın dediği gibi 40 bin teklif et , o vermezse başkası verecektir, bende aynı arabayı ocakta 40 a aldım, başka alanlarda oldu,
  • Ya hocam sen başka bir bayi ile de konuştunmu bu arada?
    quote:

Doğru... aynen size katılıyorum. En azından bayii tarafından bu tür uçuk fiyatların telaffuz edilmiş olması , alıcı tarafından pazarlığın genel anlamda ilan edilmiş olan fiyat üzerine yoğunlaşmak gerektiği sonucuna vardım.
  • Evet. Konuştum ama kesin fiyat vermediler. Başka bir bayi tarafından saydığım özelliklerin fiyatlarının abartıldığını ben sadece 1. park sensörü 2. xenon kit 3. eksoz ve kapı nikelanjı 4. açık tonda cam filmi istediğimi ilettim. Konuştuğum bayan satış müdürünle konuşup bana tlf ile döneceklerini ve fiyat vereceklerini söyledi.. şimdilik bekliyorum..
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.