Şimdi Ara

Red Bull imzalı Dirt Bike Unchained mobil platformlar için yayında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Adrenalin dolu sporların en önemli sponsoru Red Bull mobil dünyada da oldukça hareketli. Motokros severlerin ilgisini çekecek Dirt Bike Unchained oyunu global olarak indirmeye sunuldu.

Dirt Bike Unchained neler sunuyor?

Dirt Bike Unchained oyunu klasik motokros yarışlarını mobile getiriyor ve kendinizi sıfırdan şampiyon bir pilot olmaya giden yolda bulunuyorsunuz. En iyisi olduğunuz zaman ise Red Bull kaskını takma şansınız oluyor.

Ayrıca Bkz.6 çekirdekli Ryzen işlemcili Lenovo IdeaPad 5 satışa çıkıyor

Oyun ekrana dokunarak oynanıyor. Hızlanma, tepeden atladığınızda en hızlı şekilde yere inme, sağa sola manevra gibi hareketler için ekranın ortasındaki dokunmatik çembere uyarılar geliyor. Aynı çember farklı hareketler yaptırdığı için sürekli bas ve çek şeklinde ilerliyorsunuz.

Oynaması ücretsiz

Cooper Webb, Johnny Walked ve Tarah Gieger gibi ünlü isimler hem sizi eğitiyor hem de rakibiniz oluyor. 20 civarında bisiketi toplayabildiğiniz oyunda puanlar kazanarak ekipmanlarınızı geliştiriyorsunuz. Oyunda çevrim içi oyuncularla da mücadele ediyorsunuz. Grafiklerin alt seviye telefonlarda biraz zorladığını belirtmek gerek.

• Ooo hemen indiriyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • LG g5 cihazınız uyumlu değil dedi

• Çoğu telefonda uyumlu değil diyor. Amaç ne çözemedim

• Denemek lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Google Play'de yorumları okudum, oyun bir facia. İndirmeden vazgeçtim oyundan

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.