Şimdi Ara

Sony Xperia 1 II'nin çıkışı ertelendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Japon teknoloji devi Sony, Xperia 1 II isimli yeni amiral gemisi telefonunu geçtiğimiz Şubat ayında tanıtmıştı. Şirket lansman etkinliği sırasında cihazın 2020'nin ikinci çeyreğinde piyasaya sürüleceğini söyledi.

Ayrıca Bkz.Tesla modelleri artık trafik ışıklarını ve dur işaretlerini tanıyor

Sony İspanya resmi Twitter hesabı akıllı telefonun Nisan sonuna doğru Avrupa’da satışa çıkacağını belirtmişti ancak koronavirüs pandemisi nedeniyle planlar değişti. Son bilgilere göre cihaz Mayıs sonu itibarıyla ön siparişe açılacak.

Avrupa fiyatı: 1.200 euro

Sony Xperia 1 II, 4K çözünürlükte 6.5 inç OLED ekran taşıyor. Gücünü 5G destekli Snapdragon 865 yonga setinden alan akıllı telefon 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanı mevcut. Ayrıca 4.000 mAh kapasiteli bir pilden beslendiğini belirtelim.

Amiral gemisinin arka panelinde 12 megapiksel ana sensör, 12 megapiksel ultra geniş açılı lens ve 12 megapiksel telefoto sensörden oluşan üçlü kamera sistemi bulunuyor. Sony Xperia 1 II Avrupa'da 1.200 euro fiyat etiketiyle satılacak.

Kaynak:https://news.mydrivers.com/1/685/685435.htm

• 1200 Euro Harika fiyat(!) Kibirli olan birisi varsa o da Sony'dir.
    Aynı fiyata satılan Samsung ve Apple yerine insanlar neden bu telefonu alacaklar? Süper ince çerçeveler ile füturistik bir tasarımın var mı?
    Ne bileyim devasa sensörlü teleskopik kameraların? Diğerlerinden ayrılan yazılım özelliklerin?
    Bu saydıklarım işe yarar olmak zorunda değil bakın, şuan lüks tüketim fiyatlarından bahsediyoruz, kimse yalnızca telefona ihtiyacı olduğu için s20 Ultra almıyor zaten ya da iPhone 11 Pro. İnsanlar böyle fiyatları verecekse en iyisini kullanmak, en gelişmiş tasarımlı, en bol oyuncaklı telefonu kullanmak istedikleri için veriyorlar.
    Sony ise rakiplerinden daha eksik bir telefonu aynı fiyata satıp insanların almasını bekliyor. 900 avroya satılan OnePlus 8 Pro'da daha fazla özellik var.
  • Zahmet olmuş pandemi olmasaydı erken getirirlerdi kesin, ha bekleyen varsa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şahin fiyatına telefon

• Bi bitmediniz

Hep aynı tasarım mı olur son 12 yıldır.

• Patren kullanıcısına yanıt
    Ne kadarda kaprisli ve sekile önem veren milletiz. Zevkler , tasarim göreceli kavramdir. Emin olki suanda piyasaya cikan katlanabilir ve ekranin ortasinda sivilce olan dandroidlerden daha yakisikli ve agir.

• Drummerrrr kullanıcısına yanıt
    Bruhhh, sen kundakta bebeken ben bu forumda üyeydim.
    Senin yaşın kadar ben bu forumda üyeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Kalite kokuyor 😬

• Şekli şemali yerinde

• Uzun zamandır, bir telefonun çıkışını bu kadar sabırsızlıkla beklememiştim. Tanıtımını yaptıkları günden beri sürekli ne zaman çıkacak diye haber bekliyorum. 1 aylık gecikmeden bir şey olmaz, acele edip problemli çıkacağına, geç çıksın ama sorunsuz çıksın.

• Patren kullanıcısına yanıt
    Demekki eski üyelik cehaleti öldürmüyor...

• 1200 Euro Harika fiyat(!) Kibirli olan birisi varsa o da Sony'dir.
    Aynı fiyata satılan Samsung ve Apple yerine insanlar neden bu telefonu alacaklar? Süper ince çerçeveler ile füturistik bir tasarımın var mı?
    Ne bileyim devasa sensörlü teleskopik kameraların? Diğerlerinden ayrılan yazılım özelliklerin?
    Bu saydıklarım işe yarar olmak zorunda değil bakın, şuan lüks tüketim fiyatlarından bahsediyoruz, kimse yalnızca telefona ihtiyacı olduğu için s20 Ultra almıyor zaten ya da iPhone 11 Pro. İnsanlar böyle fiyatları verecekse en iyisini kullanmak, en gelişmiş tasarımlı, en bol oyuncaklı telefonu kullanmak istedikleri için veriyorlar.
    Sony ise rakiplerinden daha eksik bir telefonu aynı fiyata satıp insanların almasını bekliyor. 900 avroya satılan OnePlus 8 Pro'da daha fazla özellik var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-B6C467102

1200 Euro Harika fiyat(!) Kibirli olan birisi varsa o da Sony'dir.
    Oneplus 8 pro da ek olarak ne özellik varmış söyle de bilelim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mesela kamerasi ve elimdeki Sony A7iii kameraya harici monitör olma özelligi var sirf bu yuzden iphone kullanicisi olmama ragmen bu modelden almayi dusnuyorum .Saydigin telefonlarda bu özellik varmi ?

• ekranın ön tarafını siyah yapıp duvar kağıdını da koyu seçince alt ve üst çerçeveler gözükmüyor zaten 1200 euro bunun için.
  • gently weeps G kullanıcısına yanıt
    120Hz ekran, ekran altı parmak izi okuyucu?

Çok spesifik bir ihtiyaçtan bahsetmediniz mi sizce de, kaç kişinin A73'ü var?
    Ayrıca sırf harici monitör için 1200 euro buna vermektense 500 dolara Atomos Ninja V almak, hem monitör hem harici recorder olarak kullanmak çok daha iyi bir yatırım olmaz mı? Gelecek nesil kameralar büyük olasılıkla 10bit ya da Raw kayıt yeteneğine sahip olacaklardır. Bu durumda Ninja V çok işe yarayacaktır.

https://www.bhphotovideo.com/c/product/1401565-REG/atomos_atomnjav01_ninja_v_5_4k.html

• Bu fiyatlardan sonra iphone serisi ucuz gözükmeye başladı gözümde.

• Spesifik olup olmamasi degil ihtiyac ve tercih meselesi. Harici monitör harici batarya emin olki bas agrisindan baska birsey olmuyor. Surekli elinin altinda olan hem telefon hemde monitörden bahsediyoruz. Sonuc olarak özellik ve tercihler kisiden kisiye degisiyor . Senin icin önemli olmayan birsey baskasi icin cok muhim olabiliyor.

• Araba fiyatına kumanda satıyorlar. Sony mobili yapamıyorsun zorlama artık kapat.

• Sony mobile Türkiye' den çekilmişti, haber bizi çok etkilemez sanırım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.