Şimdi Ara

Samsung monitör ve SSD’lere Bannerlord hediye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yaklaşık 4 hafta önce yayınlanan Türk yapımı Mount&Blade II: Bannerlord, ülkemizde ve dünyada büyük ilgi gördü. Oyununun gördüğü ilgi nedeniyle Samsung, güzel bir kampanya başlattı.

Samsung marka belirli monitör veya SSD modellerini satın alanlara Mount&Blade II:Bannerlord hediye ediliyor. Mount & Blade II: Bannerlord, Steam’de 149,99 TL’ye satılıyor. 30 Nisan’a kadar online mağazadan alışveriş yapanlara Steam kodu ücretsiz olarak gönderilecek.

Ayrıca Bkz.Koronavirüs salgın döneminde sosyal medya kullanımı tavan yaptı

Kampanya dahilindeki en ucuz SSD modeli 530 TL’ye, en ucuz monitör ise 1300 TL’ye satılıyor. Kampanyaya kapsamındaki ürünleri görmek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

https://shop.samsung.com/tr/monitor-ssd-bannerlord-oyun-hediye-kampanyasi-2020

• 250 liralık ssd yi 540 TL satarsan tabi ki 150 liralık oyunu hediye edersin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hepsiburadadaki ssd fiyatları ile karşılaştırdım. Bannerlordu steam fiyatının 40 lira daha ucuzuna almış oluyorsunuz hediye değil yani.

• 27 İnç CJG54 QHD neredeyse iyiymiş. Hdr olmaması büyük kusur olmuş. :/ Onca özellik var Hdr niye koymamışlarsa.

• 400 TL ye almıştım kuponla 380 falan gelmişti şuan piyasada 420 ila 460 arası 530 TL ye satarsa tabikide hediye verir . Ama eğer ikisini bir alacak biri çıkarsa alsın sonuçta uyguna geliyor oyun 150 TL SSD yi de 380 e almış olursunuz

• Geçtiğimiz hafta acil ihtiyac sebebiyle 1300 tl'ye 1 tb 970 evo almistim. Şu anda oyunu Steam'den haricen alsam dahi daha ucuza mal ediyorum. Üstelik enpara %50 iade kampanyasindan hic bahsetmiyorum. DH ölücüleri için pek de cazip değil :)

• samsung niye böyle dandik

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.