Şimdi Ara

Amerikan güreşi simülasyonu WWE 2K21 iptal edildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• World Wrestling Entertainment şirketinin finans direktörü Frank Riddick, yatırımcılarla paylaştığı bir raporda WWE 2K güreş simülatörünün yeni bölümünün 2020'de piyasaya sürülmeyeceğini doğruladı.

Ayrıca Bkz.LG yeni nesil akıllı telefonu Velvet'in lansman tarihini açıkladı

Başka bir oyun gelebilir

WWE 2K21'in, 2K Games tarafından cari yıl bütçesine dahil edilip edilmediği sorulduğunda Riddick kısa bir şekilde şöyle cevap verdi: "Hayır, bu yıl oyunun lansmanı gerçekleşmeyecek." WWE 2K'nın 2020'de serinin yeni bir oyununu yayınlamayacağı, Nisan ayının ortasında "güvenilir kaynaklara" atıfta bulunarak, oyun serisinin eski senaristi Justin Leeper tarafından da açıklanmıştı.

Leeper'e göre, 2K Games WWE 2K20'nin yetersiz kalitesi nedeniyle böyle bir adım atmaya karar verdi. Geçen yılki oyun hatalar ve teknik problemlerle doluydu. Leeper ayrıca şirketin, WWE 2K21 yerine başka bir oyunu 2020'de piyasaya süreceğini iddia ediyor. Farklı bir türde olması beklenen oyun, daha şimdiden heyecan yaratmış durumda. WWE 2K20, Ekim 2019'da PC, PS4 ve Xbox One'da piyasaya sürüldü. Eleştirmenler oyunu beğenmemiş olsa da, oyun hâlâ Take-Two Interactive'in olağanüstü gelir elde etmesini sağlıyor.

Kaynak:https://www.f4wonline.com/wwe-news/wwe-confirms-no-annual-video-game-release-year-309551

• Oyunsever olarak merakla beklemiyordum.

• Seneler önce THQ'nun WWE All-Stars oyununu almıştık. Oyunda karakterlerin vücut yapıları ve hareketleri absürttü. Mesela gücü tam doldurduğunda 5-10mt havaya zıplıyordu, yerden sektire sektire adam dövüyordun. Ben hayatımda bu kadar eğlendiğimi hatırlamıyorum. Sonrasında bu tip bir simülasyon oyunu aldım, 5dk dayanamadım. Karakterler donuk, hareketler donuk, oyun yavaş, dövüşebilmek için teknik gerekiyor vs. Bana göre bu oyunun hakkı arcade oynanış olmalı. Bu dövüşün olayı şov ve gösteriş zaten.
    Haberdeki "farklı bir tür"deki kasıt bahsettiğim tarzda bir oyunsa güzel olur.

• Su 2k bir futbol oynu yapsada fifa ve pes biraz kendine ceki duzen verse.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kanal 6 da falan izlerdik . Hulk hogan geldi aklıma.Bir ara filmlerini izlerdik

Bunu izleyen var mı ?

• olağan_şüpheli kullanıcısına yanıt
    Filmini küçüklüğümde izlemiştim. Eğlenceli filmdi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.