Şimdi Ara

## Samsung'dan Yeni Bir 22-inç Monitör: 225UW ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
9.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Samsung'dan Yeni Bir 22-inç Monitör: 225UW ##

Dünyanın en büyük LCD monitör üreticilerinden biri olan Samsung yeni monitörü 225UW'yu duyurdu. Firmanın 22-inç'lik yeni monitörü özellikle sahip olduğu 2 megapixel entegre web kamerası, dahili mikofonu ve hoparlörleriyle dikkatleri çekmekte. Bu özellikleri itibariyle anında mesajlaşma ve VoIP uygulamaları içinde son derece kullanışlı olduğu ifade edilen Samsung 225UW'nun genel teknik özellikleri ise şu sekilde,

- Pixel Aralığı : 0,282 mm
    - Parlaklık: 300 Kandela
    - Kontrast: 700:1
    - Görüş Açısı: 170° (yatay), 160° (Dikey)
    - Tepki Süresi: 5 ms
    - Maksimum Çözünürlük: 1680x1050
    - Renk Desteği : 16,7 milyon

Ek olarak usb, analog ve dijital bağlantılara da sahip olan Samsung'un yeni modeli 225UW'nun yurt dışında Haziran ayında satışına başlanması beklenirken tahmini son kullanıcı fiyatınn ise yaklaşık 400$ civarı olması bekleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 16 Mayıs 2007; 20:07:56 >

• webcam ve hoparlör dışında 226BW kulvarının baya aşağısında kalmış.
    Oyun için yapmamışlar herhalde
  • satmayacak bi alet
  • multimedya özellikli bir monitör. Ama diğer özellikleri yeterli değil. webcam gereksiz, monitörlerin üzerindeki hoparlörlerin de ne kadar kalitesiz olduğu da ortada.
  • Ya çıkaracaklarsa 931c'nin WideScreen versiyonunu çıkarsınlar. Peynir ekmek gibi satar eminim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Blacktric

Ya çıkaracaklarsa 931c'nin WideScreen versiyonunu çıkarsınlar. Peynir ekmek gibi satar eminim.

Niye çıkarsınki!...Teknoloji adım adım ilerler ve kendisine piyasa hazırlar. Bahsedilen teknolojilerin en üst düzeyi bile şu an ellerinde mevcut ama adamların gözünü para bürümüş. Yoksa ellerindeki materyali, teknik parçaları vs. nasıl tüketecekler?!...
  • Buna ne gerek vardi şimdi???Saçma sapan bir ürün...Daha önceki 226 modelinin gerisinde....

Monitör üzerindeki hoparlörleri kullanan adamın aklından şüphe ederim..

Niye koydunki o hoparlörleri hiçbir işe yaramaz...Web cam de öyle...

Ben asıl samsungdan 24" büyüklüğünde 1080p destekleyen 1920x1200 çözünürlükde HDMI,component çıkışlı bir ürün bekliyorum ve diğer üreticilerden...

LCD TV lere kafa tutabilecek bir ürün....benQ nun yaptığı gibi....

yanlış mıyım arkadaşlar??????
  • Neden oyun için değil ki? 5ms çok iyi bir tepki süresi. TN panel mi ona bakmak lazım ama sadece kağıt üstünde bir değer olduğunu düşünüyorum daha o renk skalasını ayırt edebileni göremedim. .

Kamerası olması da artı, hem de büyük artı. .
  • bu ekran 16:9 mu? yoksa 16:10 mu?
  • Şu anda dünyanın en hızlı ve kaliteli mönitörleri VİEWSONİC markasına ait...
    VX922 ler...
  • 22 inch monitör yapıyorlar ama Full HD çözünürlüğüne çıkamıyor alet - contrast oranları ve parlaklıktada farklılık yok ...
  • 226BW'yi kırpıp webcam filan koymuşlar.Çok saçma.Nerde hani FULL HD LCD'ler??
  • 2266bw dha iyi tercih olur.Fiyatta aynı.
  • satmaz
  • C paneldir bu
  • mal piyasaya düşmeden müneccim kesilmek bize yakışmaz gelsin görelim v. sonic in de vardı 900 serisi 8 ms ve 10 ms lerde çalışan hala baba monitörleri yani bazı kaavramlara bakarak kesin konuşmak yanlış olur sonuç olarak ekran kartının sheder ünitesi değil bu olay lar kontras olsun ms olsun apıştıtırır adamı aldıktan sonra saygılar
  • Samsung'da BenQ gibi full HD ve HDMI bağlantılı monitörler çıkarması lazım havada kapışılır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KYSER

Şu anda dünyanın en hızlı ve kaliteli mönitörleri VİEWSONİC markasına ait...
    VX922 ler...

katılıyorum
  • Benim 17" sony trinitron tüplü 1600x1200 çözünürlüklü monitörün verdiği görüntüyü verebilecek bir lcd monitör olsa koşa koşa gidip alacam ama yok. Bunlarda hala aynı şeyi çıkarıp çıkarıp duruyorlar. adam akıllı bir yükseliş olsun teknolojiye paralel bir şekilde.kardeşim şimdi adam niye bu monitörü alsın ki? web cam için mi mikrofon için mi yoksa hoparlör için mi?
    işi cep telefonu piyasasına çevirdiler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gokhanweb

Benim 17" sony trinitron tüplü 1600x1200 çözünürlüklü monitörün verdiği görüntüyü verebilecek bir lcd monitör olsa koşa koşa gidip alacam ama yok. Bunlarda hala aynı şeyi çıkarıp çıkarıp duruyorlar. adam akıllı bir yükseliş olsun teknolojiye paralel bir şekilde.kardeşim şimdi adam niye bu monitörü alsın ki? web cam için mi mikrofon için mi yoksa hoparlör için mi?
    işi cep telefonu piyasasına çevirdiler.

tüp = radyasyon = göz sağlığı
    diretmenin bir anlamı yok mevcut lcd teknolojisi oldukça kalitelidir görüntü açısından sizde trinitron takıntısı varsa o zaman sony lcdlere bir göz atın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nitrogliserin -- 22 Mayıs 2007; 16:33:17 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.