Şimdi Ara

İnternetten İkinci El PlayStation 4 Aldı, Paketin İçinden Beş Adet Kase Çıktı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İnternetten ikinci el ürün dolandırıcılığı bu sefer Batman'da yaşayan bir vatandaşın başına geldi. 

Veysel Erten, internet üzerinden 2000 TL karşılığında ikinci el PlayStation 4 satın aldı. (Muhtemelen Pro model.) Paketin içinden konsol yerine beş adet cam kase çıktı. 

Veysel Erten konu ile ilgili olarak "Şahısla konuştum mesajlaştım, 2 bin liraya anlaştık. Şahıs bana iban numarasını attı, kargoya takip numarası girdiği gibi bana ürünün ücretini atmamı istedi. Ben de kargo takip numarası sisteme girdiği gibi şahısa parayı gönderdim. 3 gün sonra Hamza Akın adına kargom geldi. Benim 2 bin lira gönderdiğim ücret karşısında oyun konsolu gelmesi gerekirken 5 kase geldi."

Veysel Erten ayrıca "Şahsı arıyorum telefonlarıma cevap vermiyor. Kendisini ilgili yerlere şikayette bulundum lakin sürecin biraz uzayacağını söylediler ama ben benim gibi başka insanların mağdur olmamasını istiyorum. Bu sürecin hızlanmasını istiyorum. Benim gibi başkaları mağdur olmasın." dedi.

• En azından malum sebze çıkmamış

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ah be kardeşim 2000 liraya pro bulabileceğini mi sandın. Bir ara böyle switch dolandırıcısı çoktu. 1900 liraya 10 oyunlu switch falan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bari 4 kase koysaydın, vicdansız!
  • Hangi siteden almış oyle herkes troller, parayı atarsa ilk gitti bitti soğuk su içsin bir 🥤.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi bari çeyizi tamamlanmış oldu:)
  • Hangi siteden aldiginida soyleseydi Şimdi nereden bileceğiz

• Sahibinden’den almıştır.

• Ucuz gördü atladı ne yapsın tek değil herkesin başıns geliyor dikkatli olmak lazım
  • Bende arkadaşın aldığı gibi kazıklanma ihtimali de katarak bazen dijital olarak ps4 oyunu satın alıyorum. Allahtan hep hesabı gönderiyorlar. Bende o şekilde iki üç kez hesap sattım ama bu riski yüz tl ye kadar aldım hep. Arkadaş gibi 2000 tl yi hayatta risk edinemem. Her sitenin güvenli alışverişi var o şekilde satın alsaydı bile arkadaş ürünü kargocunun yanında açıp istediği ürün değil ise tutanak tutup öyle iade etseydi. Kargocu gittikten sonra güvenli alışveriş sistemi ile bile satın alırsa içinden ne çıkarsa kabul etmiş sayılır.
  • Yazık ne sahtekarlar var şu ülkede başin göğemi erecek 2000 alinca hiyar herif

• İyi bari hıyar filan göndermemişler, evinde kullan diye kase takımı göndermişler insaflı dolandırıcıymış

• internetten alışveriş yapılmaz.
  • Havuz hesabı olmayan 2. el sitelerden alışveriş yapmanın sonuçları bunlar.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • İyi olmuş.Birdakine kendini geliştirir artık bukadr saf olmamayı öğrenir.Göseldeki vatandaş genç ve 21. yüzyılda Sosyel Medya devrinde yaşıyor. Daha hayla bu olaylara kanan varsa acımıyorum artık hiçmi hayatında görmemiş duymamış senelerce bununla ilgili tonlarca vaka oldu.Eğitim ve aklını kullanma şart.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok geçmiş olsun, inşallah gerekli cezayı alır şerefsiz dolandırıcı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.