Şimdi Ara

Royal Green Lux Plus su arıtma cihazı - Video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Royal Green Lux Plus su arıtma cihazının sayfasına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz: https://royalgreen.com.tr/urun/ro-lux-plus-su-aritma-cihazi/

• Merhaba. Şuna reklam demeniz çok mu zor. Biz de gerçek inceleme sanıyoruz...

• quote:

Orijinalden alıntı: Universes

Merhaba. Şuna reklam demeniz çok mu zor. Biz de gerçek inceleme sanıyoruz...
    Aynen katılıyorum:Ayrıca Amerika ile de hiçbir bağlantısı yok; Amerika'da satışı da yok, bu sebeplerle NSF onayı aldığına da inanmıyorum! Düzgün bir inceleme ve karşılaştırma videosu koyarsanız iyi olur! İnceleme videosu öyle dışını çekerek yapılmaz tek tek açıp içeriğini gösterip tekrar toplasın birisi. Türkiye'deki hiçbir cihaza güvenmiyorum açıkçası ; Amazon.com.tr'de kendi sitesinden daha ucuz ama cihaz modeli falan da adı da farklı Lux yerini Soft/Vip almış bidon da değişik , Amazon.com'dan APEC Water Systems ROES-50 su arıtma sistemi var ''ben kendim için de bakıyorum ve bulabildiğim en mantıklı seçenek oydu henüz karar kılmadım, kargosu cihaz fiyatında!''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 21 Nisan 2020; 21:25:10 >

• Benim anlamadığım şu: Türk milleti olarak neden iyi bir şey yapan insan veya firmalar para kazansız istemiyoruz. Taş yesinler. Cem YILMAZ'ın da dediği gibi "Küçükken çok fakirdik" denilmesini istiyoruz. Donanım haber video paylaşmasın, para kazanmasın, Mesut, Gün, Erdi, Burak ve diğer arkadaşlar aç kalsın. O zaman onlara acıyalım istiyoruz. Ne yani. O kadar yurt dışına gidecekler vs. Ama hiç para kazanmasınlar. Biz Türk milletine ne yapsak yaranamayız. Bize her şey müstahak. İyi ve güzel şeyleri hak etmiyoruz.

• OverClocK1ng kullanıcısına yanıt
    Ülkemizde yüzlerce su arıtma cihazı üreten , satan ve reklamını yapan yer var: Hemen hemen hepsi de kalitesiz ürünleri fahiş fiyatlarla satıyorlar; bahsettiğim Apec 164 dolara satılıyor 1150 liraya denk geliyor, incelemedeki ürün kendi linkine göre 2350 lira.

Öncelikle bu cihaz insan sağlığı için olduğu için ekstra bir doğruluğa ihtiyacımız var: Çoluğumuz çocuğumuz içecek sonuçta ondan çıkacak suyu; güvenemediğimiz bir ürünü mü tercih edelim. Şunu bilyorum mesela AB standartlarını karşılamış sertifikaları doğruysa; sitesine mahsuben yazıyorum, reklam olsa bile sitenin parça pincik ederek incelemesi bile firmanın zararına olmaz, aksine yararınadır!

Her neyse gelelim diğer konulara; yurt dışı etkinliklerinin bir çoğunu sponsorlar karşılıyor, kendi cepleriyle gittikleri yerler çok ender ama bunu da oralardan elektronik ürünler alıp burada satarak bile o zararı kapatabilirler!

Bunun dışında reklama gelelim; Asus bir çok konuda sponsor olduğu halde yeri geliyor bazı ürünlerinde yerin dibine sokabiliyordu Mesut Bey , yine Erdi bey de oturaklı bir üslup ile eğrisini doğrusunu genel olarak söyler. Bizim istediğimiz inceleme böylesi, ailene güvenle içirebileceğin bir cihaz mıydı bu Tunahan kardeşim? Öyleyse ona göre reklam yapılabilirdi zaten , değilse de böylesi oluyor olmalı.

Halkımıza gelince, 1000 kere doğru şeyi yap 1 kere yanlış şeyi yaptığın anda en kötü senmişsin gibi söverler! (Bu ülkemize özgü bir durum sanırısam; eskiden çalışırken neredeyse koşarak çalışırdım ki maaşımı hak edeyim, diye düşünürdüm. Sonra; ben bu kadar çabalamama rağmen övülenin neredeyse yatarak maaş alan bir arkadaş olduğunu görmüştüm) Daha sonra ise halkımızın kafasındaki şu baloncuğu fark ettim; kıçımı yırtsam da aynı maaşı alacağım, zorlanmadan yapsamda o zaman niye kasayım ki...!
    [Bu yüzden Türk milletine ne yapsan yaranılmaz, doğrudur! Bize her şey müstehak buna da katılıyorum! Güzel şeyleri hak etmesek de sağlıklı şeyleri hak ettiğimizi düşünüyorum, yanlış mıyım?]

• Ben damdaki enerjimden gelen kaynar suyu temiz bidona koyuyorum su soğuyor ve içiyoruz . Kaynamış şu en temiz sudur.

• Dysonn torbasız süpürge incelemesi ne zaman gelecek??

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tobepeople kullanıcısına yanıt
    Amazonda satilan cihaz modeli farklıdır bu videoda luxplus modelidir cihaz icinde kullanilan filtrelerin markası omnipure ve bioceradir bu markalar ile bakarsanız nsf li malzeme kullandığını görebilirsiniz ayrıca diğer tüm parcalarda ayrı ayrı nsf onaylidir.

• Red_devil33 kullanıcısına yanıt
    Entemiz su kaynatılan sudur dediğiniz gibi.Lezzet kısmı değişir tabi ama bu cihazları almak ile bitmiyor bakımları var osu şusu var. Kullanan komşum var her sene 200 lira filitre parası gidiyor 6 ayda bir değişiyor. Dedim damacana alsan olmazmı hadi onu geç musluk suyunu kaynat harcıyacağın doğalgaz bile etkilemez seni dedim. Ben damacana alıyorum hala tembellik diyeyim.
    Benim bildiğim filtreler faydalı olan larıda yakalıyor diye biliyorum. Bu konuda bilgili bir arkadaş varsa yazabilir.
    Ama suyun en sağlıklı ve güvenilir kısmı kaynatıldıkdan sonraki halidir. Tabi musluk suyundan bahsediyorum.

• Advertorial gelmiş :)

• quote:

Orijinalden alıntı: 1ses1

Entemiz su kaynatılan sudur dediğiniz gibi.Lezzet kısmı değişir tabi ama bu cihazları almak ile bitmiyor bakımları var osu şusu var. Kullanan komşum var her sene 200 lira filitre parası gidiyor 6 ayda bir değişiyor. Dedim damacana alsan olmazmı hadi onu geç musluk suyunu kaynat harcıyacağın doğalgaz bile etkilemez seni dedim. Ben damacana alıyorum hala tembellik diyeyim.
    Benim bildiğim filtreler faydalı olan larıda yakalıyor diye biliyorum. Bu konuda bilgili bir arkadaş varsa yazabilir.
    Ama suyun en sağlıklı ve güvenilir kısmı kaynatıldıkdan sonraki halidir. Tabi musluk suyundan bahsediyorum.
    Su kaynatıldığı zaman sadece bakteri ve virüsleri öldürürsünüz. Arsenik, klor gibi kanserojen kimyasallar ve kireçten kurtulamazsınız. Membran filtre denen ters ozmos (reverse osmosis) filtreler ise her şeyi ama her şeyi filtre ederler. Akü suyu yani saf su ayarında su çıkarırlar. Bunun kötü yanı mineraller gibi faydalı bileşenleri de filtre ettikleri için insan bu minerallerden mahrum kalır. Bunun çözümü de günde 1 adet maden suyu içmektir. Greyfurt ve portakal tüketmekte aynı işi görür.

Biocera marka filtrede suyu besleyici yapma konusunda iyidir. Kat kat dizilen Çin malı mineral, PH, detox filtrelerin ise en ufak katkı sağladığı görülmemiştir. Arıtma cihazınıza Biocera filtre takmak pahalıya geliyorsa (Cidden çok pahalı, saçma sapan rakamlara satılıyor.) 5 veya 6 filtreli bir sistem alıp/toplayıp, mineral alımını da maden suyu veya sıkma meyve suları ile çözün. Şebeke suyundan en kaliteli içme suyuna dönüşümü en f/p olarak bu şekilde sağlarsınız.

Suyu kaynatmak sizi arsenik, klor ve kireçten kurtarmaz, kaynatınca kimyasallar yok olmaz, bakteri ve virüsler yok olur. Kaynatarak sağlıklı su tükettiğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz, kısmen sağlıklı su tüketiyorsunuz !

• Virtual Reality kullanıcısına yanıt
    "maden suyu veya sıkma meyve suları ile çözün" Bu cihazı hiç almasak damacana su ile komple ne cihaz parası nede bakım ücretinden kurtulsak olmuyor mu.

Saf su kıvamı demek vücudunuzdaki mineralleri alıp götürmesi demek . Kar suyu gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1ses1

"maden suyu veya sıkma meyve suları ile çözün" Bu cihazı hiç almasak damacana su ile komple ne cihaz parası nede bakım ücretinden kurtulsak olmuyor mu.

Saf su kıvamı demek vücudunuzdaki mineralleri alıp götürmesi demek . Kar suyu gibi.
    Damacana su tercih meselesi,

Bütçeniz, tek kullanımlık damacana veya cam damacanaya el veriyorsa gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz tabi. Lakin, evden eve, elden ele dolaşan plastik damacanalar son derece sağlıksız !

Depozitolu plastik damacana kullanacağınıza en dandik arıtma sistemini kullanmanız sağlığınız için daha iyi bir seçim olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Virtual Reality

Su kaynatıldığı zaman sadece bakteri ve virüsleri öldürürsünüz. Arsenik, klor gibi kanserojen kimyasallar ve kireçten kurtulamazsınız. Membran filtre denen ters ozmos (reverse osmosis) filtreler ise her şeyi ama her şeyi filtre ederler. Akü suyu yani saf su ayarında su çıkarırlar. Bunun kötü yanı mineraller gibi faydalı bileşenleri de filtre ettikleri için insan bu minerallerden mahrum kalır. Bunun çözümü de günde 1 adet maden suyu içmektir. Greyfurt ve portakal tüketmekte aynı işi görür.

Biocera marka filtrede suyu besleyici yapma konusunda iyidir. Kat kat dizilen Çin malı mineral, PH, detox filtrelerin ise en ufak katkı sağladığı görülmemiştir. Arıtma cihazınıza Biocera filtre takmak pahalıya geliyorsa (Cidden çok pahalı, saçma sapan rakamlara satılıyor.) 5 veya 6 filtreli bir sistem alıp/toplayıp, mineral alımını da maden suyu veya sıkma meyve suları ile çözün. Şebeke suyundan en kaliteli içme suyuna dönüşümü en f/p olarak bu şekilde sağlarsınız.

Suyu kaynatmak sizi arsenik, klor ve kireçten kurtarmaz, kaynatınca kimyasallar yok olmaz, bakteri ve virüsler yok olur. Kaynatarak sağlıklı su tükettiğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz, kısmen sağlıklı su tüketiyorsunuz !

Alıntıları Göster
    Biocera cidden çok pahallı vr saçma derken 2 3 bin falanmı fiyatı hocam

• kimbehicayy kullanıcısına yanıt
    250₺ civarı

• Fiyatları nasıl Bilgi alabilir miyim

• amway alın kafanız rahat etsin
  • tobepeople kullanıcısına yanıt
    Ürün sertifikasına NSF resmi web sitesinden bakabilirsiniz örnek olarak hocamhttps://info.nsf.org/Certified/DWTU/Listings.asp?Company=C0542791&Standard=058

• virüsleri öldürmenin tek yolu UV filtredir. Bakterileri tutabilirsin belki ama virüsleri imkanı yok öldüremezsin. ürünü tanıtıyorsun ama sadece arıtma cihazını video çekmekle olmuyor bu işler. sağlıktan bahsediyorsunuz ürününü görsel olarak tanıtmak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.