Şimdi Ara

WhatsApp grup çağrılarındaki katılımcı sınırı genişletiliyor: İşte yeni sayı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Nisan ayının ilk günlerinden itibaren bir çağrıda 4'ten fazla katılımcı eklemeye izin veren yeni bir özelliği test eden WhatsApp, yayınladığı son beta güncellemesiyle grup çağrılarındaki yeni kişi sınırını ele verdi. 

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy Fold 2 ekranı ve tasarımı sızdırıldı

Grup çağrılarındaki katılımcı sınırı 8'e yükseliyor

WhatsApp tarafından yayınlanan iOS için 2.20.50.25, Android için 2.20.133 sürüm numarasını taşıyan beta güncellemesiyle birlikte (siz dahil) 4 kişiye kadar olan katılımcı sınırı, 8 kişiye yükseltilmiş durumda.

Katılımcı sayısının (siz dahil) 8 kişiye kadar artırıldığı güncellemenin beta sürecinden ne zaman çıkıp da tüm kullanıcılar için yayınlanacağı bilinmezliğini koruyor.

Kaynak:https://wabetainfo.com/whatsapp-is-rolling-out-the-new-limit-of-participants-for-group-calls/

• Gruplardaki sınır kaldırılmalı, whatsapp ın en büyük darboğazı bu, yıl 2020 olmuş hala 360 kişi sınırı var gruplarda, sanki paraları yok... Sırf bu yüzden telegram kullanan azımsanmayacak bir kitle var

• Geliştirilmeli, şuan yetersiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Acilen gruplara mesaj gönderme uyarısı eklenmeli. Bazen yanlışlıkla gruplara mesaj atıyoruz. Önemli gruplarda ayarlardan göndermeden önce uyar ayarı konulmalı. Çok acil.

• Whatsap artik gruplara eklenmek istemiyorum bi çare bulun

• Duo kullanın

• Guhong01 kullanıcısına yanıt
    Yıl olmuş 2020 hala daha değil 360, 3.600 olsa yine yetersiz dersiniz. Grup mantığı bu değil, umarım arttırmayı bırak düşürürler. 360 kişi aynı anda ne konuşabilir!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tonny Stark -- 21 Nisan 2020; 12:20:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tonny Stark

Yıl olmuş 2020 hala daha değil 360, 3.600 olsa yine yetersiz dersiniz. Grup mantığı bu değil, umarım arttırmayı bırak düşürürler. 360 kişi aynı anda ne konuşabilir!
    Vizyonunuzda ciddi sorunlar olduğu açık. Grup kişi sayısının artırılması yerine azaltılması kimsenin yararına olmaz, ama artırılması pek çok kişinin faydasına olur, bunun aksini istemek de yaşadığımız toplum için gereksiz ve toksik biri olduğunuzun kanıtı. Belli ki hayatınızda biraz gelişme ve büyüme kararı almanız gerekiyor, çünkü insanlar ufak düşünmeyip büyük düşündüğü sürece gelişiyor bazı şeyler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bir düşünelim bakalım ...

Milyarlarca dolar değerindeki şirket olan WhatsApp yatırımcıları, ar-gecileri, marka yöneticileri, mühendisleri ve benim gibi düşünen büyük bir kitle vizyonsuz, sen vizyonlusun öyle mi? Sesli güldüm vallahi 😁

Senin yaşadığın topluluk nasıl bilmiyorum ama bir mühendis ve aynı zamanda iletişimci olarak benim toplumum önce okur, araştırır, anlar, yorumlar sonra konuşur..

Belli ki yetersiz amacına hizmet etmemişiz.. Çok üzüldük doğrusu ..

Büyük düşünmek lazım, büyük.. Böyle küçük söylemler anca geri götürür sizin gibileri...

• Asıl genişletilmesi gereken gruplara eklenen kişi sayısı olmalı. 256 kişi sınırı yetersiz. Telegram gibi sınırsız olsa çok iyi olur
  • yhyilkrgll kullanıcısına yanıt
    bunun çaresi uzun zamandır var zaten, ayarlardan yapabilirsiniz

• Sınırsız olmalı.
  • hasgok kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan baktim fakat bulamadım acaba ios android farkımı vardır
    Android kullanıyorum bulamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: yhyilkrgll

Ayarlardan baktim fakat bulamadım acaba ios android farkımı vardır
    Android kullanıyorum bulamıyorum
    Uygulama versiyonunu kontrol edin, beta diyor haberde;

"WhatsApp tarafından yayınlanan iOS için 2.20.50.25, Android için 2.20.133 sürüm numarasını taşıyan beta güncellemesiyle birlikte (siz dahil) 4 kişiye kadar olan katılımcı sınırı, 8 kişiye yükseltilmiş durumda."
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tonny Stark

Bir düşünelim bakalım ...

Milyarlarca dolar değerindeki şirket olan WhatsApp yatırımcıları, ar-gecileri, marka yöneticileri, mühendisleri ve benim gibi düşünen büyük bir kitle vizyonsuz, sen vizyonlusun öyle mi? Sesli güldüm vallahi 😁

Senin yaşadığın topluluk nasıl bilmiyorum ama bir mühendis ve aynı zamanda iletişimci olarak benim toplumum önce okur, araştırır, anlar, yorumlar sonra konuşur..

Belli ki yetersiz amacına hizmet etmemişiz.. Çok üzüldük doğrusu ..

Büyük düşünmek lazım, büyük.. Böyle küçük söylemler anca geri götürür sizin gibileri...
    Ne iş yapıyorsun ya da konumun nedir bilmiyorum ama Avrupa'da ilk 10'da, Dünya'da ilk 50'de olan bir üniversitede çalışmalarıma devam ediyorum, bazen 500'den fazla insanın teknik paylaşımlar yaptığı gruplarda yer alıyorum ve bu insanların hiç biri 350 kişilik sınırından dolayı whatsapp kullanmıyor. Saygılar

• yhyilkrgll kullanıcısına yanıt
    Android versiyonu :
    ayarlar /hesap /veri koruma /gruplar /3. seçeneği seçin

sonra buradan listenizde bulunan herkesi çeltik ile doldurun ve tamam'a basın
    bundan sonra biri sizi gruba eklemek istediğinde size davet onay mesajı gelecek(otomatik ekleme iptal oluyor) , kabul veya reddetme size kalmış

• hasgok kullanıcısına yanıt
    Ilginiz alakanız icin tesekkur ederim

Kardeşim sen sallamaya devam et.. Whatsappda değil 350 kişi 256 kişi ekleyemiyorsun gruplara.
    Merak etme ben de sırf üniversite için telegram kullanan biriyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unununium

Kardeşim sen sallamaya devam et.. Whatsappda değil 350 kişi 256 kişi ekleyemiyorsun gruplara.
    Merak etme ben de sırf üniversite için telegram kullanan biriyim.
    Evet 256 imiş. Salladığım tek şey buymuş canın sağolsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.