Şimdi Ara

Dünya yıldızları bu akşam çevrim içi konser veriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
1.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Dünya nüfusunun koronavirüs salgını nedeniyle yaklaşık yüzde 60’ının eve kapandığı tahmin edilirken haliyle ev dışında icra edilen her türlü faaliyet de durmuş oldu. İş sektöründen sinema ve müzik sektörüne kadar hemen her sektör salgından aşırı derecede etkileniyor.

The One World: Together At Home ne zaman başlıyor?

Ne var ki internet ortamı bazı işlerin yürümesine imkan tanımış durumda. Bunlardan birisi de müzik. YouTube, Twitch gibi pek çok platformda sanatçılar konser vermeye başladı. Bu akşam belki de internet tarihindeki en büyük çevrim içi konser etkinliği gerçekleştirilecek.

Ayrıca Bkz.Huawei’de üst yönetim değişiyor

Lady Gaga’nın editörlüğünde ve Dünya Sağlık Örgütü ile yoksulluğa karşı mücadele eden Global Citizen himayesinde yapılacak olan internet konseri YouTube üzerinden yayınlanacak. Konser 8 saat sürecek ve The One World: Together At Home adını taşıyacak.

Stephen Colbert, Jimmy Kimmel ve Jimmy Fallon tarafından sunulacak olan konserde koronavirüs salgınına karşı mücadele eden sağlık görevlilerinin yaşadıkları da ekranlara taşınacak. Konser esnasında salgına karşı mücadele için bağış da toplanacak.

Yüzden fazla sanatçının şarkı söyleyeceği etkinlikte Lady Gaga, Elton John, Stevie Wonder, Billie Ellish, Idris Elba, Melinda Gates, Paul McCartney, Pierce Brosnan gibi pek çok sanat ve sinemadan isim de yer alacak. Konser saat 21.00’da başlayacak ve YouTube haricinde de Facebook, Twitter, Instagram, Twitch, Roblox, Bein Connect, NATGEO Turkey gibi pek çok sosyal medya ve televizyon kanalı da verecek.

Konser YouTube sayfası:

• cok iyi ulusal organizazyo nnlar🕺nat turkiyede yok acaba uydu kanali varmi baska veren?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7E2A7C465 -- 18 Nisan 2020; 21:40:33 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Postun altına kanalı atmışsın zaten, boşu boşuna aradım internette Teşekkürler haber verdiğin için!
  • Şarkıcıları pek beğenmedim ama jimmy'ler için izlenir azcık gülelim :/

• quote:

Orijinalden alıntı: LaciRomantik

Şarkıcıları pek beğenmedim ama jimmy'ler için izlenir azcık gülelim :/
    Daha önceden hiç duymadığım müzisyenleri öğrendim Bazıları çok iyi, bazıları fena değil. İzleniyo genel olarak
  • billie eilish'in raf ömrü ne kadar sürecek bakalım, şu sıra her yerden çıkmaya başladı

• Yabancı müzikle bu sıralar aram iyi değil onu anladım listeye bakınca. Bizim yerli ve milli şarkıcılarda konserler verseler böyle. Sıla sertap erener falan vermişti sanırım.
  • Paganların baş köpeklerinden lady gaga olmazsa olmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • One worldunuzada, togetherınızada.
    Tuzunuz kuru tabi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saat 21.00'i niye bekleyeceğimizi anlamadım? Zira yukarıdaki Youtube videosunda hepsi şarkısını söylemiş, toplam 7 saatlik yayın var orada. Bunu seyredersin niye canlı yayında bekleyeyim ki diyor insan. Güzel bir etkinlik tabii, akustik sorunu olabilir ama samimi, evde nasıl şarkı söylüyor bunlar stüdyosuz sesleri nası acaba demek için izlenebilir. Bazı autotune Pop ve Rap şarkıcılar için zor, çıplak sesle nasıl yapacaklar merak?

• Saraylarından biz fakirlere manevi destek olmuşlar, sağolsunlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.