Şimdi Ara

Xbox One X Cyberpunk 2077 paketi duyuruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yılın en çok merak edilen oyunlarından olan ve sonbahar döneminde piyasaya çıkacak olan Cyberpunk 2077 için konsol paketleri de hazırlanıyor. Microsoft ve CD Project Red ilk duyuruyu yaptı.

Xbox One X Cyberpunk 2077 neler sunuyor?

Xbox One X Cyberpunk 2077 adıyla duyurulan yeni Xbox konsolu oyunun renk temasını üzerinde taşırken karanlıkta parlayan detaylara sahip. Oyunla ilgili bazı görseller ise üzerine lazerle işlenmiş.

Ayrıca Bkz.Huawei’de üst yönetim değişiyor

Kutuda yer alan tek kontrolcü gri ve siyah renk temalarına bezenmiş. Yine üzerinde lazer işlemeler yer alıyor. Xbox One X Cyberpunk 2077 için henüz bir fiyat etiketi mevcut değil ancak 399$ civarında olacağı tahmin ediliyor.

Açık dünya rol yapma oyunu olan Cyberpunk 2077 ise bilindiği üzere Nisan ayında piyasaya çıkacakken bir sürpriz kararla 17 Eylül tarihine ertelenmişti. Xbox One X Cyberpunk 2077 paketi Haziran ayında piyasada olacak ancak oyuncuların Eylül ayına kadar beklemesi gerekecek.

• Microsoft CD Projekt ile güzel iş birlikleri yapıyor. Bu oyun çıkışından kısa bir süre Gamepass de yazın bir kenara.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet daha aleti gösteremedi Xbox farklı desenlere geçmiş :D

• S.Vettel kullanıcısına yanıt
    Bu fakat yeni konsol değil
    Bu şuanki nesilin özel tasarımlı cihazı

• İyi güzel de Cyberpunk FPS oyunu değil mi?
    Gamepad'le nasıl oynanacak merak ediyorum.
    Mouse'a alışkın birine kriz geçirtmez umarım.

• Bir an önce stoklara girse de 5 bin, 6 bin ₺ den satanlar bitse...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • series x özel sürümünü çıkarırlar mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Evil Belief

İyi güzel de Cyberpunk FPS oyunu değil mi?
    Ne alaka şimdi allah aşkına ? sanki ilk kez fps oyunu konsola çıkıyor 20 yıldır fps oyunu var konsollarda.
  • quote:

Baya cahil 1 yorum, kol ile kb&m a karşı bile deli gibi oynayan insanlar var. Hayatı boyunca mouse kullanmış birisi tabiki de kol ile zorlanır alışması lazım.
  • LinkX kullanıcısına yanıt
    E özel sürüm yapmışlar o yüzden.
    Taa 17 Eylül'de çıkacak olan oyun için üstelik.
    Belki gamepad'le oynanamayacak kadar hızlı bir FPS oyunu olacak? Nereden bilecez?
    FPS oyunları gamepad'de oynamaya bir türlü alışamayan benim gibi sürüyle insan var.

• quote:

Kardeş sen 20 yıl öncesinde kalmışsın bir güncelle kendini.
  • quote:

E özel sürüm yapmışlar o yüzden.
    Taa 17 Eylül'de çıkacak olan oyun için üstelik.
    Belki gamepad'le oynanamayacak kadar hızlı bir FPS oyunu olacak? Nereden bilecez?
    FPS oyunları gamepad'de oynamaya bir türlü alışamayan benim gibi sürüyle insan var.
    Bu arada xboxa klavye ve mouse takılıyor. Ayrıca oyun yapımcılari onu gamepad ile oynayacak şekilde de ayarlıyor.

• Oynanmaz demedim, gamepad'le nasıl bir oynanış sunacak merak ediyorum dedim. Örneğin, bana göre Doom'u gamepad'le oynamak zordu, çünkü hızlı bir oyundu, gamepad'i fırlatasım geldi ama Far Cry 5'i oynamak basitti.
    Henüz Cyberpunk çıkmadı. Oynanış hızlı mı olacak, aim ve ani dönüşler çok gerekli mi olacak bilmiyoruz. CD Projekt Red bu oyunu başta TPS tasarlamıştı, sonra FPS'e çevirdi. Boş bir firma değildir, büyük ihtimalle bu değişimi yaparken hem mouse hem gamepad için optimizasyonlarını da yapmışlardır ama bunu Eylül'de göreceğiz.
    Cahil diyen arkadaşa cevap vermiyorum. Zira bilginin ve tahsilin yarıştırıldığı bir ortam değil burası.
    Ayrıca bombayı bırakıyorum, FPS, MOBA ve strateji gibi türler en iyi klavye-mouse'la oynanır, bu 20 yıl önce de böyleydi bugün de böyle :)
    XBOX bile bazı oyunlara klavye-mouse desteği getirdi bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evil Belief -- 18 Nisan 2020; 12:55:35 >
  • quote:

Oynanmaz demedim, gamepad'le nasıl bir oynanış sunacak merak ediyorum dedim. Örneğin, bana göre Doom'u gamepad'le oynamak zordu, çünkü hızlı bir oyundu, gamepad'i fırlatasım geldi ama Far Cry 5'i oynamak basitti.
    Henüz Cyberpunk çıkmadı. Oynanış hızlı mı olacak, aim ve ani dönüşler çok gerekli mi olacak bilmiyoruz. CD Projekt Red bu oyunu başta TPS tasarlamıştı, sonra FPS'e çevirdi. Boş bir firma değildir, büyük ihtimalle bu değişimi yaparken hem mouse hem gamepad için optimizasyonlarını da yapmışlardır ama bunu Eylül'de göreceğiz.
    Cahil diyen arkadaşa cevap vermiyorum. Zira bilginin ve tahsilin yarıştırıldığı bir ortam değil burası.
    Ayrıca bombayı bırakıyorum, FPS, MOBA ve strateji gibi türler en iyi klavye-mouse'la oynanır, bu 20 yıl önce de böyleydi bugün de böyle :)
    XBOX bile bazı oyunlara klavye-mouse desteği getirdi bu arada.
    ALışmamışsınız ondan zor gelmiş böyle oynadıkça alışacaksınız. Bir-iki aya çok iyi seviyeye gelirsiniz.

• Çok güzel gözüküuorda acaba kaç para artısı olucak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sırf koleksiyon niyetine bile alınır. Gerçi konsol güzel gözükmüyor ama controller kesin alınır.
  • series x tasarımı ile de güzel işler yaparlar ama nasıl gözğkğr bilemedim

• bU xBOX da exc oyun yok. bunu alacağıma ps alırdım ben olsam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.