Şimdi Ara

Koronavirüs komplo teorilerinin hedefinde bu kez Bill Gates var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Koronvirüs salgının hayvanlardan insanlara geçtiği yönünde ciddi araştırmalar bulunsa da henüz kesin verilerin olmaması ve Trump gibi isimlerin farklı yönleri işaret etmesi komplo teorilerini harlıyor. 5G teknolojisinden sonra şimdi hedefte Bill Gates var.

Komplo kurbanı

Koronavirüs salgının başlangıcı konusunda gerçekliği kanıtlanmamış pek çok iddia mevcut. Çin virüsün ABD askerleri ile bulaştırıldığını ifade ederken, Trump da Çin’de laboratuvarlarda üretilip üretilmediğinin araştırılması için istihbarat kurumlarına talimat verdi.

Geçtiğimiz günlerde ise bazı Avrupa ülkelerinde 5G baz istasyonlarının virüsü yaydığı şeklinde iddialar ortaya atılmış ve baz istasyonları ateşe verilmişti. Şimdi ise Bill Gates’in vakıflarından birinin aşı satabilmek için virüsü yaydığı şeklinde iddialar ortada geziyor.

Ayrıca Bkz.Huawei’de üst yönetim değişiyor

İnternette yapılan araştırmalara göre Bill Gates ile koronavirüs salgınını ilişkilendiren iddialar televizyon ve sosyal medya üzerinde 1.2 milyon kez gündeme gelmiş. Böylece 5G komplosunu geçip en popüler komplo teorisi olmuş.

Günlük bazda Bill Gates iddialarının 18 bin paylaşım aldığı ifade ediliyor. Facebook üzerinde 16 000 paylaşım yaklaşık 900 bin kere yorumlanmış. Bill Gates hakkında yanlış bilgiler veren 10 YouTube videosunun 5 milyondan fazla izlendiği ifade ediliyor.

Bill Gates’in 2015 yılında yaptığı ve nükleer savaş değil virüs salgınlarının en büyük tehdit olduğunu ifade ettiği videosu sadece son bir iki haftada 25 milyon yeni izleme kazanmış. Komplo teorilerinin çıkış noktası da zaten bu video.

• Bill Gates dünyanın çok daha yaşanılabilir bir yer olması için o kadar uğraşmasına rağmen bunun karşısında karşılaştığı suçlamalar gerçekten çok üzücü. 3 bölümlük belgesel olan "Inside Bill's Brain" 'i izlemenizi öneririm.
    Açıkcası küresel ısınmanın ve dolayısıyle dünyanın en büyük sorununa gerçekten ciddi yatırımlar yapan, çözüm üreten ve bunun için ömrünün son 15 yılını harcayan başka da biri yok.
    Suçlamalar utanç verici ve cahillik...
    Adam herşeyi bırakıp bir anda aşı, virüs lafları etmeye başladığından beri birşeyler çıkaracağı belliydi..Tabiki bu adam bir figür yani tek başına birşey yapması mümkün değil ama görüştüğü ailelerin Rockefeller, Rothschild aileleri olması birçok şeyi açıklıyor..Tıp konusunda hiçbir eğitim almamış olmasına rağmen sürekli tıp konuları konuşan biri, yani kendimden yola çıkıyorum, yardım edecek olsam gerekli uzman kişileri konuştururdum..Bu adamın yaptırdığı çocuk felci aşılarından afrikada çocukların ne durumlara geldiğini araştırın, bazı ülkelerin bu adamın vakfının dağıttığı aşılara niye yasak koyduğunu araştırın, ondan sonra gelin bu adamı savunun..Bu adam Barack Obama ile Denver Havalimanında acil durum salgın tatbikatı yaptı seneler önce..Dünya bizim gibi insanların yönettiği bir yer değil, mal varlıkları ülkeler tarafından bile kayıtlara geçirilmeyen trilyon dolarlık hasta beyinler tarafından yönetiliyor, açın biraz belgesel izleyin kardeşim, gelenler(arrivals) var, zeitgeist var, Rockefeller, Rothschild ailelerinin belgeselleri var, Ertan Özyiğit'in detaylarını açıkladığı Denver Havalimanı, guidestone(rehber taşı) ve time dergisi kapağının analizi var..10 senede üst üste bu kaçıncı salgın, kuş gribi, domuz gribi, dünyada böyle virüsler gelişmezdi yüzbinlerce yıldır, tesadüf mü :)..Birşey bildiğiniz, araştırdığınız yok ama milleti cehaletle itham ediyorsunuz..Açın youtube'u izleyin de ondan sonra yorum yapın akıllı bıdıklar..
    E tamam işte bu virüs teknik olarak dünyanın çok daha yaşanabilir bir yer olmasını sağlıyor ve küresel ısınmaya karşı da epey bir fayda sağlıyor. Yani adamın hedefleri buysa, virüsün sonuçları da bu olduğuna göre, bu savunma tam olarak bu iddiaları çürütmüyor. Ha ben öyledir diye demiyorum. 40 tane komplo teorisi var da. Hani sizin savunmanızın o teoriyi çürütmediğini aksine neredeyse desteklediğini belirtmek istedim :)
  • bende pek çok yerde okuyup gördüm. Bu adamın yaptıgını söylüyorlar ama bilemem yine de.
  • Billüminati

• Nihayet, aynı fikirde olduğum insanları duymak sevindirdi :)

Ama 5G de masum değil, covid19 olmasa bile o da ayrı bir solunum hastalığı çikartacak , oksijenin 60ghz yi emmesinden dolayı.

• sonunda birileri çıkıp demek istedigimi söylemiş
  • 5G'den daha çok inandırıcı durduğu bence söylenebilir. Nitekim Windows'a da virüs yapılıp sonra antivirüs tanımları gelirdi. Şimdi bunu gerçek hayatta görüyor olabiliriz

• her şey bunun başının altından çıkıyor ztn
  • İlgi çekmek için yapmadıkları nane kalmıyor.
  • Bill Gates dünyanın çok daha yaşanılabilir bir yer olması için o kadar uğraşmasına rağmen bunun karşısında karşılaştığı suçlamalar gerçekten çok üzücü. 3 bölümlük belgesel olan "Inside Bill's Brain" 'i izlemenizi öneririm.
    Açıkcası küresel ısınmanın ve dolayısıyle dünyanın en büyük sorununa gerçekten ciddi yatırımlar yapan, çözüm üreten ve bunun için ömrünün son 15 yılını harcayan başka da biri yok.
    Suçlamalar utanç verici ve cahillik...

• Gene eğitim seviyelerini ve yaşlarını ortaya koyan yorumlar gelmiş.

• YesimCirakli Y kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle. Tüm kötüllükler cahillikten çıkıyor.

• Bir teknoloji sitesinin üyelerinin cahilce yorumlar yapması her şeyin özeti.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • En büyük virüs cehalet...

• Yalnız Kılıçdaroğlu yaptı da diyebilirlerdi buna da şükür :D

• Ilac firmalarina karsi nedense SIFIR komplo ama bu felaketi ongoren kisi ( ki o yilarda birusu bilindik Koronavirus cesidi de vardi ) mi hedef tahtasinda ?

Adam birinde birsye cikar diye paralel destekleri var... B. Gates i anlamsiz hedef tahtasini gostermek icin mantik disindan olmak gerekir..

• Valla bill gates konusu biraz muamma bir konu. Ben şahsen hic güvenmiyorum. Sağlık sektörüne geçmesi vs de bana pek mantıklı gelmedi bununla ilgili birçok teori dinledim çoğuda mantıksız değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bunlar hep konusacak birsey kalmadigi icin ortaya cikiyor..

• Adam herşeyi bırakıp bir anda aşı, virüs lafları etmeye başladığından beri birşeyler çıkaracağı belliydi..Tabiki bu adam bir figür yani tek başına birşey yapması mümkün değil ama görüştüğü ailelerin Rockefeller, Rothschild aileleri olması birçok şeyi açıklıyor..Tıp konusunda hiçbir eğitim almamış olmasına rağmen sürekli tıp konuları konuşan biri, yani kendimden yola çıkıyorum, yardım edecek olsam gerekli uzman kişileri konuştururdum..Bu adamın yaptırdığı çocuk felci aşılarından afrikada çocukların ne durumlara geldiğini araştırın, bazı ülkelerin bu adamın vakfının dağıttığı aşılara niye yasak koyduğunu araştırın, ondan sonra gelin bu adamı savunun..Bu adam Barack Obama ile Denver Havalimanında acil durum salgın tatbikatı yaptı seneler önce..Dünya bizim gibi insanların yönettiği bir yer değil, mal varlıkları ülkeler tarafından bile kayıtlara geçirilmeyen trilyon dolarlık hasta beyinler tarafından yönetiliyor, açın biraz belgesel izleyin kardeşim, gelenler(arrivals) var, zeitgeist var, Rockefeller, Rothschild ailelerinin belgeselleri var, Ertan Özyiğit'in detaylarını açıkladığı Denver Havalimanı, guidestone(rehber taşı) ve time dergisi kapağının analizi var..10 senede üst üste bu kaçıncı salgın, kuş gribi, domuz gribi, dünyada böyle virüsler gelişmezdi yüzbinlerce yıldır, tesadüf mü :)..Birşey bildiğiniz, araştırdığınız yok ama milleti cehaletle itham ediyorsunuz..Açın youtube'u izleyin de ondan sonra yorum yapın akıllı bıdıklar..

• YesimCirakli Y kullanıcısına yanıt
    E tamam işte bu virüs teknik olarak dünyanın çok daha yaşanabilir bir yer olmasını sağlıyor ve küresel ısınmaya karşı da epey bir fayda sağlıyor. Yani adamın hedefleri buysa, virüsün sonuçları da bu olduğuna göre, bu savunma tam olarak bu iddiaları çürütmüyor. Ha ben öyledir diye demiyorum. 40 tane komplo teorisi var da. Hani sizin savunmanızın o teoriyi çürütmediğini aksine neredeyse desteklediğini belirtmek istedim :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.