Şimdi Ara

Apple Mac Pro için 699 dolara tekerlek ve 299 dolara ayak satışlarına başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 2019 Mac Pro kasası için ayak ve tekerlekleri harici olarak satışa sunan Apple, bu parçalar için bir hayli yüksek bir fiyat talep ediyor. Firma, benzer şekilde Pro Display XDR monitörü için sadece stand fiyatını 999 dolar açıkladığında tepki çekmişti.

Mac Pro satın alırken tekerlek seçme opsiyonu sunan Apple, bu aşamada ayaklar için ekstra ücret istemezken tekerlekler için Türkiye’de 3200 TL ekstra alıyor. Bu fiyat, ABD için 400 dolar seviyesinde, yani sonradan almaya kıyasla neredeyse yarı fiyat.

Ayrıca Bkz.Silicon Power ince ve yüksek kapasiteli PC60 taşınabilir SSD’sini duyurdu

Mac Pro için tekerlek ve ayakları hârici olarak alma seçeneği, henüz Türkiye sayfasında bulunmuyor. Bu parçalar da Türkiye sayfasına eklenir eklenmez fiyatlarla bu haber güncellenecektir. Apple'ın Türkiye sayfasına dâhil olan bir aksesuar parçasından bahsetmemiz gerekirse bu AirPods Pro için silikon uçlar olmalı. Apple Store üzerinden 59 TL fiyatla satışa sunulan silikon uçlar, firmanın aksesuarlarına birinci parti parçalar almanın pek de ucuz olmadığını bir kez daha kanıtlıyor.

• EA DLC paketlerine döndü...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu tekerleklerin kilidi bile yok rezil bir firma bu Apple ya. Birisi hata kaza yanlışlıkla alırsa bunları söyleyeyim eğik bir yere koymayın tekerlekli haliyle kasayı. Sonra bi bakarsınız tam gaz yol alıyor yokuş aşağı.. Ordan masadan aşağı uçar

• 699 dolara tekerlek alıp ama engelli insanlara yardım etmeyen insanlar ne bileyim

• Elimde ki dandik kırık bir kaleme marka koyup 1 milyon dolara satsam bunu alacak kitle her zaman mevcut o yüzden Apple'ın pazarlama yöntemi mükemmel kanımca.

• Apple Mac Pro için 699 dolara tekerlek ve 299 dolara ayak satışlarına başladı
  • Vay be... Bilgsayarın olmazsa olmaz parçaları tabi.
  • Appleist insanlar tekerlek için bu fiyatı da makul bulurlar

• HahsahdjhklkasjhdlWwq:EQW:EQW:WQE:QWE

İstediklerini yaparlar, helal olsun diyor, Apple'ı tebrik ediyorum.

Bu alıcı kitlesi olduktan sonra...

• Zaytung haberi zannediyorum harbi harbi satıyor. Tekerleği alsın.. Neyse.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de diyorum nasıl ayak satıyorlar protez mi

• kulak arkası ?
  • Ama bunu kullananlar o parayı bir projede çıkarıyor :)

• Tekerlek almak isterken tekerlek olmak buna denir.

• Çok daha fazla yük taşıyan ve çok daha sağlam tekerler 50 lira

• 1.000 dolara askıyla aynı işlevi görebilecek parçayı sattığına göre nalburdan 15 TL'ye alacağım tekerleri bu fiyata satması normal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ücretsiz kargo avantajıyla...

• Tekerleği icat eden adam bu haberi okusa o bile "yoha...a!" diye tepki verirdi.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.