Şimdi Ara

Sony Xperia 1 II'nin Avrupa çıkış tarihi netleşti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sony, Xperia 1 II isimli yeni amiral gemisi telefonunu geçtiğimiz Şubat ayında duyurdu. Lansman sırasında şirket cihazın 2020'nin ikinci çeyreğinde piyasaya sürüleceğini söylemişti.

Ayrıca Bkz.Türkiye'de koronavirüs nedeniyle bir günde 107 kişi hayatını kaybetti

Sony İspanya resmi Twitter hesabı söz konusu tarihi açıklığa kavuşturdu. Görünüşe bakılırsa akıllı telefon bu ay sonuna kadar Avrupa’ya gelecek. Sony Xperia 1 II siyah veya mor renk seçenekleri ile satışa sunulacak.

Fiyat etiketi de ortaya çıktı

Cihazın 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahip versiyonu 1.200 euro fiyat etiketi karşılığında satılacak. Akıllı telefon gücünü 5G destekli Qualcomm Snapdragon 865 yonga setinden alıyor.

Ayrıca 4K çözünürlük ve 21:9 en boy oranına sahip 6.5 inç OLED ekran taşıdığını belirtelim. Sony Xperia 1 II'nin arka panelinde 12 megapiksel ana sensör, 12 megapiksel ultra geniş açılı lens ve 12 megapiksel telefoto sensörden oluşan üçlü kamera sistemi bulunuyor.

• Yorumlara bakıldığında bizim insanımız akıllı telefondan anlamıyor. Sony bugüne kadar en kaliteli ve şık tasarıma sahip telefonları üretti ancak bizim insanımız gitti kaliteden ve tasarımdan yoksun iPhone ve diğer markalara iki katı para ödeyerek telefon aldılar. Bu nedenle Sony Türkiyeden çekilmesi çok iyi oldu. Unutmayın ki kaliteli ürünler her yerde satılmaz. Bizim insanımız sony mobil telefonları kullanmayı hak etmiyor.
    Sen hiç şikayetvar’ı okuma zahmetine girdin mi? Sony ülkeden çekilmek zorunda kaldı çünkü bütün sorunlu kalitesiz partileri buraya gönderdi. Servislere asla değişim iade raporu vermeyin diye baskı yaptı. Kullanıcıyı enayi yerine koydu.

Az biraz dışarı çık iki telefoncuya sor sony neden alınmaz diye onlar bile aman sakın sonye bulaşma der. Çünkü telefonları modülerlikten tamir edilebilirlikten uzak ve aynı zamanda çok sıkıntı çıkaran cihazlar.

İlk çıktığı gün z5 premium almıştım, 2 ay sonra servise göndermek zorunda kaldım, telefon sürekli kendi kendine kapanıyor açılmıyordu şarja takmadan. SONY EURASİA GARANTİLİ, SONY SERVİSİ adamlar tam 9 AY telefonu ESİR tuttu ne paramı ne telefonumu verdi. En sonunda mahkemeden karar çıktı adamlar yine de vermedi paramı. İcra aracılığıyla faiziyle birlikte geri aldım paramı. Boşu boşuna uğraştırdılar.

Genele baktığında tek bende değilim benim gibi Allah bilir kaç kişi uğraştı böyle...

Bu arada telefonu gönderdiğim gün gidip iphone se almıştım ve telefon 6. yılında falan şu an, akrabama verdim hala ilk günkü performansında çalışıyor geçen hafta artık eskidiği için bataryasını değiştirmiş kendi başına...
  • 4K ekrani hem HDR li hem de 10 bit ( 8+2FRC) ile klasik 8 bit SAmsung ve Apple AMOLED/OLED lerden daha ustundur... Cozunurlugu ile zaten asmistir...
    Parasini hak eden bir cihaz... Yok yok ..

• Bu fiyatlar üst seviyeler icin normal artik galiba. Telefona gelince 21:9 en-boy orani... Bilemiyorum cok uzun geliyor belki alisinca sikinti olmuyordur.

• Sıniy bence artık piyasaya geri dönemeZ oyun dışı kaldı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Battı balık yan gider

• Telefonun modelinin okunuşu nasıl ? sony 1 2 mi ?

• Bu cihazı eleştirecek ergenler gidip uzaktan eğitimlerine devam etsinler.

• ne saçma bi isimlendirme

• Öff yaa! Ne yazık ki 10000 üzerinde gelecek ve yine alamayacağım ( Tahmini tabii ki )
    Bu arada 8000'e gelse de alamam ki :)

• malesef türkiye'ye gelmiyor gelse alınacak en iyi cihaz

• canmania C kullanıcısına yanıt
    Sony 1 mark 2 yani 1. Modelin 2. Serisi tipki fotograf makinleri gibi canon 5 d mark 4 yada sony a7 mark 3

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Birde profosyonel sony fotograf makineleri ve kameralari icin ekstra referans monitör oluyor sirf bu yuzden iphone kullanicisi olmama ragmen birtane sony almayi dusunuyorum.

• Cihaz ben premium cihazım diye bas bas bağırıyor.

• 1200 avroya kumanda almak isteyenler için ideal olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay Robot -- 15 Nisan 2020; 14:49:36 >
  • Cihazın ismindeki || üst ve alt çerçeveyi sembolize ediyor galiba.

• İksperia 1 2, 1200 avro. Fiyat konusunda uçmuşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 15 Nisan 2020; 15:2:43 >
  • Yorumlara bakıldığında bizim insanımız akıllı telefondan anlamıyor. Sony bugüne kadar en kaliteli ve şık tasarıma sahip telefonları üretti ancak bizim insanımız gitti kaliteden ve tasarımdan yoksun iPhone ve diğer markalara iki katı para ödeyerek telefon aldılar. Bu nedenle Sony Türkiyeden çekilmesi çok iyi oldu. Unutmayın ki kaliteli ürünler her yerde satılmaz. Bizim insanımız sony mobil telefonları kullanmayı hak etmiyor.

• Fiyata bak hala akıllanmamışlar :D kardeşim senin rakibin iphone değil android işletim sistemi ile o fiyata çıkarsan sana başka taraflarıyla gülerler.

Oneplus alırım hem 12 gb ram var hem daha ucuz hemde tasarım olarak kazma bir duruşu yok?

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Sen hiç şikayetvar’ı okuma zahmetine girdin mi? Sony ülkeden çekilmek zorunda kaldı çünkü bütün sorunlu kalitesiz partileri buraya gönderdi. Servislere asla değişim iade raporu vermeyin diye baskı yaptı. Kullanıcıyı enayi yerine koydu.

Az biraz dışarı çık iki telefoncuya sor sony neden alınmaz diye onlar bile aman sakın sonye bulaşma der. Çünkü telefonları modülerlikten tamir edilebilirlikten uzak ve aynı zamanda çok sıkıntı çıkaran cihazlar.

İlk çıktığı gün z5 premium almıştım, 2 ay sonra servise göndermek zorunda kaldım, telefon sürekli kendi kendine kapanıyor açılmıyordu şarja takmadan. SONY EURASİA GARANTİLİ, SONY SERVİSİ adamlar tam 9 AY telefonu ESİR tuttu ne paramı ne telefonumu verdi. En sonunda mahkemeden karar çıktı adamlar yine de vermedi paramı. İcra aracılığıyla faiziyle birlikte geri aldım paramı. Boşu boşuna uğraştırdılar.

Genele baktığında tek bende değilim benim gibi Allah bilir kaç kişi uğraştı böyle...

Bu arada telefonu gönderdiğim gün gidip iphone se almıştım ve telefon 6. yılında falan şu an, akrabama verdim hala ilk günkü performansında çalışıyor geçen hafta artık eskidiği için bataryasını değiştirmiş kendi başına...

• Merhaba 2017.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.