Şimdi Ara

Huawei Online Mağaza'da geçerli 200 TL hediye indirim kodu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Huawei Online Mağaza'da geçerli 200 TL hediye indirim kodu

Huawei, 23 Mart tarihinde Online Mağaza’sını açtı ve bu tarihten beri satış yapıyor. Huawei marka telefon, tablet, akıllı saat, bilgisayar ve aksesuar modelleri indirimli fiyatlarla satılıyor.

Huawei Online Mağaza’da çeşitli fiyat avantajlarının yanı sıra indirim kuponları da kullanılabiliyor. 3000 TL üstündeki alışverişinizde AH200TLOFF kupon kodunu kullanarak 200 TL anında indirim sağlayabilirsiniz. Kupon kullanımı 50 adet ile sınırlıdır.

3000 TL üzerine 200 TL indirim kodu: AH200TLOFF

Ayrıca Bkz.Huawei'in 5G'li tableti MatePad'in tanıtım görseli ortaya çıktı

Eğer 3000 TL altında alışveriş yapmayı düşünüyorsanız sitedeki hediye çarkı özelliğiyle çeşitli indirim kuponları kazanabilirsiniz. E-posta bültenine abone olursanız 600 TL üzerindeki alışverişlerde geçerli 50 TL kupon kodu elde edeceksiniz.

Forum'daki indirim kodu konusunu takip ederek çeşitli indiirm kuponları elde edebilirsiniz:

https://forum.donanimhaber.com/huawei-200-tl-indirim-kodu--142547243

Huawei Online Mağaza’daki ürünleri incelemek ve alışveriş için:

https://shop.huawei.com/tr/kampanya-ozel-indirim.html

• 200 lira indirim koduyla ürünler hala internet sitelerinden pahalı veya eşit fiyata gleiyor :D

• Huawei aklımızla alay ediyor resmen. Malum alış veriş sitelerinde ürünler Huawei Türkiye garantili olarak daha ucuza bulunabiliyor.

• 200 tş indirimde 3000 tl altında telefon yok bu dönemde telefonmu alınır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet telefonlarda doğru olabilir fakat aksesuar ürünlerinde 200 tl güzel bir indirim ayrıca bir şey dikkatimi çekti saat 21:00 le 24:00 arası fiyatları ciddi anlamda düşürüyorlar özellikle telefon ve tabletlerde.

• setcom_2000 kullanıcısına yanıt
    Doğru ama ürünleri gerçekten kaliteli ben çok memnunum

• setcom_2000 kullanıcısına yanıt
    Huawei resmi internet sayfasında ürün aldım hem hediyesi hemde hızıyla çok memnun kaldım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.