Şimdi Ara

Crysis Twitter Hesabı Yeni Bir Duyurunun Sinyalini Veriyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Crytek, Crysis ile ilgili yeni bir duyuru hazırlığında gibi görünüyor.

2016'dan bu yana aktif olmayan resmi Crysis twitter hesabında bugün bir hareketlilik yaşandı ve "Veri alınıyor" şeklinde bir tweet atıldı.

Crytek geçtiğimiz haftalarda yayınladığı bir video ile Crysis Remastered'ın sinyalini vermişti. Bununla ilgili bir duyuru olma ihtimali yüksek. Üç oyunun yenilenmiş versiyonlarının da bulunduğu bir paket veya direkt olarak serinin dördüncü oyunu olma ihtimali de var. Şimdilik kesin bir bilgi yok.

Bilim kurgu FPS serisinin ilk oyunu 2007 yılında PC için piyasaya sunulmuştu. Ardından PlayStation 3 ve Xbox 360'a geldi. İkinci oyun 2011'de ve üçüncü oyun 2013'te konsollar ve PC için eş zamanlı olarak çıkmıştı. 

Bahsi geçen videoyu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Yeni nesil konsollara grafik kısıtlaması olmadan crysis yapılsa keşke
  • Hadi bakalım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • remastered gibi şeylerle uğraşacaklarına güzel yeni bir ip yapabilirlerdi potansiyel var crytek grubunda

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Crysis gibi bir fps oyunu bu nesilde malesef gelmedi.Ve resmen muhteşemdi !Crytek'ten yeni bir bilimkurgu fps oyunu da güzel olur.
  • yahu crysis için remastera ne gerek var 2007de çıkan ilk oyun şimdi bile bir çok oyuna taş çıkartır. umarım devam oyunudur.
  • Yeni ip olsun ya, ne remesterad'ı?

• far cry 1/crysis 1 ruhu olmayacaksa gelmesin. git gide call of duty'ye dönderdiler seriyi.

• Yeniden başladıklarına sevindim. Çünkü tam zamanı. Eskiye duyulan özlem çok ve yeni nesilden beklenti de çok. Hiç remastered filan değil direk reboot veya devam yapıyorlardır umarım :)
  • İlk oyun ve warhead sorunlu win 10da adam akıllı çalışmıyor 1080p çözünürlüğü yok ne orjinalde calıstırabildim ne korsanda kısaca gelmesi gerekli ama ea ile gelecekse 400 TL'den gelir alamam
  • Yok crisis...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yoksa crysis 4 mü geliyor ?imdiden heyecanlanmaya ba?ladım

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Keske 4. oyun ya da crysis evreninde gecen farkli bir senaryo gelse.Yeni nesil konsollarda guclu gelecekken hele, teknolojide citayi yukseltecek bir crysis oyunu gormeyi de baya ozledim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crysis 4ü yapıyor olsalar ve bu oyunun içinde remaster şekilde İlk 3 oyundan kilit bölümleri flashback şeklinde oynasak harika olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

İlk oyun ve warhead sorunlu win 10da adam akıllı çalışmıyor 1080p çözünürlüğü yok ne orjinalde calıstırabildim ne korsanda kısaca gelmesi gerekli ama ea ile gelecekse 400 TL'den gelir alamam

Emin misin? İlk oyunu Win10'da çatır çatır oynadım çünkü.
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    Crysis 1, bir acayip çalışıyor. Çalışıyor ama nasıl çalışıyor? Bence hiç akıcı değildi. Remastered'e ihtiyacı var. Gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 13 Nisan 2020; 20:25:39 >
  • Korsanmi ?

• Crysis 1 Remastered geliyor.
  • Crysis 3 günümüzde bile çok iyi grafiklere sahip bir oyun. Cry Engine zamanının ötesinde bir oyun motoruydu. Umarım yeni oyun duyurusu gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllardır 4 ü yada reboot yapmalarını bekliyorum.remastered yapacaksanızda yapmayın zaten hala grafikler çok iyi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.