Şimdi Ara

Assasin’s Creed II, 14 Nisan Salı gününden itibaren Uplay’de ücretsiz!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
2
Favori
5.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Oyun dünyasının en uzun soluklu serilerinden olan Assasin’s Creed’in ikinci oyunu, geliştirici Ubisoft’un çevrimiçi mağazası Uplay’de ücresiz hale geliyor.

Ayrıca Bkz.PC için Xbox Game Pass Nisan ayı oyunları kütüphanede yerini aldı

Serinin en sevilen oyunlarından olan Assasin’s Creed II, 14 Nisan’dan itibaren Uplay üzerinden ücretsiz olarak indirilebilecek. Oyun’un platformdaki satış fiyatı şu anda 73 TL olarak görünüyor.

Oyun, serinin en beğenilen karakterlerinden olan Ezio Auditore De Firenze’nin 1476 yılının Floransa Cumhuriyeti’nde geçen macerasına odaklanıyor. Bir bankacının oğlu olan Ezio’nun zamanla bir suikastçıya dönüşmesine tanıklık ettiğimiz oyun 2009 yılında piyasaya çıkmıştı. Eleştirmenler tarafından oldukça beğenilen oyunun PC için Metacritic ortalaması %86.

Serinin diğer oyunları Assassin's Creed: Brotherhood ve Revelations’ın da indirime gireceğini hatırlatılarak sizleri oyunun çıkış videosu ile baş başa bırakıyoruz.

Uplay Linki

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• steam'in kampanya ya da beleş oyun vermesine gerek yok, steam'in kitlesi her zaman epic'den ve diğer mağazalardan yüzlerce kere üstün olacaktır, açıkçası herhangi bir mağazanın steam'i önümüzdeki 10 yıl boyunca geçebileceğini düşünemiyorum, hele ki ellerinde CS:GO, DOTA, vb. oyunlar varken. skin olaylarını saymıyorum bile

adamların pr derdi yok, kitle derdi yok, para derdi hiç yok
  • Uplay-Epic Games iyi şeyler yapıyor. Steam otursun kumdan kale yapsın
  • Valla listeye ekleyeyim şuan as odysseyi bitiriyorum sora origins sora da bunu bitiririm artık.

• Ah şu müziği ve canlanan anılar.. yaşlanmışız beh..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Madem hatırlattınız yine gezelim floransayı venediği, tartışmasız en iyi AC versiyonu...R.i.p ezio

• Uyumlu bi türkçe yama da bulursak tadından yenmez
    -Buldum sanırım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JonVaynen -- 13 Nisan 2020; 0:27:55 >
  • Yaslanmanin etkisi galiba Türkçe yamasiz oyunları oynayamiyorum. Geçen ki bedava verdiği oyunu sildim buna yama yapabilirim inşallah

• hoksi kullanıcısına yanıt
    Geçen verdiği dediğiniz Assassins Creed Syndicate ise türkçe yama yapılıyor bu oyuna.
  • Özlendin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 barderhood olıyor galiba çok güzel oyun

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    steam'in kampanya ya da beleş oyun vermesine gerek yok, steam'in kitlesi her zaman epic'den ve diğer mağazalardan yüzlerce kere üstün olacaktır, açıkçası herhangi bir mağazanın steam'i önümüzdeki 10 yıl boyunca geçebileceğini düşünemiyorum, hele ki ellerinde CS:GO, DOTA, vb. oyunlar varken. skin olaylarını saymıyorum bile

adamların pr derdi yok, kitle derdi yok, para derdi hiç yok
  • PS4 ve XBOX konsol satın alanlar kaz gibi yolunmaya devam. Her şeye para verdikten sonra. Hiç te ucuz değil oyunlar. Aksine daha pahalı. Artı birde plus abonelikleri ile fazlası ile sırtımızdan kazanıyorlar. Konsol yerine iyi bir ekran kartı alıp yıllarca oynamak daha mantıklı gelmeye başladı. Neden Konsol sahipleri bu gibi bedavalardan faydalanamıyor?

• Çok iyi haber

• ti7800 kullanıcısına yanıt
    İyi bir ekran kartı dediğin fiyata konsol alabiliyorsunda o yüzden :) PS 5, X BOX ve RTX 3080 TI aynı dönemlere denk gelecek. Emin ol RTX 3080 TI hesinden daha pahalı olacak :)

Paran varsa PC al. Paran yok rekabetçi oyun oynuyorsan PC al. Paran yok single player oynuyorsan controller al.

PC alırsan ve konsoldan geliyorsanda controller al. Zira bazı oyunlar controller mantığı üstüne yapıldığı için klavye ve mouse ile zevk alamıyorsun (Örnek: Devil May Cry 5)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madonos -- 13 Nisan 2020; 13:45:30 >
  • Bir zaman Assassins creed 3 ücretsiz verilmiş uplay'de ama kaçırmışım.

• bu gidişle tüm seriyi bedavaya toplayacağız

Assassins Creed 3
    Assassins Creed 4 Black Flag
    Assassins Creed Unity
    Assassins Creed Syndicate

uplayde şimdiye kadar bedava aldıklarım bunlar birde 2 geldi gerçi 2 - brotherhood - revelations üçlemesini ezberledik onlara gerek yok ama olsun
  • Epic games Just cause 4 verecek onu haber yapsanız daha büyük değil mi :)

• Versiyon uymuyor diye düşünüp sildim yardımcı olursan sevinirim

• Uplay indirdim açılmıyor hata veriyor var mı yardımcı olabilecek?

• hoksi kullanıcısına yanıt
    Özel bişey yapmadım diye hatırlıyorum. Linkini verdiğim yerden yamayı çekip kurmuştum.
    https://animusprojesi.com/assassins-creed-syndicate-turkce-yama/
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.