Şimdi Ara

Honor 30 Pro+, Geekbench veritabanında görüldü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Huawei'nin alt markası Honor bu ay yeni akıllı telefonlarını tanıtacak. Honor 30 serisinin 15 Nisan'da yapılacak çevrimiçi konferansta tanıtılması bekleniyor.

Ayrıca Bkz.Bill Gates uyardı: Koronavirüs gibi bir salgın her 20 yılda bir yaşanabilir

Seri kapsamında piyasaya sürülmesi beklenen Honor 30 Pro+, Geekbench veritabanında ortaya çıktı. EBG-AN10 model numarası ile listelenen cihazın hangi işlemciyle güçlendirildiği açık olarak yazmıyor.

Kirin 990'dan güç alacak

Ancak akıllı telefonun 5G bağlantısını destekleyen Kirin 990 yonga seti ile piyasaya sürüleceğini biliyoruz. Honor 30 Pro+ performans testlerinde 3.893 tek çekirdek, 12.750 çoklu çekirdek puanı elde etmeyi başarmış durumda.

Test edilen cihazın 8 GB RAM ve Android 10 işletim sistemine sahip olduğu görülüyor. Daha önce telefonun 90 Hz tazeleme oranı sunan 6.57 inç OLED ekran ve 40 watt hızlı şarj özellikli batarya içereceği bildirilmişti.

• isterse kirin 3000 olsun. play store yok. kimse huawei falan almaz artık.
  • aynı modeli ısıtıp ısıtıp sunmayın yahu tasarım eskidi ele almadan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spencermila -- 12 Nisan 2020; 21:12:56 >
  • fiyatı da uygun olsa alınır
  • Dış dizaynı pek hoşuma gitmedi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Guest Account kullanıcısına yanıt
    O kadar emin olma herkes oyun manyağı değil mesele ben telefonfan hiç oyun oynamıyorum telefonumdaki uygulamaların %80i apk olarak indirebiliyorum play storede de yok zaten kalan %20de zaten Huawei nin kendi mazasında var var yani şahsen ben alıp kullanabilirim benim için artı eksi bir durum yok.

Playstore kullanan var mi hala bütün uygulamaların full sürümünü sunan marketler varken. Ama evet hala çok bu işlerden anlamayan telefonu whatsapp face insta olarak kullanan tipler var onlar almaz.

• selocanq S kullanıcısına yanıt
    aynen kardesim git wallpaper uygulamasi indir full surum kucuk hacker seni.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Şuan üç gündür huawei p 40 lite kullanıyorum. Market uygulamasını indirebileceğim marketten her ihtiyacimi indirebildim. Appsearch vs sayesinde. Ama şimdi sana ne desem boş ben gibi bi cevap gelecek ardından gene çekemeyeceğim o yüzden. Kullanmayı düşünen isteyen insanlar için bir bilgi olsun bu youtube vs den gerekli bilgi kaynak bulabilirsin. İyi forumlar herkese

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.