Şimdi Ara

Yeni Alfa Romeo Stelvio Türkiye'de satışa sunuldu: İşte fiyatı ve özellikleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
5.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Alfa Romeo’nun SUV sınıfındaki temsilcisi Stelvio, 2020 model yılı versiyonuyla Türkiye’de satışa sunuldu. Yeni Alfa Romeo Stelvio’nun ülkemizdeki fiyatı 565 bin TL’den başlıyor.

Tasarım özellikleri ve dinamik sürüş karakteri ile dikkat çeken yeni Alfa Romeo Stelvio, Türkiye’de iki benzinli motor seçeneği ve iki ayrı donanım paketiyle satışa sunuluyor. Her iki motor ve donanım seviyesinde de standart olarak dört tekerlekten çekiş özelliğiyle gelen Stelvio, yeni dokunmatik ekran ve seviye 2 otonom sürüş sistemi ile dikkat çekiyor.

Ayrıca Bkz.Bugatti'nin W16 motorunu içinde barındıran 1.9 milyon TL'lik kol saati: Bugatti Chiron Tourbillon

Yeni Alfa Romeo Stelvio’nun Sprint adı verilen donanım seçeneği, 200 beygir güç ve 330 Nm tork üreten 2.0 litre benzinli motor ve 8 ileri otomatik şanzıman kombinasyonuyla tercih edilebiliyor. Sprint donanım seviyesinde; siyah fren kaliperleri, parlak siyah cam çerçeveleri, 19 inç hafif alaşımlı spor alüminyum jantlar, siyah kaplama çift egzoz çıkışı, Alfa DNA sistemi, 8.8 inç 3D Ekranlı Alfa Uconnect bilgi-eğlence sistemi ve 7 inç TFT ekranlı gösterge paneli standart olarak sunuluyor.

Start & Stop sistemi, 8 hoparlörlü Alfa ses sistemi, Entegre Fren Sistemi (Otonom Acil Durum Fren Sistemi dahil), Ön Çarpışma Uyarı Sistemi, Şerit Değiştirme İkaz Sistemi ve Yokuş İniş Destek Sistemi de yeni Alfa Romeo Stelvio’daki Sprint donanım seviyesinin standart özellikleri arasında.

Yeni Alfa Romeo Stelvio’nun Veloce isimli üst donanım seviyesi ise 2.0 litre benzinli motorun 280 beygirlik versiyonu ve 8 ileri otomatik şanzıman kombinasyonuyla satılıyor. Stelvio’nun bu versiyonda 0-100 km/s hızlanması 5.7 saniye sürerken, maksimum hızı ise 230 km/s olarak ölçülüyor. Alfa Romeo Stelvio’nun Veloce donanım seviyesinde Sprint’e ek olarak 20 inç hafif alaşımlı siyah spor alüminyum jantlar, sürücü tarafı hafızalı 6 yönlü otomatik ayarlanabilir ısıtmalı spor deri koltuklar, ısıtmalı spor deri direksiyon simidi ve ısıtmalı cam yıkama püskürtücüleri standart olarak sunuluyor.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• VW ile karıştırmış olmayasın? Zira halk arabası adı altına sizin gibi enayilere bozulacağı bile bile DSG'li şanzımanla satılan araçların markası VW. Alfa Romeo ise Ferrari'nin anası sayılabilecek bir şirket. Şu an kendi sınıfında Giulia QV ve Stelvio QV gibi araçların Nürburgring rekorunu geçebilen yok. Halk arabasıymış. US fiyatı 56 bin dolar olan halk arabası...
  • 1.6 sı olsa 450k olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyata baktim, cikiyorum

• normalde de ucuz bir araba değil, bir de 2 litre vergisiyle daha da uçmuş fiyatı. yine de parası olana kalite vaat eden bir araç

• Şuna da togg diyen elemanlar doluşur az sonra buraya...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kalsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mazda 3 görünümlü şahin!

• Bunlar ne biçim görseller, ne kötü renkler, kusura bakmayın, 3 marka sadece kırmızı olmalıdır, daha ziyade bu üçü kırmızı ile özdeşleşmiştir: Alfa, Mazda, Ferrari

• quote:

Orijinalden alıntı: face1tr

mazda 3 görünümlü şahin!
    Bence Mazda 2 görünümlü Toros.

Sonuçta herkes Alfa, Mazda, Volvo över Polo alır

• 565 binden başlıyor yazısını okudum gidiyorum

• Premiğuuıımmmm yeaaaa

• Güzel araba ama 500000 tl deymez.

• 500 bin para mı artık, para devule oluyor her geçen gün alışın bunlara

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mazda vs hic övmedim ama 600k bandına çıkacak olsam trafikte nadir görünecek olan stelvio alırdım ama allah aşkına şu arabayı yenimahalleye koysam ne olur koymasam ne olur gelir bi embesil tekerini patlatır, cizer solugu hastanede alirim. Kirmizi rcz evo almıştım 2.gün sağ aynaya biri yumruk atmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezicioyuncu -- 12 Nisan 2020; 3:27:16 >
  • Beş yüz altmış bin mi

• bu aracın vergisiz fiyatı 170.000 tl nin üstünde olduğu için yüzde 110 ötv var ve yüzde 18 de kdv var. Yani bu aracın vergisiz fiyatı 225.000 tl

• tft ekran?

• Türkiye Alfa Romeo distribütörünün bile yıllık satış hedefi 10.

• Yani şu günlerde böyle haberler gerçekten trajikomik geliyor bana. Zenginin bile almaya hevesi yoktur sanırım.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.