Şimdi Ara

OnePlus 8'in kısa bir tanıtım videosu yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• OnePlus, akıllı telefonlarını duyurmadan önce tansiyonu yükseltmek için çok sayıda teaser yayınlayan bir şirket. Çinli marka bu geleneğini 2020 yılında da sürdürmeye devam ediyor.

Ayrıca Bkz.OnePlus 8 serisinin Avrupa fiyatı ortaya çıktı

Firmanın resmi YouTube kanalında, yakında resmiyet kazanacak OnePlus 8'in tasarımını ortaya koyan kısa bir tanıtım videosu yayınlandı. Son bilgilere göre akıllı telefon yeşil, siyah ve yıldızlararası ışıma adlı özel bir renk seçeneği ile gelecek.

Lansman 14 Nisan'da

OnePlus 8 Pro modeli ise yeşil, siyah ve mavi renklerde satılacak. Şirket yeni akıllı telefonlarının hayranlık uyandıracak derecede şık ve aynı zamanda çok kullanışlı olacağını iddia ediyor.

OnePlus 8 serisi için geri sayım başladı. Akıllı telefonlar 14 Nisan tarihinde tanıtılacak. Her iki modelin de teknik özellikleri, basın görselleri ve fiyat etiketleri daha önce internet sızmıştı. 

Kaynak:
    https://www.youtube.com/watch?v=ByIVWrQj-Zc

• Tasarımsal olarak 7den farkı olmayacak gibi

• Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    7'de olmayan edge ekran ve delik çentik var. Ekranı da daha büyük.
    Farklı yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evil Belief

7'de olmayan edge ekran ve delik çentik var. Ekranı da daha büyük.
    Farklı yani.
    gibi kelimesini o yüzden kullandim bunlar kücük ilk bakista göze carpmayan degisiklik (delik haric)

Arka tarafi neredeyse birebir ayni
  • Hadi deliği koydun, ortaya koyaydınız da asimetrik olmasaydı bari.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    Evet birçok Android telefon görüntü olarak birbirinden ayırt edilemez oldu artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük, kalın ve ağır bir telefon. Özellikleri çok iyi ama acayip kullanışsız. Arkadaşta Oneplus 7 Pro vardı oradan biliyorum, ben tercih etmem. Benim için maksimum ekran büyüklüğü 6.2 inç'dir, çerçeveler de çok ince olmalı. 7" falan tablet boyutu artık. Maksimum 6.4" olmalıydı.

• Kamerasını kimse beğenmiyor incelemelerde

• Arkadaşlar yorumlarda markayı sürekli kötü demişsiniz bunun nedenini bilmiyorum ben şu anda one plus 6 kullanıyorum ve gayet memnunum yorumlarda kameranın kötü olduğunu söylemişler kamera gerçekten şahane özellikle video konusunda 4K 60 diye video çekiyorum ve bu gerçekten çok iyi ağırlık konusunda ise one plus 6 benim için hafif bataryayı büyümelerini ve biraz daha ağır olmasını isterdim ama herkese göre değişir bu oneplus'ın tasarımlarını beğeniyorum boşu boşuna markayı kötülemeye gerek yok one plus gerçek telefonlar yapıyor kaliteli bu kalitedeki telefonlar başka markalarda fiyat bakımında alamayacağınız düzeyde one plus fiyat performans telefonlar üreten bir marka kullanıcısı olarak biliyorum ve değiştirmeye de niyetim yok .??

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.