Şimdi Ara

Braun'dan 10'u 1 arada saç sakal vücut bakım seti 'Trimmer 7 MGK7220 inceleme'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Braun'un saç, sakal ve vücut şekillendirici seti Trimmer 7 MGK7220 test masamızda. Birbirinden farklı başlıkları ile 10 farklı görev için özelleştirilebilir set, tüm şekillendirme ihtiyaçlarına cevap veriyor. 

• Yarın bimde 139tl

• Evde kalan erkeklerin birinci derdi ne yazık ki şu an saç sakal tıraşı gibi, bu makineler imdada yetişiyor. Ama erkeklerin şu sıralarda en büyük modası saçlarını 3 numaraya vurmak. Mart Nisan Mayıs ayı gibi ani sıcaklık değişiklikleri olan bu aylar gribin ve soğuk algınlığının en çok görüldüğü mevsimler. Bu mevsimlerde kısa saç kafanızı üşütmenize, soğuk algınlığına ve ardından grip ve burun akıntısına, aksırıp tıksırmalara neden olur. Böylesi bir salgın karantinasında bir insanın isteyeceği son şey grip olmaktır. O yüzden kimse saçını mümkünse çok kısa kesmesin, makul uzunlukta ve kafasını sıcak tutsun aman diyeyim. Şu sıralar saçımı kısa kestim o yüzden grip oldum hapşırıyorum derseniz kimseye derdinizi anlatamaz, dahası korona olduğunuz yanılgısına kapılırsınız, bir anda maskeli adamlar ambulansla kapıda sizi beklerken bulursunuz. Aman diyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monacomen -- 12 Nisan 2020; 18:40:53 >
  • evde kaldıgımız için bizim için. yararlı bir şey
  • İnceleme için teşekkürler. Videoyu izledikten sonra satın aldım . Kargonun gelmesini bekliyorum. Umarım söyledikleri gibi ömür boyu kullanırım .

• Prison Break T-Bag

• Bu ürünleri alırken bilin ki ciddi oranda markaya para veriyorsunuz. Makinelerin serileri arasındaki performans farkları o kadar fazla değil.
    Mahallenizdeki berberin kullandığı 50 tl'lik makine de aşağı yukarı bu kadar traş ediyor.
    Yıllar önce 200-250 dolar verip aldığım Braun makinem şu an çekmecede yatıyor. Fusion jiletle daha rahat tıraş oluyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.