Şimdi Ara

30 bin liraya satılan Huawei Mate Xs kısa sürede tükendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Huawei’in katlanabilir akıllı telefonu Huawei Mate Xs, 8 Nisan tarihinde 29999 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Yüksek fiyatına rağmen bir günde stok tükendi.

Firmadan yapılan açıklamaya göre Mate Xs stoğu, yüksek talep nedeniyle bir gün içerisinde tükendi. Kısa bir süre sonra tekrar Huawei Online Mağazası’nda satışa çıkacak. Stok durumunu aşağıdaki linkten kontrol edebilirsiniz:

https://shop.huawei.com/tr/product/huawei-mate-xs

Huawei Mate Xs, katlanabilir ekranıyla geleceğin akıllı cihazlarından birisi olmaya aday. 6.6 inç ve 6,38 inç büyüklüğünde iki ekranı var. Tam açıldığı zaman 8 inç büyüklüğünde bir tablet haline geliyor. 5G bağlantı özelliğine sahip Kirin 990 5G yonga seti ile geliyor. 2,86GHz çekirdek saatinde çalışan iki süper boyutlu özel Cortex-A76 çekirdeği, iki büyük özel Cortex-A76 çekirdeği ve dört küçük Cortex-A55 çekirdeği içeren sekiz çekirdekli bir CPU içeriyor. 4500 mAh büyüklüğünde 55 watt SuperCharge hızlı şarj destekli bataryası bulunuyor.

Ayrıca Bkz.Microsoft yöneticileri çift ekranlı Surface Duo'yu sergilemeye devam ediyor

Kenar çubuğu boyunca dikey bir diziye yerleştirilen SuperSensing Leica Quad kamera sistemi, 40MP ana kamera (geniş açılı, f / 1.8), 16MP ultra geniş açılı kamera (f / 2.2), 8MP telefoto kamera (f / 2.4 , OIS) ve 3D Derinlik Algılama Kamerası içeriyor. Kamera sistemi, süper sabit çekimler ve 30X'e kadar hibrit zoom için OIS ve AI Görüntü Sabitleme kombinasyonunu destekliyor. Yeni kamera seti, düşük ışıklı ortamlarda inanılmaz fotoğraflar çekmek için 204800'e kadar ISO desteği sunuyor. Bu kameraları selfie kamerası olarak kullanabilmek mümkün.

Türkiye’de sadece tek renk seçeneğiyle 8 GB RAM ve 512 GB depolama alanı ile satışa sunulmuştu. Mate Xs kısa bir süre sonra tekrar satışa sunulacak ancak tarih bilgisi paylaşılmadı.

• Bir tane getirmişler herhalde

• Kontraktif Koful kullanıcısına yanıt
    bunu yazmaya girdim. 4-5 adet stok açtılar bitincede tükendi bitti diye haber sitelerine hemen pasladılar. güzel taktık
  • Şu telefonu 30 k Tl ye alanın ne olduğunu forumca biliyoruz bunun adı yok.

• Malum bi kanal var bu telefonun binlerce sattığını duymuş ama doğrulatamamış falan bunu yiyen var mı cidden ? Ya daha type c li powerbank stoğunu binlere çıkaramamış firma mateXs nasıl o kadar satsın ? Muhtemelen bir elin parmağını geçmeyecek kadar geldi teknolojiyi seven parası da olan kişiler aldı bitti gelip de teknoloji yayınlarında çılgın sattık pr ı yapmaya gerek yok.

• dh moderatörleri de bunu yedi

• Stok miktarına değil satış miktarına bakmak lazım. Ama İphone alan bi dünya çuvalla parası olan adam varken bu da satmıştır. ha 6 ay sabretse telefon zaten 5 te bir fiyatına düşer Türkiye de.

• İyide etrafta niye kullanan görmüyorum böyle bi telefonu benim şahin gözlerim 2.5 km den görür.
    İddia ediyorum 1000 tane bile satmamıştırlar.

Ben ülkemizdeki bu paraları telefonlara verecek insanların huawei alacağını düşünmüyorum biraz dışarı gösteriş meraklısı bi halkız elma varken gidip çöp androide bu paraları vermezler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onlarda para yok diye ,kimsede yok sanan fakirler gene boş yapmış .En sevdigim başlıklar farklı ve pahalı ürün başlıkları . Yorumlar cok eglendiriyo beni .

• quote:

Orijinalden alıntı: hareketliperde

bunu yazmaya girdim. 4-5 adet stok açtılar bitincede tükendi bitti diye haber sitelerine hemen pasladılar. güzel taktık
    Takigi beğendim vAlla
  • tamam tamam inandık

• İphone a çok pahalı diyen ekip burada mı?

• Stokta 1 adet varmış ve enayinin biri almış :D

• dabulyu ti ef?
  • iPhone alan enayidir moruqq

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarımcılar çizim için satın almış olabilir diyeceğim ama bunun taşınabilirlik dışında İpad'den ne fazlası var? Sırf portable diye 30 bin lira verilir mi onu da bilmiyorum.

• zaten az getirilmiştir o konuda sıkıntı yok ama bu cihazda inanılmaz bir batarya olmalı, kirin yerine snapdragon koysalar gerçekten göz kesitirlebilecek bir cihaz olurdu, gelecekten bu tip çok cihaz görülecektir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne dedim, peynir ekmek gibi satar. İnanmayan gitsin baksın.

• Maddi olarak sıkıntısı olmayan bir kişi için bu para hiçbirşey.1000 adet bile satılmıştır zerre şaşırmam.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.