Şimdi Ara

Dead Island 2 Hem Yeni Nesil Hem de Mevcut Nesil için Çıkacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Mevcut konsol neslinin başlarında duyurulan Dead Island 2 yeni nesil konsol neslinde çıkacak gibi görünüyor.

Oyunun geliştiricisi Dambuster Studios'un web sitesindeki iş ilanında "dünyaca bilinen Dead Island serisinin bir sonraki oyunu" ve "mevcut ve gelecek platformlar için çığır açacak oyun" olarak bahsedilmiş.

Ne zaman çıkacağına dair resmi bir bilgi yok. Daha önce ortaya atılan bazı söylentiler yeni neslin başında çıkacağı yönündeydi.

Dead Island 2 oldukça sıkıntı bir geliştirme sürecinden geçti. E3 2014'te duyurulan oyun üç kez el değiştirdi. 2019'un sonlarından bu yana Deep Silver Dambuster Studios tarafından geliştiriliyor. Ondan önce Yager Development ve Sumo Digital ile yollar ayrıldı.

• 6 yıl geçti aradan dile kolay. Ne kadar değiştiğini merak ediyorum.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • İnş cnm ya..
  • çıkarsa tabi
  • Dying Light 2 varken kimse sana bulaşmaz Dead Island'cım. Ayrıca Homefront: The Revolution'da gördük ne yapamadığını Dambuster.
  • Millet unuttu böyle bir oyun olduğunu. Çıkınca ne kadar ilgi görecekler bakalım. İyi bir iş çıkmadığı halde firma kepenkleri indirebilir.

• Kaybolup gitti bu oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dying Light 2 varken hiç şansı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dying Light 2 varken şans tanımıyorum pek. Uygun fiyattan çıkarırlarsa yinede alırım.

• Böyle kendisinden agır tabirler kullanıyorlar sonra o lafların altında kalınıyor:çığır açacakmış... :D Ha 1.oyun çok keyifliydi. Aynı anda dying light ile çıksa ikisini de alırım.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 6 yıl önceki fragmanı izlediğim günü hatırlıyorum, efsane fragmandı,
    Ama çok hayal kırıklığı yarattı oyun.

Bana kalırsa dying light 2 ile kapışmayacak çünkü aynı dönemde çıkmayacağını düşünüyorum, DL2 den 1 2 yıl daha geç çıkar gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.