Şimdi Ara

PC için Xbox Game Pass Nisan ayı oyunları kütüphanede yerini aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• PC’de oyun oynamak için iyi alternatiflerden biri olan Microsoft’un PC için Xbox Game Pass üyelik servisinin Nisan ayı oyunları, kütüphaneye eklendi. Bu ay beş yeni oyun bizlerle.

Ayrıca Bkz.The Witcher 3'ün satış rakamları açıklandı: PC lider konumda

Kütüphane’nin ilk oyunu Sports Interactive ve SEGA ortaklığı ile çıkan Football Manager 2020. 2019 yılında piyasaya sürülen oyun, 84 Metacritic ortalaması sahip ve Steam satış fiyatı tam 199 TL.

Kütüphaneye eklenen diğer büyük bütçeli oyunlardan biri de Alien Isolation. 2014 yılında piyasaya çıkan ve birçok ödülün de sahibi olan oyun, Alien evreninin kahramanı Ellen Ripley’in kızı Amanda’yı monitörlerimizin karşısına getiriyor. Korkuyu iliklerinizde hissettiren oyun, 81 Metacritic ortalamasına sahip ve Steam satış fiyatı 59 TL.

Kütüphaneye eklenen diğer oyunlar ise Mistover ve Alvastia Chronicles isimli rol yapma oyunları ile Netflix’in popüler dizisi Stranger Things üçüncü sezonunu temel alan Stranger Things 3: The game isimli yapımlar.  Oyunların satış fiyatları 80 TL, 22 TL ve 8 TL olarak sıralanıyor.

Çoğumuzun kendini eve kapattığı dönemde yaklaşık 400 TL değerindeki oyunları oynamak ise oldukça ucuz. Henüz PC için Xbox Game Pass üyesi olmayanların ilk ay sadece 5,90 TL ödeyerek oynayabileceği oyunların yanında kütüphanede bulunan Metro Exodus, Wolfenstein II: The New Colossus, Rage 2 ve adını burada yazamayacağımız yüzlerce oyuna da erişim sağlamanız mümkün. Siz de PC için Xbox Game Pass’e bir şans vermek isterseniz buradaki linkten üyeliğinizi başlatabilirsiniz. Ayrıca Android ya da iOS telefonlara kurabileceğiniz Xbox Game Pass uygulamasıyla kütüphaneye eklenen oyunlardan haberdar olabilir. Oyunları evde olmasanız dahi bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

Kaynak:

• Football manager gelmesi çok iyi oldu 5 TL football manager oynamak mümkün olacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu oyunların PC ye de çıkması XBOX'ı anlamsızlaştırıyor.

• Bu microsoft iyice gözüme girmeye başladı, helal olsun bu phill spencer a cidden. Bitmek üzere olan bir markayı 1-2 senede nereye getirdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: oly1786

bu oyunların PC ye de çıkması XBOX'ı anlamsızlaştırıyor.
    Sen olayı çok yanlış anlamışsın.

• FM tam zamanında gelmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FM2020 wohoo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oynayın gençler başkaları da daha indirim beklesin.
  • oyun benim olmadıktan sonra kiralasam ne olacak.

• Arkadaşlar önemli bisey soracağım şimdi bu fm yi çıplak oynamak olmaz formalar futbolcu yüzleri klub logoları filan bir sürü eklenti var bunları ekleyebilir miyiz Gamepass de?

• TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Hayır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

oyun benim olmadıktan sonra kiralasam ne olacak.
    oynayıp sileceksin. ayrıca oyun senin olamaz ki hiçbir zaman. sadece belirsiz süreliğine erişim hakkın olur mesela steamden alsan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Hayır.
    böyle saçma şey mi olur ya süper lig de lisans yok takımların logoları bile yok insanın oynayası gelmez böyle
    neyse artık sağlık olsun teşekkürler bilgi için
  • Böyle başka üyelik şeklinde oyun oynayabileceğimiz servisler var mı ?

• oly1786 kullanıcısına yanıt
    Pc dediğin de xbox'a yani dolaylı olarak Microsoft'a hizmet ediyor :) Xbox'un her oyununu pc'ye getirmesi aslında daha fazla kar demek. Ps lobisinin kafası geç geldi o mevzuya mesela :D Horizon hamlesi sence ne için?

• Xbox biraz daha vitesi arttırıp şu zamanlarda öne geçti mi bu iş tamamdır. Çoğu Ps fanboy arkadaşım bile xbox alma seviyesinde özel oyunlar da sekteye uğradığı için adam 4-5 yıl özel oyun beklemek yerine xbox alıp gamepass ile 200 civarı oyunu istediği gibi oynar.

• [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    ben bir oyunu 1 günde deliler gibi oynayıp bitirmiyorum ki. bazen günde yarım saat bazen 2 günde 1 saat oynarım. belki oyunu 3ayda bitiririm belki 1ayda. bitirdiğim oyunu tekrar oyanamıcak mıyım? 2 sene sonra ya da 3 sene sonra tekrar oynacağım. ya da arkadaşıma kuracağım.
    senin demen şuana da benziyor. izlediğim bir film tekrar neden izleyeyim. ben arşivciyim. ben belki bir filmi 1 kere izleyeceğim ama arkadaşlarımla beraber ya da ev halkıyla birlikte 3 4 defa izleyeceğiz. steamdan satın aldığım bir oyunun silindiğini görmedim.
  • Game Pass'teki tüm oyunlar bir Spiderman etmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eagleoneye

ben bir oyunu 1 günde deliler gibi oynayıp bitirmiyorum ki. bazen günde yarım saat bazen 2 günde 1 saat oynarım. belki oyunu 3ayda bitiririm belki 1ayda. bitirdiğim oyunu tekrar oyanamıcak mıyım? 2 sene sonra ya da 3 sene sonra tekrar oynacağım. ya da arkadaşıma kuracağım.
    senin demen şuana da benziyor. izlediğim bir film tekrar neden izleyeyim. ben arşivciyim. ben belki bir filmi 1 kere izleyeceğim ama arkadaşlarımla beraber ya da ev halkıyla birlikte 3 4 defa izleyeceğiz. steamdan satın aldığım bir oyunun silindiğini görmedim.
    ben soruya cevap verdim sadece. ama belirteyim gene de; belirsiz süre boyunca sahip olmanın maliyeti aşırı fazla oluyor kiralama yanında. ve insanlar çoğu zaman tekrar dönmüyor eski oyunlara filmlere. eğer dönülecekse tekrar kiralamak gene daha ucuz oluyor başta satın almaktan.

şunu da ekleyeyim. zaten bu game passi alınca bir oyunu tekrar oynamak istediğinde zaten hala game pass aktif olacağından oynayabilirsin tekrar. yani tekrar oynamak istersem ne olacağının cevabı bu aslında. tekrar yükleyip oynayacaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 10 Nisan 2020; 0:21:7 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.