Şimdi Ara

Gears Tactics'in Yapımı Tamamlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
56
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yayıncı Microsoft ve geliştirici Splash Damage, ilk Gears of War oyununun 12 yıl öncesini anlatacak sıra tabanlı strateji oyunu Gears Tactics'in gold statüsüne ulaştığını duyurdu.

Bu da demek oluyor ki oyunun geliştirme süreci tamamlandı ve oyun herhangi bir erteleme almadan planlanan çıkış tarihi 28 Nisan'da oyunculara sunulacak.

Gears Tactics 28 Nisan'da PC için çıkacak. Fiyat Microsoft Store'da 229,00 TL ve Steam'de 92,00 TL. Ayrıca Xbox Game Pass'e dahil olacak.

Xbox One versiyonu daha sonraki bir tarihte çıkacak.

Steam sayfasında belirtilene göre Türkçe dil desteği bulunmayacak. 

Dün düzenlenen Inside Xbox bölümünde oyun hakkında bilmeniz gereken beş şey, adlı bir video paylaşıldı. Aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• gears serisini hiç oynamadım ama bunu fena bekliyorum, umarım en az xcom tadını verir.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Tam alienation kafasında olacak oyundu aslında.gerci tactics olarakta çok güzel gözüküyor.
  • türkçe gelirse alırım çok güzel duruyor ama ingilzce oyunlardan yoruldum artık.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Tam alienation kafasında olacak oyundu aslında.gerci tactics olarakta çok güzel gözüküyor.
    Onu dün psnow da denedim hiç hoşuma gitmedi
    Helldivers daha iyi ondan bence
    Keşke dediğin gibi şu oyunda izometrik aksiyon olsaydı
    Stratejiye gelemiyorum birde ayrıntılı ise kafam duruyor resmen ama buna alışmaya çalışacam
    Düzgün oynadığım tek strateji nokia java telefonda age of empires tı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.