Şimdi Ara

EBA uzaktan eğitim için uygun fiyatlı tablet ve bilgisayarlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Koronavirüs salgını nedeniyle öğrenciler eğitimlerini dijital ortamda sürdürüyor. Milli Eğitim Bakanlığı, eğitimleri TRT EBA TV ve eba.gov.tr üzerinden sürdürüyor. Buna ek olarak öğretmenler Zoom, Teams gibi uygulamalarla da canlı sınıf ortamından ders anlatımını devam ettiriyor.

Evden eğitim başlamasıyla birlikte bazı ihtiyaçlarımız değişmiş durumda. Veliler, gençlerin eğitim ve eğlence ihtiyacı için tablet ve laptop arayışına başladı. Ayrıca yazıcı satışları ciddi oranda arttı.

Bu yazımızda uzaktan eğitim amacıyla kullanabileceğiniz tablet bilgisayar ve dizüstü bilgisayar modellerinin düşük fiyatlı olanlarını bir araya getirdik. Eğer çocuğunuz internette gezinsin, EBA’ya bağlansın, video seyretsin istiyorsanız bu uygun fiyatlı modeller işinizi görecektir.

Uygun fiyatlı tablet bilgisayarlar, telefonlar kadar hızlı çalışmıyor. Bu nedenle alacağınız modelin yük altında performansının yetersiz kalacağını belirtmemizde fayda var. Ayrıca ucuz modellerde arıza sıklığı arttığı için bütçenizi arttırabiliyorsanız güvenilir markanın ürünlerini tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Hometech Alfa 8 RX

Beklentiniz çok yüksek değilse, video izlemek, webde gezinmek için kullanılacaksa ihtiyacınızı giderecek en uygun fiyatlı modelin bu model olduğunu söyleyebiliriz. Fiyatı 500 TL’nin altında

Huawei MediaPad T5 10.1

Daha stabil performans ve orta seviye oyun deneyimi için Huawei MediaPad T5’e yönelebilirsiniz. 16 GB hafızalı versiyonu yaklaşık 1050 TL’ye satılıyor.

Acer Swift 3 SF314-41-R0A0 Notebook

Tablet bilgisayar almak yerine dizüstü bilgisayar almak isterseniz Ryzen 3 3200U işlemcili modellere yönelerek uygun fiyata daha yüksek performans alabilirsiniz. CS GO, PUBG Lite ve eski oyunları oynayabilirsiniz.

Acer A315-53G NX.H9JEY.007A2 Notebook

Ryzen işlemcili bilgisayar almak istemiyor ve daha yüksek hafıza istiyorsanız bu bilgisayara bakabilirsiniz.

• Milyonlar akıtılan ve birilerinin zengin edildiği Fatih Projesi ne oldu merak ettim.. O alınan tabletler nerede?

• quote:

Orijinalden alıntı: Seyrim

Milyonlar akıtılan ve birilerinin zengin edildiği Fatih Projesi ne oldu merak ettim.. O alınan tabletler nerede?
    En son tablet yanlis hatirlamiyorsam 4 sene once verildi ve o ogrenciler ya mezun oldular ya da bu sene olacaklar. Yani tablet dagitilan onceki ogrenciler coktan mezun oldular. Hani uzaktan egitimde zaten yoklar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seyrim kullanıcısına yanıt
    Ben asıl yerli milli, italyanlara projesini yaptırıp yayınladığımız araç ne oldu onu merak ediyorum epeydir.

• Seyrim kullanıcısına yanıt
    O tablet bırakın EBA'yı tarayıcıda 3 sekmeyi bile tutamıyor :D

• Bence ücretsiz bir şekilde de dağıtabilirler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İlk iki-üç gün içinde zorluklar olabilir, ancak sürecin sağlıklı bir şekilde birlikte yürütüleceğinden eminim. Bu süreci yürütürken her türlü senaryoyu göz önünde bulunduruyoruz ve buna göre çözümler üretiyoruz.

@essaydune

• Arkadaşlar eba icin acilen tablet alınması gerek. Uygun fiyatli ve iş görecek bir cihaz var.mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wesile -- 26 Eylül 2020; 18:40:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu bilgileri uzun zamandır arıyordum, burada bulduğumda çok şaşırdım. 192.168.1.1

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.