Şimdi Ara

Poco kablosuz kulaklık geliştirdiğini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Poco markası resmi Twitter hesabı aracılığıyla tamamen kablosuz kulaklık geliştirdiğini belirten resmi bir açıklama yaptı. Bildiğiniz üzere Xiaomi ve Redmi markaları altında uzun zamandır çeşitli kablosuz kulaklıklar sunuluyor.

Ayrıca Bkz.LG'nin yeni amiral gemisi 15 Mayıs'ta tanıtılabilir

Poco, Xiaomi'den ayrılarak bağımsız bir marka haline geldikten sonra sadece akıllı telefon değil farklı ürünler de çıkaracağını açıklamıştı. Marka bu sözünde durarak gerekli çalışmaları başlattığını duyurdu.

Poco F2 açıklaması

Poco Hindistan CEO'su C Manmohan kısa süre önce yaptığı bir açıklamada, yakında tanıtılacak Poco F2'nin amiral gemisi Redmi K30 Pro'dan farklı olacağını söyledi.

Deneyimli yönetici ayrıca potansiyel alıcıları Poco F2'nin ucuz bir akıllı telefon olmayacağı gerçeğine hazırlamaya yönelik bazı açıklamalarda bulundu.

• bari ucuz bir fiyata yapında bizde alalım diğerleri ateş pahası yaa
  • POCO F1 aldım 2018 Kasım'da. Markanın tek telefonu ya :) Soranlara Xiaomi diyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Freq5GHz

POCO F1 aldım 2018 Kasım'da. Markanın tek telefonu ya :) Soranlara Xiaomi diyorum :)
    memnunmuydunuz peki. kullanıyormusunuz daha ?
  • burakayvacık kullanıcısına yanıt
    Kullaniyorum, su an Poco F1'den yaziyorum. Ekrani Amoled olsa cok iyi olurdu ama o fiyata da yapacak bir sey yok. Kamerasi dusuk isikta auto modda pek iyi degil, bunun disinda 1.5 yildir beni hic uzmedi. SD845 hala tas gibi. Galaxy S9'dan once Android 10 almak ayrica guzel :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freq5GHz

Kullaniyorum, su an Poco F1'den yaziyorum. Ekrani Amoled olsa cok iyi olurdu ama o fiyata da yapacak bir sey yok. Kamerasi dusuk isikta auto modda pek iyi degil, bunun disinda 1.5 yildir beni hic uzmedi. SD845 hala tas gibi. Galaxy S9'dan once Android 10 almak ayrica guzel :)
    S9'dan önce güncelleme mi bana bile gelmedi daha güncelleme
  • ben kullanıyorum bende ekimde aldım kurdum custom rom miuipro kurdum kernel lawrun kernel 7 tane modül kurdum gereksiz servisleri devre dışı bıraktım mis

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.