Şimdi Ara

Söylenti: Resident Evil 8'in İsmi Resident Evil VIIIage

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir sonraki Resident Evil oyununa ait söylentiler gelmeye devam ediyor.

Bu sefer de Biohazard Cast sitesinin haberine göre, Resident Evil 8'in ismi Resident Evil VIIIage olacak. Resident Evil 7'de de Evil Roma rakamında 7 olarak yazılmıştı. Burada da aynısı Village için yapılmış.

Biohazard Cast sitesinin paylaştığı diğer detaylar:

- Çıkış tarihi 2021'in ilk çeyreği. Hem yeni nesil hem de mevcut nesil için çıkacak.
    - Ana karakter Ethan Winters fakat Chris Redfield da oyunda önemli bir rol oynayacak.
    - Oyun Avrupa'da bir köyde geçecek. Halüsinasyon gibi yeni oynanış mekanikleri neyin gerçek neyin hayal olduğunu ayırt etmeyi zorlaştıracak. 
    - The Witch adındaki düşman karakter Ethan'ın peşinden ayrılmayacak. Resident Evil 7'deki Marguerite gibi.
    - Resident Evil 4 ile Resident Evil 7 karışımı bir envanter sistemine sahip olacak.

Capcom'dan henüz oyun hakkında resmi bir açıklama yapılmadı.

Bir önceki söylenti haberlerine aşağıdan göz atabilirsiniz. 

• Heyecanlandirmadi degil.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • artık o kadar sıkıldım ki bu seriden anlatamam

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bilgiler uydurma değil gibi bakalım.

• quote:

Orjinalden alıntı: nakoicve

artık o kadar sıkıldım ki bu seriden anlatamam

Hocam oynamak zorunlu değil, hatırlatalım.
  • RE4'den önce tasarım aşamasında silent Hill atmosferinde ki RE3.5 aklıma geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 7 Nisan 2020; 14:36:58 >
  • Resim bana The Shining filmini anımsattı. O filmde sevdiğim en çok şey o bölgenin doğasıdır ve otelin bulunduğu yer, büyüklüğü ve güzel mimarisi. Ama 7yi beğenmedim ben. RE ile alakası yok.
  • Of of of efsane geliyor sırf köyde geçiyor diye satın alabilirim köyde geçen re4 te efsaneydi.O gizemli ve kasvetli köy bölümü oyunu benim için efsane yapmıştı.Dr salvadorda fenaydı.Resident evil 4 ten çok esin alacaklar belli oldu.Envanter sistemide benzeyecek muhteşem.Heyecanlandım şimdi ya :) Bunun yanında re4 remakete çıksın capcomdan başka bir şey istemem.

• Leon'u da ne zaman göreceğiz tekrardan kaç oyundur göremiyoruz ne oldu durumu ne yapıyor acaba favori karakterimdir seride.

• Tema güzel de isim tırt. Direkt Resident Evil 8 olarak çıksa olmuyor mu sanki :D

• Ethan ne ya ana Resident Evil karakterleri duruyorken kenarda. Jill, Leon, Claire ve Ada gibi karakterler seriye geri dönmeli bence. Tamam bir kez Ethan ile oynadık bitti işte. Tabi anlatılan detaylar güzel duruyor oyun için orası ayrı

• Adamlar serinin suyunu sıktıkça sıkıyolar evet ama yaptıkları oyunlar da güzel şimdi hakkını yememek lazım.
  • resident evil 7 gemi bölümüne kadar efsaneydi, sonra sıkıla sıkıla bitirmiştim. Resident evil 2 karakol bölümü efsaneydi sonra kanalizasyona geçti sıktı, Resident evil 3 şehir bölümü çok iyiydi sonra yine başka bölümlere geçti sıktı. Bu heriflerde bir devamlılık sorunu var. Resident Evil 4 gibi bütünlük anlamında efsane bir oyun gelemedi malesef. İnşallah fps denen saçmalığa dönmezler. TPS TPS TPS dir bu oyunun hakkı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok merak ediyorum ama fps olmasın tps olsun lütfen..
  • Harika olacağa benziyor. Ethan olması da iyi olmuş. İytıııın, where r u! ;)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

çok merak ediyorum ama fps olmasın tps olsun lütfen..

Sanmam. Güzel geri dönüş yaptılar ya FPS ile + VR'ı ile. Asla yeniliğe üst üste açık olmazlar gene dayarlar FPS :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmehcik_71

Harika olacağa benziyor. Ethan olması da iyi olmuş. İytıııın, where r u! ;)
    Her bir haltta bu ethan'ın mı başına geliyormuş bu evrende? Leon olmalıydı. Adam en azından polis daha inandıricı olurdu.

• Bence Resident Evil serisine reboot atılmalı artık. Seri iyice çorbaya döndü, RE evreni git gide daha da çıkmaza giriyor.

• Abi ne yaparsanız yapın ama şu FPS olayından vazgeçin olmuyo Resident Evil'a.
  • E3 dönemi bi trailer falan gelir diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.