Şimdi Ara

## ATi Radeon HD 2900XT İçin Önerilen Güç Kaynakları ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
3.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## ATi Radeon HD 2900XT İçin Önerilen Güç Kaynakları ##

Dün itibariyle resmen lanse edilen ve satışa sunulan Radeon HD 2900XT'ye yönelik olarak ATi kendi web sitesinde R600'e ve CF'a yönelik belirlenen kriterlere uygun farklı firmaların çeşitli güç kaynaklarını yayınladı. Özellikle yeni bir güç kaynağı almak isteyen ve ileri de ATi tabanlı ekran kartı/kartları kullanmak isteyenlerin bir göz atmasında fayda var.

İşte liste,

## ATi Radeon HD 2900XT İçin Önerilen Güç Kaynakları ##

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 15 Mayıs 2007; 14:12:32 >

• ohhh ohh maşallah suyundan da ..
  • Crossfire için mi bu değerler yoksa tek kart için mi?
  • 500W kaliteli bir PSU ile hertürlü çalışır. 8800GTX'i çalıştıran PSU'lar HD2900XT'yi de çalıştıracaktır. Bu kadar yüksek maliyetlere girmeye hiç gerek yok bence...
  • Abi bu ne ya dalgamı geçiyorlar eve server kurmasyacaz 1000w mış benim şohben 1000w. boş zamanda 2 oyun oynayıp stres atmak için bu ne masraftır daha geçen aldım x1950 promu. DX10 oyunda oynamam gına geldi ya kaç zamandır bu haberlerden. işin suyunu çıkardılar bence. 1000w güç kaynağı takacam 500 dolara kart alacam call of juarez den 27 fps yapacak.

• ulan boş vakitte oyun oynamam gider kendime araba alır manitaayla gezerim beaa bu nee pc mi elektrik sobasımı belli değilll yuhhhh yuhhh

• Yuh hiç almam daha iyi bu ne ya bana 500Watt bile fazla geliyo.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozankardes

Abi bu ne ya dalgamı geçiyorlar eve server kurmasyacaz 1000w mış benim şohben 1000w. boş zamanda 2 oyun oynayıp stres atmak için bu ne masraftır daha geçen aldım x1950 promu. DX10 oyunda oynamam gına geldi ya kaç zamandır bu haberlerden. işin suyunu çıkardılar bence. 1000w güç kaynağı takacam 500 dolara kart alacam call of juarez den 27 fps yapacak.

Öyle deme şimdi.8800GTX i alıcan çözünürlüğü 1024X768 e ayarlayıp AA yı AF yi kapatıp kartı da performansa ayarladın mı hoop 33 fps alıcan mis gibi.

• resmen komedi..
    düşük güç tüketen performanslı kartlar üretin kardeşm böle batarsınız
  • vaybe 700watt 'dan aşağı psu yok.ana şebekekeden kasaya
    ayrı hat çekmek gerekecek bu gidişle.
    ülkemizde kaç kişide bırakın kaliteli yüksek watt lı psu ları
    kaç kişide yazdığı değeri veren psu var.karta para vereceksin
    birde kart çalıssın diye iyi bir psu alacaksın oh kebap ne güzel iş.
    kartın gerçi bu kadar yüksek değerlere ihtiyaç duyacağını zannetmiyorum.
    ama ati nin suyu fazla voltajdan giderek ısınmaya başladı.
    kalın elektirik faturalarını söylemiyorum bile.
    söyledim yaaa neyse olsun o kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodion Raskolnikov -- 15 Mayıs 2007; 16:10:17 >
  • ben bukadar 1000w psu bilmiyordum anlaşılan biraz daha kar için psu cualrla calışmış ati 670w ltını önermemiş savunuyordum psu konusunda ama bu tablodan sonra sözlerimi geri aldım
  • Afedersiniz ATİ ye bi kelam edeyim.

Ati Hey sana diyorum eleman bi çay koy ya

Ciddi olur isek çift ekran kartı kullanmak para işi tabi bu güç kaynakları da parası olana Enermax İnfiniti DXX 650W her bir şeyi çalıştırır bence
  • zaten bu tavsiye edilen psu fiyatları hemen hemen 2900 ile aynı parada ne yapmaya çalışıyor bunlar ya....
  • [Deleted by Admins]
  • ati nin küresel ısınma, global güç tüketimi, çevre sağlığı gibi şeylerden haberi yok belliki. Greenpeace i göreve çağırıyorum
  • Ya boş boş yoruma devam ati 2900xt li sistem 8800 gtx li sistemden sadece 30 watt fazla çekiyor niye bu kadar ati düşmanlığı yapılıyor anlamadım. Nvidianın sitesindede benzer bir görüntü var nvidia'ya kızamıyosunuz ama

http://www.slizone.com/object/slizone_build_psu.html Buraya bakında bir fark görebiliyorsanız söyleyin

• Abartmışlar
  • [Deleted by Admins]
  • kimse ati düşmanlığı yapmıyor ati babamızın oğlu mu alla alla ya millet bu kdr enerji istemine düşmanlık yapıyor
  • Bu tek kart için demş?
    Expander buralarda mı?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.