Şimdi Ara

O sakallar gidecek! Braun S3 310 BT inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Braun'un hem traş makinesi hem de sakal düzeltme seti arayanlara çözüm olarak geliştirdiği 3'ü 1 arada seti Braun S3 300 BT serisi test masamızda. Suya dayanıklı S3 310 BT ile traş oluyoruz. 

• Benim sakalı ustura ile zor kesiyorlar bu makina pert olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemburda34 -- 5 Nisan 2020; 14:35:7 >
  • Saçlar ne olacak peki reis?

• Philips ürünleri iyi iş çıkarıyor genelde. Uzun süredir kullanıyorum. Bu arada Mesut beyin Saçları öven çok olmuştu. Yakından görüntüde çıkmış ortaya herşey. Klasik saç ekimlerinden olmuş. Cim şeklinde.
  • hayirli forumlar mesut kardes

• saçları gayet güzel saldırganlık yapmayın

• Reyizin saçı sakalı üşengeçlikten uzatmadığı da belli oldu.

• su altında çalışması gayet iyi olmuş. 250-300 tl bandında biraz pahalı ama uzun süre dayanır

• Haftada bir çift bıçaklı ile traş oluyorum.

• Traş olurken videoyu niye hızlandırın onu anlamadım. Keşke doğal olsaymış.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bizim sakalları ustura zor kesiyor makina nasıl dayanacak
  • Şarjlı yerine kablolu tercih edilirse daha uzun süre kullanılır, pili bozulunca değişimi pahalı ve süreç sizi yorar. Ben kablolu traş ve saç kesme makinesi tercih ediyorum.

• her marka kullanmışımdır. moser en iyisi. pahalı, basit duruyor, aparatları yeterli, şarjlı olmasına rağmen 6-7 yıl geçmiştir pil performansı sanki ilk günkü gibi. bendekinin moser li-pro mini gibi bir model adı var yanlış değilse. ancak şu ducati arzum modelini merak ediyorum.

• Banyo Pisleticili Sakal Makinesi Olmuş (En İyisi Kullanat)

• Philips mg3027 modelini aldım. Virüssden dolayı şaçımı eşime kestirmek istedim. 3 e vurduracaktım saçımı ama traşın yarısında şarjı bitti. Saçın yarısı kaldı kafamda. Deli gibi oldum. Neyse şarja takıp devam ediyim dedim bi baktım çalışmıyor. Sarja taktık bi saat bekledik ama iki dakika bile çalışmadı. Sitesine baktım şarj süresi 16 saat yazıyor. Yuh dedim ya. Evde deli gibi gezdim. Acil bişey olsa sıçmıştım.

• Makalenin konusu:iki başarılı Editörün Sakal Hikayesi

Neden Ersin kılıç kirli sakal tarzını yıllar boyu hiç bozmadı ve bilge ve ağırbaşlı kariyerine devam etti ama Burak Şolt başarılı bir editor olmasına rağmen zaman içerisinde O kirli sakalını inceltti,inceltti,inceltti taki sakalı çok cılız bir hal alıp ve o akışkan,detaylı,musalat incelemelerinin önüne geçti!
    Mesele bu işte!
    Burak lensini çıkaripdoğal gözlükleri ile,eski öz sakalına dönse karekterinden birşey eksilir mi? tabiki hayır!
    Ersin hiç değişmedi,Sen de değişme...O sakallar gidecek! Braun S3 310 BT inceleme

Hadi-İran.O sakallar gidecek! Braun S3 310 BT inceleme

• eskiden koseli yuz hatlarim gorunsun diye surekli tiras olurdum kendi suratimi cok begenirdim ileri dogru cene cikik elmacik kemigi falan filan suratim model surati gibidir ovunmek gibi olmasin yasim gerci artti ama yine de cogu veledi feci tokatlarim.. fakat burnum ufak oldugu icin sakalsizken biraz feminen gorunurum resimlerim dusundugum kadar yuksek oylanmadi yabanci sitelerde yani yuksekti ama beklentimden biraz dusuktu.. bunun sebebi de sakalsizken velet gibi gorunmem ve sert adam sevenlerin hoslanmamasiydi bence

hafif bir kirli sakal ile yeniden denedigimde veletsi suratim daha erkeksi bir hale geldi ve puanlarim yuzde 12 kadar artti guzel skorlar yaptim ve sakala basladim.. sonra baktim cok daha saglam daha erkeksi gorunuyorum daha da biraktim bir ara daesh gibi cihatci john gibi oldum dedim bu da fazla oldu az kisalttim orta yolu buldum simdi

sen diyorsun sakallar gidecek iyi de hanimlar sakal seviyor hem de yabancilar bile.. yuzde 12 tip dusmesi icin sakal falan kesemem gunde uc kez yikiyorum virus falan kalmaz benim sakalda sakalsiz erkekler yamuk gorunuyor benim gibi estetik yuzu olanlar bile sakalla daha saglam

sakal erkegi padisah yapar diyorum kesinlikle sakal falan kesmeyin uzulursunuz diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adolf Hitler 88 -- 9 Nisan 2020; 2:8:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.