Şimdi Ara

Mafia II: Definitive Edition Derecelendirildi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kore Oyun Derecelendirme ve Yönetim Kurulu, Mafia II: Definitive Edition'ı derecelendirdi.

2K Czech tarafından geliştirilen sandbox TPS oyunu Mafia II ilk olarak Ağustos 2010'da PlayStation 3, Xbox 360 ve PC için piyasa sunulmuştu. Definitive Edition, güncel platformlara gelecek iyileştirilmiş versiyon gibi görünüyor.

2K Games henüz konu hakkında resmi bir açıklamada bulunmadı.

• 2010 çıkışlı olmasına rağmen Mafia II grafik olarak hala oynanabilir bir oyun. Asıl ilk oyunu güncel veya 2.oyunun grafikleriyle çıkarsalar daha iyi olurdu zira ilk oyunu çok oynamak istiyorum ama grafikleri sebebiyle yanaşmıyorum pek.
    3.oyun pek beğenilmedi ama bana kalırsa 2.oyun kadar olmasa da yine güzeldi. Sadece optimizasyonu çok kötüydü.
  • Umarım gelir. Çok beğendiğim bir oyundu, bir tur daha atmak güzel olur açıkçası

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Harika haber. Keşke ilk oyunu da bu şekilde getirseler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nintendo Switch'e de gelecek mi acaba?

• İlk oyun bozuk mu da bir daha satacaklar anlayamadım. Galiba ps4 kitlesine satacaklar

• quote:

Orjinalden alıntı: TheNewAtilla

İlk oyun bozuk mu da bir daha satacaklar anlayamadım. Galiba ps4 kitlesine satacaklar

Sazan avi işte.. İçerik çalıp DLC yaptılar ya hepsini tüm paket yapıp 2 doku 3 yeni ışıklandırma ile satacaklar :) Yorumlara bak, havada kapacak kesim hazır zaten :)
  • Çok iyi haber bu yoklukta oynarız bir daha.

• Sadece çözünürlüğü arttırılıp dlc ler toplu şekilde konsollara gelicek heyecan yapmayın

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • niye bu kadar beklediler ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

quote:

Orjinalden alıntı: TheNewAtilla

İlk oyun bozuk mu da bir daha satacaklar anlayamadım. Galiba ps4 kitlesine satacaklar

Sazan avi işte.. İçerik çalıp DLC yaptılar ya hepsini tüm paket yapıp 2 doku 3 yeni ışıklandırma ile satacaklar :) Yorumlara bak, havada kapacak kesim hazır zaten :)
    alan alır sana ne.sanki alacak olanların parasını sen vereceksin.almazssın tepkini ortaya koyarsın bırakın bu boş mubbetleri millet istediğini oynasın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mafia 1 remestar gelsin ya.

• Bi ilk oyuna remake yapıp getiremediler

• Umarım mafia 3 grafikleriyle gelir.
  • Here we go again

• 2010 çıkışlı olmasına rağmen Mafia II grafik olarak hala oynanabilir bir oyun. Asıl ilk oyunu güncel veya 2.oyunun grafikleriyle çıkarsalar daha iyi olurdu zira ilk oyunu çok oynamak istiyorum ama grafikleri sebebiyle yanaşmıyorum pek.
    3.oyun pek beğenilmedi ama bana kalırsa 2.oyun kadar olmasa da yine güzeldi. Sadece optimizasyonu çok kötüydü.
  • Çok iyi bir haber yeri bende çok ayrıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Broon -- 5 Nisan 2020; 14:54:1 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lan 1. oyuna remake yapın rekor satsın ya.
    Yaptığınız şeye bak.Zaten hala gayet güzel gözüken oyun.Ne gerek var ki şimdi ?
    1. oyunun kabız mekaniklerine remake yapacaklarına 2. oyunun gayet güzel şekilde çalışan mekaniklerine remastered yapıyorlar.
    Adam değilsin 2K.
  • Herkesin dediği gibi 1i remake yapsalar keşke kapış kapış gider. 1i kuzenle hayal meyal oynadığımı hatırlıyorum bomba bölümü falan vardı senaryosu atmosferi falan baya güzel bir oyundu. 2 zaten en sevdiğim oyunların başındadır
  • mafia 1 remake sözcük öbeği lehçede söyleyeni lanetliyormuş diyorlar.
  • Remake yapsalar keşke

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.