Şimdi Ara

Valorant, Türkçe seslendirme desteği ile geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
1.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• League of Legends’in yapımcısı Riot Games, taktiksel FPS oyunu geliştiriyor. Valorant isimli oyunun Türkçe seslendirmeye sahip olacağı açıklandı.

Yerelleştirme konusunda Türkiye’de önemli işlere imza atan Riot Games, merakla beklenen Valorant oyununda Türkçe desteğini devam ettiriyor. Oyundaki karakterler farklı sanatçılar tarafından seslendirildi. Oyun içi 13 bin kelime metin, 25 bin oyun dışı metin ve 14 bin kelime seslendirme çevirisi yapıldı. Bu sayıların daha da aratacağı ifade edildi.

Ayrıca Bkz.Bir ücretsiz oyun da GOG’dan! Symmetry adlı hayatta kalma simülasyonu ücretsiz oldu

Karakterleri seslendiren ses sanatçıları şu şekilde:

• Breach - Umut Tabak

• Cypher - Selim Yeğin

• Sova - Murat Aydın

• Viper - Hümay Güldağ

• Phoenix - Onur Kırış

• Brimstone - Itri Koşar

• Sage - Damla Özüduru

• Jett - Berrak Kuş

• Omen - Levent Yıldız

• Dış Ses - Merih Tangün

Valorant’ın Türkçe seslendirmesinden kısa bir video yayınlandı. Valorant, 7 Nisan tarihinde Kapalı Beta dönemine başlıyor. Türk oyun severler 7 Nisan tarihinde Türkçe seslendirmeli olarak oyunu oynayabilecek.

7 Nisan’da açılacak Kapalı Beta’ya hak kazanmak için şunları yapmak gerekiyor:

• Bir Riot hesabı edinmek için kayıt olmak.

• Riot hesabını bir Twitch hesabına bağla.

• Kapalı Beta etkin hale geldikten sonra erişime hak kazanabilmek için Twitch'te öne çıkarılan belirli VALORANT yayınlarını izlemek.

• Riot Games adamdır

• Haritanın bu kısmı henüz açılmadı.
  • Fazla reklam olayına girdiler çıkmadan kusma noktasına geldim.

• Berbat bir oyuna benziyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tebrik ediyorum firmayı. belki oyun herkese hitap etmez ama umarım oyuncu bulur

• Riot'a helal olsun.
    Yıllardır Türk oyuncular üzerinden para kazanıp bir Türkçe altyazı koymayı bile çok gören firmalaraysa yazıklar olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seslendirme güzel. Ama oyun çok tuhaf. Çok zorlama olmuş overwatchla cs go arasını bulacam diye.
  • Oyuna çokça cila lazım gibi duruyor ya. Sanki ufak bir firma çıkarmış gibi. Ama grafikleri çıkarırsak oynanış güzel görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun cacıkiii gibi ama lol de çok baydı be çıktığında deneyelim lol yeter artık dedirttti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Singleplayer hikayeli oyunlarina da bu desteği verirlerse lolle alakası olmayan benim gibi insanları kazanirlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türkiyeye en çok değeri gösteren firma riot games. Yıllarca didinip durduk çoğu oyun için. Yalvardık resmen türkçe çıksın diye. Sonuç hep hüsran oldu. Adamlar çıkardıkları tüm oyunları türkçe ve türkçe seslendirmeli çıkardı, çıkaracak. Oyun iyi ya da kötü önce takdir etmesini öğrenin sonra eleştirin.

• Overwatch gibi görünen CSGO olmus oyun tam olarak.

• Türkçe destek için teşekkürler ancak bana göre oyun grafiksel anlamda zuladan bile kötü geldi. Ayrıca Riot'un etkinlikleri sayesinde ilgisi olmayan yayıncılar bile oyunu oynamaya başlamış, kolay para için giriştiler herhalde. ^^

• Sırf para hırsı yüzünden hikayeli oyunlara altyazı bile eklemiyorlar, bazı online tabanlı firmalar oyunlara dublaj yapıyorlar eyvallah buda bir şeydir ama ben sevmiyorum online oyunları.
    Yanı ben bu oyunu oynamayacağım için benim işime yaramayacak türkçe olması. Bazı firmalarımız elini taşın altına koyarak birçok bağımsız oyunun türkçe çıkmasını sağlıyorlar. Umarım 2A ve 3A oyunların çok daha fazlasının türkçe olduğunu görebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk Teknik -- 4 Nisan 2020; 20:45:31 >
  • bunun sade önceden çıkmış bir oyun olduğunu unutmayın şimdiki oyunlar ile karşılaştırmak haksızlık olur

• Warface'in Türkiye sunucusunda oynamış biri olarak söylemeliyimki seslendirmeler çok amatör geliyor. Daha kaliteli işler bekleyenlerdenim.

• Bu durumun nedeni Riot Games Türkiye Ofisi olması

• TR sunucuları yine yok... 50ms ping ile ölmeye devam.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.