Şimdi Ara

Yeni 4,7 inç modelin adı iPhone SE olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
2.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Apple’ın yakın zamanda satışa sunulacak akıllı telefonunun adı, Apple Store’da meydana gelen bir sızıntı ile ortaya çıkana göre iPhone SE olacak. Mağazada Belkin marka bir kılıf listelemesinde görülen isim, kılıfın iPhone SE, 8 ve 7 modelleriyle uyumlu olduğunu ifade ediyor.

Mağaza sızıntısından önce, 9to5Mac tarafından yayınlanan makaleye göre cihazın iPhone SE model adıyla geleceği ifade edilmiş olsa da, mağaza sızıntısı sağlam bir kanıt olarak bu bilgiyi destekliyor. Cihaz daha önce sızdırılan bilgilere göre 64/128/256GB depolama kapasitesi seçenekleriyle gelecek. İşlemci kısmında Apple A13’ün yer alması bekleniyor. Fiyat bilgisi ise hâlâ belirsiz.

Ayrıca Bkz.İtalya'da Koronavirüsle mücadelede robotlar kullanılmaya başlandı

Uzun zamandır söylentilerde dolaşan ve çıkacağına kesin gözüyle baktığımız yeni iPhone, şimdiye kadar sık sık isim değiştiriyordu. En son ve baskın olarak cihazın adının iPhone 9 olması beklenirken yeni bilgiler bunu değiştirdi ve artık cihazın iPhone SE adıyla güvenilir kaynaklardan alınan bilgilere göre bugün içinde tanıtılması bekleniyor.. 

Kaynak:

• iPhone SE zaten vardı. Aynı isimle gelecek olması biraz garip değil mi? Yine de zamanının en hızlısıydı bakalım bu nasıl olacak..

• 4 bine gelirse alacağım. Yoksa ilk seri iphone se ile devam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu cercevesiz yapsalardi..

• Baştan sonra şaka gibi haber :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hayırlı olsun
  • Umarım plus modeli de duyurulur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sektörün şu telefon isimleri bu kadar konu etmesi ve tartışması çok komik oluyor

• Şuna çift kamera gelmedi ya daha ne diyeyim.

• Boyle ekran govde orani mi kaldi. Insanlari neyi cezbediyor merak ediyorum dogrusu. Bu cihaz 400 dolar olcagi soyleniyor tr fiyati hic yoksa 5.500-6000 arasi olur ki xs ler 6300 şu an. Bilemiyorum...

• Dr.Danger kullanıcısına yanıt
    iOS kaynak kodlarında plus modelinin de olduğu yazıyordu. Plus modeli gelirse çift kamera onda olacak.

• Resmi satış fiyatı 700$ olan iPhone 11 Türkiye'de indirimlerle 6.700 TL'ye satılıyorken 400$ fiyatla satışa çıkması beklenen SE bence 6.000 TL olamaz, olmamalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evil Belief -- 3 Nisan 2020; 15:24:13 >
  • Manyak mısın LA?

YURTDIŞI FİYATI NEYSE TR FİYATTINI BULMAK İÇİN VERGİLER VS HER ŞEY DAHİL 10 İLE ÇARPMAM GEREKİR.5+ YILDIR PERAKENDEDE ÇALIİIYORUM BU İŞ BÖYLEDİR. 400x10=4,000₺ IPHONE SE ÇIKIŞ FİYATIDIR.

CAHİL CAHİL KONUŞMA ASABIMI BOZMA!

• quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus is BACK

Manyak mısın LA?

YURTDIŞI FİYATI NEYSE TR FİYATTINI BULMAK İÇİN VERGİLER VS HER ŞEY DAHİL 10 İLE ÇARPMAM GEREKİR.5+ YILDIR PERAKENDEDE ÇALIİIYORUM BU İŞ BÖYLEDİR. 400x10=4,000₺ IPHONE SE ÇIKIŞ FİYATIDIR.

CAHİL CAHİL KONUŞMA ASABIMI BOZMA!
    Sen once haddini bil bebe. Uslubuna dikkat et. Gelince cigaz tr ye alintila beni. Fiyatini konusuruz abicim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesaverde -- 3 Nisan 2020; 17:33:46 >
  • Sir Maximus is BACK kullanıcısına yanıt
  • Sir Maximus is BACK kullanıcısına yanıt
    Hocam sen niye bu kadar sinirlendin şimdi durduk yere

Arkadaş tahmin bı fiyat tahmini yapmış altı üstü

• 4K civarında bir fiyata gelirse bende almayı düşünüyorum. Ancak 5-6K seviyesinde çokta bir şansı olacağını düşünmüyorum.
  • Bu model çoğunlukla parası daha üst modellere yetmeyenlerin alıp minimum 5-6 sene kullanacağı bir telefon olacak. O yüzden ekran kasa oranına sallamayı bırakın.

Hiçbir android telefon 5-6 yıl boyunca kullanılamıyor. Ayrıca güncelleme de almayacak almıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tam ekran olsa hiç düşünmeden alırdım. Bu cağda bu ekran kasa oranı ile gelmemeliydi.

• omeric kullanıcısına yanıt
    Hali hazırda iPhone XS mevcut onu alabilirsin.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.