- x
TIRNAK MANTARI BAŞ BELASI..
60 Cevap111775 Görüntüleme3 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

466 Mesaj
15 Mayıs 2007; 0:00:24 

arkadaşlar,tırnak kalbin aynasıdır topic,indede yazdım yıllar önce sağ ayak başparmak tırnağım ağır bir cisim düşmesi sonucu yaralandı ve karardı ben nasılsa geçer diye üstüne düşmedim o zamanla sarardı kalınlaştı yamuldu vs.çirkinbir görünüm aldı zaman zaman düzelir gibi olsada yine eskiye dönüyor çektir filan dediler oda korkuttu eczacı tırnak mantarı dedi oje gibi ilaç verdi sürülen ama nafile aylarca kullandım kızdım bıraktım ağızdan hap aldım güya kan yolu ile kuruyacaktı oda olmadı doğal yöntemleri araştırıyorum biryerde adamotu yada ademotu denen bir bitkinin sıvısı iyigelir dediler gittim eminönünden aldım sürdüm ondanda bişey çıkmadı,bu dert biliyorumki birçok kişide var acaba bu illetin kesin tedavisini bilen şunu kullandım şöyle yaptımda kurtuldum diyen varmı merak ediyorum..

1238 Mesaj
15 Mayıs 2007; 6:42:09 

tedaviye çok zor ve geç cevap verir. bu şekilde yaşamaya alışmalısın. bende de başlangıç seviyesinde var sağ ayak baş parmağımda.

466 Mesaj
15 Mayıs 2007; 21:19:22 

halen hap kullanıyorum hergün 14 tane var içinde fiyat 45 ytl batacağım bu gidişle

2146 Mesaj
15 Mayıs 2007; 21:38:09 

quote:

Orjinalden alıntı: ergin967

halen hap kullanıyorum hergün 14 tane var içinde fiyat 45 ytl batacağım bu gidişle

Geçmiş olsun.Tırnak mantarını ilk defa duuyorum.
Allah acil şifalar versin.

630 Mesaj
15 Mayıs 2007; 22:11:55 

geçmiş ollsun arkadaşlar ..inş bi çaresi bulunur.

MATEMATİK SEVERLER KLUBÜ

SAMSUNG D900+SİLVERCREST 2.1+LOGİTECH X540+SANSUİ VCA-1000 AMPLİ+2 ADET SUNNY HOPARLÖR+HERTZ 30CM SUBWOOFER

965 Mesaj
21 Mayıs 2007; 0:52:41 

flucan kullanabilirsin ama tedavisi uzun sürer

3347 Mesaj
21 Mayıs 2007; 2:09:07 

Hocam en etkili ilaç mikospor, kesinlikle araştır, ben de kullandım ama eczanelerde çok zor bulunuyor...

Kullanımı şu şekilde; ilacı krem şeklinde tırnağının üstüne sürüyorsun ve kutunun içinden çıkan bantla tüm tırnağı bantlıyorsun, 24 saat sonra bandı çıkarıyorsun ve tırnağını yine kutunun içinden törpü ile törpülüyor ve yumuşayan yerleri törpünün uc tarafı ile kesiyorsun, 3-5 kullanım sonra tırnağın ufacık kalıyor tabi bu arada mantar da vucuttan atılıyor, devamında yeni çıkan tırnak mantarsız oluyor...

Muhtemelen şu an kullandığın ilacın adı da nibulen, bu tedavi bittikten sonra nibulen ile koruma sağlayabilirsin...

hmm

152 Mesaj
8 Haziran 2007; 22:48:23 

Arkadaşım kesin çaresi LAMİSİL adlı ilaçta var. Diğer hiç bir ilaç veya ürünün faydası olmuyor. Yaklaşık altı ay kullandıktan sonra hiçbirşeyin kalmaz. Yalnız bu ilaç karaciğeri biraz yorduğu için doktor kontrolünde karaciğer fonksiyon testleri yaptırman gerekir. İlk üç ayda neredeyse tamamen tırnak mantarı iyileşir. Geriye kalan bir kaç ay ise olası tekrarlamaları engellemek içindir. Ben yıllarca bu dertten çok çekmiştim. LAMİSİL= TIRNAK MATARINA ÖLÜM Geçmiş olsun.

466 Mesaj
12 Haziran 2007; 22:59:06 

quote:

Orjinalden alıntı: arti

Arkadaşım kesin çaresi LAMİSİL adlı ilaçta var. Diğer hiç bir ilaç veya ürünün faydası olmuyor. Yaklaşık altı ay kullandıktan sonra hiçbirşeyin kalmaz. Yalnız bu ilaç karaciğeri biraz yorduğu için doktor kontrolünde karaciğer fonksiyon testleri yaptırman gerekir. İlk üç ayda neredeyse tamamen tırnak mantarı iyileşir. Geriye kalan bir kaç ay ise olası tekrarlamaları engellemek içindir. Ben yıllarca bu dertten çok çekmiştim. LAMİSİL= TIRNAK MATARINA ÖLÜM Geçmiş olsun.
dostum başta benim ağızdan alıyorum dediğim ilaçta bu zaten halen bırakmadım 5 kutu bitirdim bir kutuda 14 tablet ayda 2 kutu 45 ytl,den 90 ytl beni çok zorluyor ama bu çirkin durumdan bıktım o yüzden devam..

0 Mesaj
25 Ağustos 2010; 15:15:03 

arkadaslar bu dertten bende cok cektım basta anlamadım zamanla gecer dedım.usttekı tırnak dusunce hep yenısını gelcek sandım.Belkı garıp gelcek ama ınanın doktora gıtmeye bıle utanıyordum tırnagımı gostermek ıstemıyordum.Acık ayakkabı gıymek hayal olmustu artık benım ıcın.sıze tavsıyem KESINLIKLEEEE doktora gıdınız yok efendım bıtkısel cozummus yok komsum bunu yapmıs bu boyle olmus dıye kulaktandolma bılgılerle vakıt kaybetmeyıın ve asla benım gıbı doktordan utanmayın!ılk once bı doktora gıttım bana venofamed verdı ve usttekı kalın tırnak tamamen dustu ve ınanın agladım okdr korkmustumkı daha sonra baska bı doktora gıttım alaınında uzman bı doktora:) benım ıkı ayagımın basparmaklarında vardı allahtan dıgerlerıne gecmemıstı.Ve bana nıbulen verdı hergun duzenlı olarak torpuledım cılasını surdum sabahları cılasını temızledım ayaklarımı ıslak bırakmamaya ozen gosterdım.kendıme ayrı ayak havlusu ayarladım her banyodan sonra ıyıce kuruladım ve hala bunu yapıyorum.sımdı 6. ayın ıcındeyım ve hala tedavım devam edıyor zolax dıe tablet kullanıyorum.nıbulene devam ayrıca exelderm dıye kremde kullanıyorum.nıbulen cılasını sıldıkten sonra onu suruyorum.Inanın kendım bıle ınanamıyorum bu duzelmeye.Bıraz ezıyetlı bı süreç kabul edıyorum hergun buna ugrasmalısınız.Ama unutmayın gorsellıgın yanında cok daha fazla zararları olabılcek bır hastalık turu.Bundan 6 ay once mantar oldugunu ogrenınce forumlarda yazıları okuyordum .benım gıbı caresız olan ınsanlara yardımcı olabılmek ıcın bu uzun yazıyı yazdım :) kesınlıkle doktor tedavısı dıyorum ve bırazda sabır ...

3461 Mesaj
25 Ağustos 2010; 19:25:58 

tırnağınızdaki bozulma ağır bir cisim düştükten sonra olduysa tırnağın yapısal olarak bozulma ihtimali çok yüksek, tırnakta mantar elemanları kültür veya mikroskop ile görülmeden tırnak mantarı demek kesinlikle yanlış, belki de mantar değil, boşu boşuna hem paranız gider, hemde yok yere ilaç kullnmış olursunuz, şimdi doooğru bir dermatoloğa gidip tırnağında gerçekten mantar olup olmadığını direk mantar arama veya kültür yöntemi ile doğrulatın yoksa çok uğraşır hiçbir sonuç alamazsın

1965 Mesaj
17 Aralık 2011; 13:18:23 

konuyu hortlatayım, tırnak mantarı tedavisi çok uzun sürüyor, sıkıntılı bir süreç.tedavi olmadan kesinlikle geçmiyor.

40 Mesaj
18 Aralık 2011; 23:13:58 

Hortlamış konuya ben de bir ek yapayım...
Tırnak mantarı diye zannettiğiniz şey tırnak sedefi de olabilir.
Uzman olmayan birisinin aradaki farkı anlaması imkansız.
Bu yüzden, mutlaka tırnak mantarı testi yapılması gerekir.

0 Mesaj
26 Nisan 2012; 12:42:24 

ARKADAŞLAR BU FORMDA VE DİĞER TIRNAK MATARI TEDAVİLERİ HAKKINDA NE VARSA DENEYEN BİRİ OLARAK HEPSİ BOŞ....

http://tirnakmantaribit...3gundeson.blogspot.com/

10 YILDIR BU APTAL HASTALIKLA UĞRAŞTIM. KREMİNDEN, LAZERİNDEN, CİLASINDAN, KALEMİNDEN NE VARSA DENEDİM.... SÜREÇ ÇOK UZUN , ÇOK MAALİYETLİ ..KISACASI Bİ SONUÇ ALAMADIM. HA 3 AY UĞRAŞIP SONUÇ ALDIKLARIMDA İKİ ÜÇ AY SONRA TEKRAR NÜKS ETTİ. VE BEN DE SİZ GİBİ PES EDENLERDENDİM....

BUNDAN 3 AY ÖNCE GOOGLEDE YİNE ARAŞTIRMA YAPARKEN BİR BLOG A RASTGELDİM. ADAMLAR TIRNAK MANTARINA 4 GÜNDE SON GİBİ BİR İDDALARI VARDI.. ŞÜPELENDİM VE KENDİLERİNİ ARADIM... ÜRÜNE ÇAMDER DİYE BİRŞEYLER DİYORLAR FAKAT HALİ HAZIRDA SADECE MERSİN DE KENDİMİZ UYGULAYARAK YARDIMCI OLUYORUZ. VE SONUÇ ALAMAZSANIZ PARA İADE GARANTİSİ VERİYORUZ DEDİLER.

BEN İSTANBUL DA YAŞADIĞIMDAN BİRAZ ISRAR ETTİM BANA GÖNDEREMEZMİSİNİZ DİYE. HATIR RİCA BANA BİR PAKET GÖNDERDİLER... 4 GECE AYAKLARIMI BU ÇAMDER DENEN SUDA TUTTUM. YAKLAŞIK 40 GÜN GİBİ BİR SÜREDE TIRNAK MANTARIM GEÇTİ.. ŞİMDİLİK HALA YOK.. BİTKİSEL OLDUĞU KESİN... YAN ETKİSİ FALAN DA OLMADI...

ZATEN DAHA ÖNCE İLAÇ TEDAVSİNDE KARACİĞERİMDE BAYA BİR SOURNDA OLMUŞTU..BUNUN BU GİBİ BİR DERDİ DE YOK.. YAKLAŞIK 200 TL GİBİ BİR MASRAFI OLDU BANA AMA HELALİ HOŞ OLSUN ADAMLARA.. İŞİMİ GÖRDÜLER EN AZINDAN ŞŞİMDİ BİR KEZ DAHA ARADIM BİRDE TEKRAR BAŞLAMAMASI İÇİN BİRDE KORUMA PAKETİ GÖNDERECEKLER...

BEN HİÇ BİR YERDE BÖYLE BİR ŞEY BULAMADIM. SİZLEREDE YARDIMCI OLMAK AMAÇLI ADRESİNİ YAZIYORUM MUTLAKA EN AZINDAN ARAYIP FİKİR ALIN DERİM...

3461 Mesaj
27 Nisan 2012; 21:52:07 

quote:

Orijinalden alıntı: OLCAYTOCANTT

ARKADAŞLAR BU FORMDA VE DİĞER TIRNAK MATARI TEDAVİLERİ HAKKINDA NE VARSA DENEYEN BİRİ OLARAK HEPSİ BOŞ....

10 YILDIR BU APTAL HASTALIKLA UĞRAŞTIM. KREMİNDEN, LAZERİNDEN, CİLASINDAN, KALEMİNDEN NE VARSA DENEDİM.... SÜREÇ ÇOK UZUN , ÇOK MAALİYETLİ ..KISACASI Bİ SONUÇ ALAMADIM. HA 3 AY UĞRAŞIP SONUÇ ALDIKLARIMDA İKİ ÜÇ AY SONRA TEKRAR NÜKS ETTİ. VE BEN DE SİZ GİBİ PES EDENLERDENDİM....

BUNDAN 3 AY ÖNCE GOOGLEDE YİNE ARAŞTIRMA YAPARKEN BİR BLOG A RASTGELDİM. ADAMLAR TIRNAK MANTARINA 4 GÜNDE SON GİBİ BİR İDDALARI VARDI.. ŞÜPELENDİM VE KENDİLERİNİ ARADIM... ÜRÜNE ÇAMDER DİYE BİRŞEYLER DİYORLAR FAKAT HALİ HAZIRDA SADECE MERSİN DE KENDİMİZ UYGULAYARAK YARDIMCI OLUYORUZ. VE SONUÇ ALAMAZSANIZ PARA İADE GARANTİSİ VERİYORUZ DEDİLER.

BEN İSTANBUL DA YAŞADIĞIMDAN BİRAZ ISRAR ETTİM BANA GÖNDEREMEZMİSİNİZ DİYE. HATIR RİCA BANA BİR PAKET GÖNDERDİLER... 4 GECE AYAKLARIMI BU ÇAMDER DENEN SUDA TUTTUM. YAKLAŞIK 40 GÜN GİBİ BİR SÜREDE TIRNAK MANTARIM GEÇTİ.. ŞİMDİLİK HALA YOK.. BİTKİSEL OLDUĞU KESİN... YAN ETKİSİ FALAN DA OLMADI...

ZATEN DAHA ÖNCE İLAÇ TEDAVSİNDE KARACİĞERİMDE BAYA BİR SOURNDA OLMUŞTU..BUNUN BU GİBİ BİR DERDİ DE YOK.. YAKLAŞIK 200 TL GİBİ BİR MASRAFI OLDU BANA AMA HELALİ HOŞ OLSUN ADAMLARA.. İŞİMİ GÖRDÜLER EN AZINDAN ŞŞİMDİ BİR KEZ DAHA ARADIM BİRDE TEKRAR BAŞLAMAMASI İÇİN BİRDE KORUMA PAKETİ GÖNDERECEKLER...

BEN HİÇ BİR YERDE BÖYLE BİR ŞEY BULAMADIM. SİZLEREDE YARDIMCI OLMAK AMAÇLI ADRESİNİ YAZIYORUM MUTLAKA EN AZINDAN ARAYIP FİKİR ALIN DERİM...

Reklamları izlediniz

5 Mesaj
5 Mayıs 2012; 13:37:29 

mersinde nerde yerininiz bunu reklam amaçlı mı buraya yazdınız yoksa acaba.....olcayto kaç para bu....

9 Mesaj
7 Haziran 2012; 18:36:47 

Bendede vardı aynı sıkıntı. bu ojemsi wartner ürününü kullandım bayağa iyi geldi

http://saglikhome.com/?...k-Mantari-Tedavisi.html

105 Mesaj
7 Haziran 2012; 23:23:15 

bunun tedavisi için hangi uzmana görünmemiz gerekir?

0 Mesaj
9 Haziran 2012; 14:21:23 

SLM BEN OLCAYTOCANTT soruna cevap olarak yazıyorum.

Bu ürünü kullandım sonuç aldım..Bu sitede geçen ve tedaviyi uygulatan bayan memnun kalırsanız memnuniyet amaçlı bu linkleri yayınlarmısınız dediler. Bu sebebden mevcut linklerini bırakarak yazdım. Bitkisel tırnak mantarı su kürü uygulaması işe yaradı..isterseniz resimlerini email olarak atarım..hatta bloglarında benim sonucumuda koydular ordan bakabilirsiniz.

ben bu tırnak mantarından çok çektim millete faydam olmasını isterim...hatta adamlara dedim neden ulusal reklam yapmıyorsunuz.? muhtemelen bi takım araştırmaları bitirmeden ancak birebirde yardımcı olabildikleri..
linkini bida vereyim burdan irtibata geçin derim..benim için bir mucize bu sonuç..

466 Mesaj
24 Haziran 2012; 15:24:31 

konuyu açalı 5 yıl olmuş dün bir mail geldi bir arkadaş sağolsun almanyadan getirdiği bir ilaç ile ilgili link göndermiş görüyorumki konu hala güncel bu illet hastalık heleki yaz aylarında terlik giydiğinizde havuza denize giitiğinizde insanın psikolojisini bozuyor benim tırnağım okadar kötü durumdaydıki dışı sarımtırak kahverengi kabuk gibi içinden kurumuş toz gibi bişeyler çıkar insan içne çıkmaya utanırdım neyseki konu başındaki bir arkadaşında dediği gibi çareyi ''lamisil'' denen ilacı bıkmadan aylarca kullanmakla çözdüm ozamanlar kutusu 45 tl idi tabii şimdi nekadar bilmiyorum ama çok sabır isteyen bir hastalık bu bir eczacıya gösterin eğer tırnak mantarı derse kesinlikle bu ilacı kullanın yaklaşık 3 ay bir şey göremeyeceksiniz çünkü tırnak çok yavaş uzar zamanla dipten temiz tırnak gelince moraliniz düzelecek o beyaz ve temiz kısım en uca gelene dek hatta tamamen temizlendiğinde bile bir süre tekrarlamaması için devam edin benim yıllardır hiçbir sorunum yok allaha şükür,ayrıca dikkat edin bulaşıcıdır ve diğer tırnaklarada sıçrar bende üç tırnağada bulaşmıştı bir ara herkese geçmiş olsun.

2 Mesaj
24 Haziran 2012; 20:17:00 

Merhaba, tırnak mantarı tedavisi yöntemleri olarak ilk olarak

level 1. ağızdan alınan ilaçları kullandım sonuç 1 ay sonra karaciğer enzimlerim bozuldu tedavi yarıda kaldı. Dr um birde beni uyarmadığı gibi bu ilaçlar antibiyotik olduğundan tedavi mecburen yarıda kaldığı için mevcut mantar farklı tedavi yöntemlerini de red eder hale geldi.

level 2. dr.um nibulen tırnak cila seti verdi. bunu 6 ay her gece uygulamamı önerdi. sonuç; ben 30. güne kadar her gece cilala parlat yaptım. birşey değişmedi, tedaviyi yine yarıda bıraktım yani pes ettim.

level 3. wartner tırnak kalemi ; ürün fiyat olarak uygun geldi. 20 gün kullandım. işe yaradı fakat tam bayram havasına girdiğimde tırnak (3. ayda) yine sararmaya başladı. sonuç yine hüsran

level 4. lazer ile tırnak mantarı tedavi; bu mantar bende 7 senedir mevcut olduğundan ve bir hayli yöntem denediğimden artık tedavi olarak denemediğim bir şey kalmasın istediğimden 1.000 TL parama kıyıp 10 seans lazer uygulattım. sonuç garanti etmeseler de denemek istedim. sonuç 2 ay tırnaklarım düzeldi, 3 ay sonra yine sararma başladı.

game over.

çaresiz kalan herkes gibi bende google de günlerce hatta 30 sayfaya kadar çareleri aradım, sarımsak sardım, ceviz macunu yaptım, en son ayağımın tırnağını çamaşır suyu ile dökerken bulduğum sahnede, eşim elimden aldı.

hayatıma işte o anda giren bloglarda karşılaştığım ama en son güvendiğim ama çaresizlikten güvendiğim çamder tırnak mantarı tedavisi bitkisel su kürü ile karşılaştım.

http://www.tirnakmantaritedavi.com/

ürün basit 8 gün su küründe sorunlu tırnakları beklet, pilli pedikür seti ile sorunlu tırnağı temizle, açılan tırnağa bitkisel mantar öldürücü yağı uygula. 8. günden sonra 25 gün koruma amaçlı sabunlarını ve yağlarını kullan.Sonuç; 50 .gün tırnak en geriden sağlıklı uzamaya başladı, kalınlaşma gitti, tırnak batığım ve sancısı sona erdi, ayak kokum bitti. uygulamadan sonra 5. ayda olmama rağmen hergün dengem bozuk bir şekilde acaba geri gelecek mi diye panik durumunda beklemekteyim.

fark ettiğim gerçekler; hiç bir tedavi tırnağın üzerinden uygulanarak sonuç vermiyor, hiç bir iç tedavi mantarı öldürmüyor, hiçbir tedavi çamder kadar kısa ve ekonomik bir çözümü yok. the end

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dilek8080 -- 13 Haziran 2013; 12:57:01 >

170 Mesaj
25 Haziran 2012; 0:31:07 

eczaneden laminox adlı hapı alıp kullandım, 3 haftada etkisini gösterdi.

40 Mesaj
23 Temmuz 2012; 17:44:08 

tırnak mantarı şüpheniz varsa ilk önce mutlaka test yaptırın.
ben yıllarca tırnak mantarı diye ilaç kullandım,niye geçmiyor yahu diye dertlendim.
meğer tırnak mantarı değil tırnak sedefiymiş.
belirtiler aynı,bu yüzden karıştırmak çok kolay.
şimdi,eğer gerçekten tırnak mantarınız varsa tek etkili çözümü haptır.
çünkü kremler veya solüsyonlar tırnağın altına geçemez.
hap ise kan yoluyla tırnağın köküne kadar gittiği için başarı oranı çok daha yüksek.
tırnağınızı çektirmenizi tavsiye etmem ama çektirdiyseniz,tırnak yatağına krem sürerek ve aynı anda hap içerek başarı şansını artırabilirsiniz.
yalnız karaciğeriniz hassas ise problem çıkarabilir.
vücut geliştirme işiyle uğraşanlar çok yüklü ilaç aldıkları için karaciğerlerini korumak adına bazı haplar alıyorlar.
siz de aynı anda böyle bir şey yapabilirsiniz.
örneğin milk thistle (deve dikeni bitkisi) kullanabilirsiniz.
mantar hapının 28 tablet olanları 14 tablet olanlarına göre daha uygun fiyata geliyor haberiniz olsun.
3 ay kullanıp ara verin...zaten böyle bir kullanımdan sonra birkaç ay daha vücudunuzda kalıyor.
tırnak uzadıkça alttan sağlıklı tırnak gelecek.sabırlı olun.
saçma sapan bitkisel ayak kürü reklamlarına da kanmayın,yok öyle bir şey.
kolay gelsin.

0 Mesaj
6 Ağustos 2012; 11:09:31 

bu tırnak mantarına bırak türkiye de, dünyada çözüm yok..
ama bi tane firma ÇAMDER bitkisel su kürü diye bir tırnak bakım kürü oluşturmuş.
diğer formlarlardada ondan çok bahsediliyor.
bence o seti alıp bi dene derim.
en azından bir kutu ilaç 90 tl bu adamlar seti okadara satıyor sanırım yazılanlara göre.
hem sonuç almanıza yardımcı ikinci bir setide ücretsiz gönderebiliyorlarmış.
ben 3 aydır tüm siteleri araştırdım..şşimdilik en iyi yöntem bu sanırım
denemeden bilemeyiz neticede.
TIRNAK MANTARI BİTKİSEL yazın googlede ilk sırada ÇAMDER çıkıyor....
yada emailleri tirnakmantaribitkisel@gmail.com
geçmiş olsun kardeş

105 Mesaj
7 Ağustos 2012; 1:22:41 

quote:

ama bi tane firma ÇAMDER bitkisel su kürü diye bir tırnak bakım kürü oluşturmuş.
en azından bir kutu ilaç 90 tl bu adamlar seti okadara satıyor sanırım yazılanlara göre.
geçmiş olsun kardeş

Reklam yapıp durma ...

22 Mesaj
14 Ağustos 2012; 18:42:36 

Arkadaşlar ayak ve tırnak mantarı rahatsızlığındaki temel neden bakteri ve mikroplar olduğu için sizlere Silverstatic Gümüş Çoraplarını şiddetle öneriyorum. 1 ay gibi kısa bir sürede mantar tedavisinde çığır açıyor. http://www.nanomucize.com dan temin edebiliyorsunuz. Geçmiş olsun...

http://www.sahanefiyat.com/

40 Mesaj
21 Ağustos 2012; 0:02:31 

quote:

geçmiş olsun kardeş

sahtekarlar hiç vakit kaybetmiyor...insanların umutsuzluğundan fayda sağlamaya çalışan tiplere itibar etmeyin.
tırnak mantarının tek çözümü ağızdan kullanılan ilaçtır...fakat bundan daha önemli olanı sabır, sabır ve sabırdır.
çünkü tırnak hızlı uzayan bir doku değildir.
doktora gidip kesin teşhisi koydurmak ilk yapılacak şeydir.
çünkü tırnak mantarı ile aynı belirtileri veren tırnak sedefi olma ihtimaliniz de vardır.

0 Mesaj
22 Ağustos 2012; 23:36:11 

quote:

Orijinalden alıntı: sellim76

sahtekarlar hiç vakit kaybetmiyor...insanların umutsuzluğundan fayda sağlamaya çalışan tiplere itibar etmeyin.
tırnak mantarının tek çözümü ağızdan kullanılan ilaçtır...fakat bundan daha önemli olanı sabır, sabır ve sabırdır.
çünkü tırnak hızlı uzayan bir doku değildir.
doktora gidip kesin teşhisi koydurmak ilk yapılacak şeydir.
çünkü tırnak mantarı ile aynı belirtileri veren tırnak sedefi olma ihtimaliniz de vardır.

Çamder bitkisel ayak kürü sitesine incelemeden, orda sonuç almış ürün spariş etmiş insanların mesajlaşmalarına bakmadan sahtekar demeniz çok saçma.
Bu adamlar ağızdan ilaç alamayacak durumda olanlara çare bulmuşlar zaten. diğer alternetifleri deneyip çare bulamadıysanız bitkisel su kürünü deneyin diyorlar.
sizin muhtemelen bir tırnak mantarı hapı satan bir firmanın elçiliğini yapıyorsunuz.
Burda kaçıncı mesajınız. Yok deve dikeni yok bilemne hapı diyip reklam yapıyorsunuz.
derman arayan kişilerin aklını bulandırmanızın ne gereği var. adamların adresleri zaten var. girip incelerler, telefon açarlar, daha önce sonuç alanlardan referans alırlar, son karı kendileri verirler. vatandaş bu kadar aptal değil. sonuç alamayana parasıda geri verecek kadarda iddealılar.. ben kullanalı 52 gündeyim. yıllardır çözemediğim tırnak mantarını çözdüler...burdan herkezede isterseniz isl ve şu anki resimleri gönderebilirim. ihtiyacı olan bu sorundan muzdarip olan mutlaka denemeli...

http://www.facebook.com...kmantaribitkisel?ref=ts

0 Mesaj
30 Ağustos 2012; 21:04:07 

quote:

Orijinalden alıntı: ergin967

arkadaşlar,tırnak kalbin aynasıdır topic,indede yazdım yıllar önce sağ ayak başparmak tırnağım ağır bir cisim düşmesi sonucu yaralandı ve karardı ben nasılsa geçer diye üstüne düşmedim o zamanla sarardı kalınlaştı yamuldu vs.çirkinbir görünüm aldı zaman zaman düzelir gibi olsada yine eskiye dönüyor çektir filan dediler oda korkuttu eczacı tırnak mantarı dedi oje gibi ilaç verdi sürülen ama nafile aylarca kullandım kızdım bıraktım ağızdan hap aldım güya kan yolu ile kuruyacaktı oda olmadı doğal yöntemleri araştırıyorum biryerde adamotu yada ademotu denen bir bitkinin sıvısı iyigelir dediler gittim eminönünden aldım sürdüm ondanda bişey çıkmadı,bu dert biliyorumki birçok kişide var acaba bu illetin kesin tedavisini bilen şunu kullandım şöyle yaptımda kurtuldum diyen varmı merak ediyorum..

ilaç olarak ne kullansan boş, bitkisel ürünler de çare var. biomaxder bitkisel tırnak mantarı kürü derim. bende işe yaradı. 10 gün kullandım. bekledim, 30 günde yeni tırnak gelmeye başladı. bu ürünü almanyaya bile gönderdim, orda bile çaresi yokmuş bu derdin.

0 Mesaj
30 Ağustos 2012; 21:21:19 

slm bunu uzman da çözemiyor, en iyisi bitkisel tedavi, ialç kullanmaktan battım zamanında
biomaxder deneyin, en azından ciğeriniz mafolmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azizeze -- 16 Ekim 2012; 19:35:11 >

0 Mesaj
31 Ağustos 2012; 15:50:02 

arkadaşlar çamder denilen kür ü bende denedim ve faydasını gördüm.darısı tırnak mantarından müzdarip olanlara

33 Mesaj
31 Ağustos 2012; 17:12:50 

Çoğumuz eskilerden kalma, annanelerimizin kullandığı şeylere kocakarı ilacı deyip geçiyoruz.

Mesela, elma sirkesi. Olabildiğince saf bir sirke olmalı. Günde birkaç kez, bir pamuğu sirkede bekletip sonra sorunlu bölgeye uygulayın. Pansuman yapar gibi.

Ayrıca şöyle bir karışım var: Hint defnesi, limon otu, lavanta, 1 diş sarımsak kaynatıp ılıtıp ayağınızı içinde 10 dakika falan bekletiyorsunuz.

Yukardaki iki kocakarı ilacını babam, kardeşim ve bir arkadaşım kullandı. Hepsi de faydasını gördü. Fakat illa ilaç kullanacaksanız mikospor tavsiye ederim.

Size çok geçmiş olsun. Arada reklam yapan arkadaşlara ise... ne diyeyim bilemiyorum

Fitness Sitem

0 Mesaj
2 Eylül 2012; 21:32:56 

çok uğraşmayacaksınız biomaxder kullanın, hem ucuz hemde çok kısa sürede sonuç aldırıyor.eczanelerde satılmıyor sadece internetten alınıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

87 Mesaj
13 Ekim 2012; 12:43:02 

quote:

Orijinalden alıntı: baharkim

çok uğraşmayacaksınız biomaxder kullanın, hem ucuz hemde çok kısa sürede sonuç aldırıyor.eczanelerde satılmıyor sadece internetten alınıyor

Olaya bak eczanelerde satılmayan ilacı neden alıp kendimizi riske atalım ki. İnsanların umutsuzluğundan faydalanmayı bırakın. Bu konularda fazla bilgisi olmayan arkadaşların önce doktora gözükmesini öneririm. bende şu an halen var ve 6 aylık bir tedavi diyorlar. Benim görüşüme göre bu konuda derin bilginiz yok ise kesinlikle ve kesinlikle doktor kontrolünde ilaç kullanmanızı öneririm. 6 ay bana zor geldi fakat 6 aydan aşağısı çok zor ilerlemiş düzeydeki mantara.

3461 Mesaj
13 Ekim 2012; 17:36:43 

Tırnak mantarı denilen birçok durum zaten tırnak mantarı değildir, bu nedenle ilaçlar işe yaramıyor deniliyor, tırnak mantarı için ilaç kullanılacaksa mutlaka o bozukluğu yapan nedenin mantar olduğunun ispatlanması gerekir, ama bizde maalesef doktorlar şöyle bir bakar (zaten günde 120-150 hasta bakar başka bir şekilde çalışma imkanıda yoktur) rengi ve şekli bozuk tırnağa mantar ilacı yazarlar, sonrada geçmez, sorumlusu ilaç olur, halbuki tırnak mantarı bu tür bozukluğu yapan sadece bir sebeptir, daha birçok sebep tırnakta mantara benzer renk ve şekil bozukluğu yapabilir.

0 Mesaj
21 Ekim 2012; 21:42:59 

arkadaşlar çamder biomaxder in gercek adresi www.tirnakmantaribitkisel.com dur lütfen diğer site ve blog lara itibar etmeyiniz hem paranıza hem zamanınıza yazık olmasın taklitlerimizden sakınınız

2 Mesaj
29 Aralık 2012; 23:01:05 

quote:

Orijinalden alıntı: Seken59

Olaya bak eczanelerde satılmayan ilacı neden alıp kendimizi riske atalım ki. İnsanların umutsuzluğundan faydalanmayı bırakın. Bu konularda fazla bilgisi olmayan arkadaşların önce doktora gözükmesini öneririm. bende şu an halen var ve 6 aylık bir tedavi diyorlar. Benim görüşüme göre bu konuda derin bilginiz yok ise kesinlikle ve kesinlikle doktor kontrolünde ilaç kullanmanızı öneririm. 6 ay bana zor geldi fakat 6 aydan aşağısı çok zor ilerlemiş düzeydeki mantara.

bitkisel tedaviyi saçma bulanlara kapak olsun http://tirnakmantaribit...3gundeson.blogspot.com/ sonuç alan kişilerin resimlerine bakıp hala yalanlama yapmayın...tırnak mantarı dünyada adam gibi bir çözümü yokken yardımcı olanları yalanlamaktan vazgeçin...verdiğim linkte herşey ortada

1 Mesaj
31 Aralık 2012; 13:32:52 

EOrtopedi.com

ORTOPEDİ BİLGİ BANKASI

Arkadaşlar şiddetle tevsiye ederim bu siteyi,
Tüm ortopedik hastalıklar ile ilgili net anlaşılır ve detaylı bilgilerin yer aldığı çok kapsamlı bilgilendirme sitesidir.
Ayrıca ameliyat animasyonlarıda bulmak mümkün...

0

Ekteki dosya (1)

Ortopedi ve Travmatoloji Bilgi Bankası
www.eortopedi.com

1 Mesaj
31 Aralık 2012; 13:54:11 

EOrtopedi.com

ORTOPEDİ BİLGİ BANKASI

Arkadaşlar şiddetle tevsiye ederim bu siteyi,
Tüm ortopedik hastalıklar ile ilgili net anlaşılır ve detaylı bilgilerin yer aldığı çok kapsamlı bilgilendirme sitesidir.
Ayriyetten ameliyat animasyonlarıda bulmak mümkündür.

0

www.eortopedi.com

1 Mesaj
31 Aralık 2012; 14:22:51 

EOrtopedi.com

ORTOPEDİ BİLGİ BANKASI

Arkadaşlar bu siteyi şiddetle tavsiye ederim ,
Ayrıca ameliyat animasyonlarıda bulmak mümkündür.

0

www.eortopedi.com

0 Mesaj
7 Şubat 2013; 21:43:32 

Tırnak mantarı tedavisi hakkında tüm cevapların yer aldığı bu linki incelemenizde fayda var, bitkisel olması ve kısa sürede çözüm olması dikkatimi çekti paylaşmak istedim.
http://tirnakmantaribit...ak-mantar-tedavisi.html

348 Mesaj
15 Şubat 2013; 0:28:24 

quote:

Orijinalden alıntı: baharkim

Tırnak mantarı tedavisi hakkında tüm cevapların yer aldığı bu linki incelemenizde fayda var, bitkisel olması ve kısa sürede çözüm olması dikkatimi çekti paylaşmak istedim.
http://tirnakmantaribit...ak-mantar-tedavisi.html

Yahu arkadaş, sahtekar olduğunuz belli, 3 günde tırnak mantarını çözüyorum diyen adamın alnını karışlarım ben.Burada zaman zaman uydurma isimler altında ,şöyle fayda gördüm böyle tedavi oldum diye işkembeden yalan atıp para kazanmaya çalışman ayıp, yazıklar olsun sana.Sen önce o reklamını yapıp satışını yaptığın uyduruk şeyleri pazarladığın yerin, adresini telefonunu ver bakalım.Bir şirketin varsa adresini telefonunu ver.Sadece 1 cep telefonuyla satış yapman,sahtekarlık peşinde olduğunu gösteriyor.Ayrıca burada farklı isimler altında forma girip aynı adresleri defalarca belirtmende, sahtekarlığın ıspatı.
İnternet sayfasında yazmış, Türkiyede ve dünyada ağaç dallarında yetişen meyve kabuğu diye, utanmaz adam taze cevizlerin yaş kabukları diyemedin mi? Para içinmi bu gizleme çabaların.
Arkadaşlar böyle adamlara aldanmayın, her sipariş verenden 80-90 lira para kazanırlar ve hiç bir işe yaramaz.Sitelerinde verdikleri resimlerin birçoğuda internetten kopya resimler.
Tırnak mantarı çok inatçı ve tedavisi zordur.sadece ilaç sürmeyle kazımayla baş edecek gibi değil.Ağızdan mantar oluşumunu önleyecek enzimleri baskılatan hapları düzenli kullanmak ve bunun yanında mantar kremleri,törpüler diğer bakımları yapmak önemlidir.Yalnız bu haplar karaciğeri gerçekten yormaktadır.Doktor tavsiyesine göre kullanmanızda fayda var.
Taze cevizlerin yeşil kabukları mantar için çok etkilidir, bundanda faydalanabilirsiniz.
BURADA SAHTEKARLARIN UYDURMA ADLARLA TAVSİYE ETTİKLERİ ADRESLERDEN ALDANIPTA SAKIN BİRŞEY ALMAYIN, TIRNAK MANTARININ 3-5 GÜNDE TEDAVİSİ OLMAZ.PARANIZI KAPTIRMAYIN.

2 Mesaj
23 Şubat 2013; 13:00:20 

Bazı arkadaşlar sonuç resmi istemiş, bu benim ilk hali ve son hali resmidir. hatta çamder yetkililerine rica ettim kendi sitelerinede yüklediler. ben çok para kaptırıp helak olan bir kişi olarak bunun burada bazı yabancı ilaç firmalarının uşaklığını yapanlara kapak olmasını isterim.

http://www.tirnakmantar...r-tedavi-resimleri.html

Ekteki dosya (2)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dilek8080 -- 13 Haziran 2013; 13:15:23 >

40 Mesaj
25 Şubat 2013; 0:01:19 

çok nefis reklam olmuş...

13 Mesaj
25 Şubat 2013; 1:58:39 

arkadaşlar bu illetten bir akrabam zerdeçal içerek kurtuldu bende şahit oldum deneyin zararı yok faydası toz halinde sabahları aç karnına tatlı kaşığı suyla yutun aman dikkat boğazınıza kaçabilir düzenli kullanın geçirdiğini ben kendim gördüm .

348 Mesaj
27 Şubat 2013; 22:18:01 

Dilek8080 nickli kişi, senin sahtekar yalancı olduğun şuradan belli;

1) Bu malzemeleri satan sen olduğun halde, sanki kullanıcı yada 3. bir kişiymişsin gibi yazıyorsun, yetkililere sordum dediğinde yalan, zaten kendin satıyorsun

2) Buraya değişik nicklerle girip kendini ,farklı kişilermiş gibi gösterip ürünün reklamını yanıltıcı şekilde yapıyorsun.Kendi kendine ürün beğeniyorsun

3) Herhangi bir ticari işletme ismin, adresin, telefonun yok kendini gizleme gereği duyuyorsun, çünkü bu ürünle ilgili olacak şikayetler başını ağrıtır.hemde istediğin anda ortalıktan kaybolabilirsin.

4) Sattığın ürünün hiçbir bilimsel test sonucu, üretim ve satış iznin yok.

Kendin birşeyler yapmış ve satmaya çalışıyorda olabilirsin, ama delikanlı gibi insanları aldatmaya çalışmadan, birçok isim alıp farklı kişilermiş gibi reklam yapmadan adam gibi dürüstçe davran.Buradaki insanları aptal yerine koyma.Bak formdakilere bu tür şeyleri önlemek için rütbe veriyorlar, forma ne kadar girdiğin ne zaman girdiğin çok belli.

Buradaki insanlardan özür dilemelisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profezor -- 27 Şubat 2013; 22:21:46 >

12 Mesaj
14 Mayıs 2013; 14:21:11 

sayın profezor

Siz bu ürünü kullandınız mı merak ediyorum ki kullansaydınız kendileri ile görüşüp nasıl ilgilendiklerini, takip ettiklerini görseydiniz bunu yazmazdınız.

Kullanmadan bu kadar net sahtekar olduklarını söylemenizde sizi sahtekar yapıyor, adamların sitesine bir gözatıp yorumlamakla olmuyor bu işler

Lütfen büyük ilaç firmlarına uşaklık etmeyin asıl sahtekarlar onlar marka değerlerini kullanıp tonla ürün satıyorlar piyasada 2007 den beri buna tedavi arıyorum hertürlü yöntemi kullandım hatta kullandığım bir hap yüzünden karnımda ağrılar başladı meğersem karaciğere büyük yan etkisi varmış.

Bu adam reklam yapmışsa yapmış iyide etmiş insanlığa faydalı bir ürünü sunuyor.

İlk ardığım da yarım saat sohbet ettik adamla, 2 gün sonra kargo elime ulaştı kullanma klavuzu, faturasına kadar kesmiş adamlar, bir ayın sonunda tekrar arayıp resimlerimi alıp incelediler tekrar sohbet ettik.

Ben yıllarca markalara güvenip bu işin çözümünü aradım ve sonunda çözüm sunan ürüne de afedersiniz b.k atılmasını kaldıramıyor.

Teşekkürler Çamder

74 Mesaj
11 Temmuz 2013; 20:29:32 

Ne çok çamder reklamı yapılmış yahu, demekki bi halta yaramıyo.

6 Mesaj
22 Ağustos 2013; 23:10:45 

hocam bende de var bu illetten.. excilor aldım eczaneden(doktor tavsiyesi) bir aydır kullanıyorum.. yazıldığı şekilde kullanıyorum... bi fayda görmedim. 4 haftada gözle görülür sonuç diyodu bi etki yapmadı.. forumları araştırdım.. sefa kremi diye bişey söylüyolar aktarlarda satılıyormuş ama kullanmadım bilmiyorum.. Sonuç olarak şu reklamcı arkadaşlar hariç(muhtemelen hepsi aynı eleman) bi tavsiyesi olan varsa buyursun...

Deneyim, elde etmek istediklerini elde edemediğinde, elde ettiğindir.

2 Mesaj
17 Eylül 2013; 20:51:07 

merhaba daha öncede yazdım bu forma şimdi ekstra bir bilgi vermek için tekrara yazıyorum.

Tırnak mantarı sadece dışarıdan cila ya da krem gibi uygulamalarla tedavisi yeterli olmuyor. içeriden de vitamin ve mineral olarak desteklenmesi lazımmış.
Haricen bazı yiyecekler mantarı tetikleyen ve besleyen bir yapısı olabiliyormuş.
Bu konuda tedaviyi destekleyen ve sonuç almanızı kolaylaştıran bir diyet şekli de Çamder ürünün tanıtıldığı sitede ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor.

Fungop (MANTAR) Diyeti olarak başlığı mevcut .merak edenlere linkini veriyorum.
http://www.tirnakmantar...ntar-fungop-diyeti.html

177 Mesaj
10 Ekim 2013; 21:34:33 

İşportacılar basmış burayı. Gel vatandaş gel sürmüyorsun bile...

Skoda Fabia 1.4 elegance

74 Mesaj
4 Aralık 2013; 21:40:29 

5. aydır hap yutuyorum, eğer çok sağlıksız zayıf marazlı biri değilseniz karaciger enzimlerinizde pek değişim söz konusu olmaz.Ağbim tıp doktoru(prof)yakın bir dermatolog hoca arkadaşının kontrolünde ağızdan hap alarak tedaviye başladım, yanınada arada cila v.s kullandım 2. ayda tırnak alttan beyaz gelmeye başladı ve 3., 4. aylatrda sarı kısım öne doğru atılmaya başladı. Çok şükür bitti gibi kontra garanti olsun diye son 5. ayda kullanıyorum, 2 ayda bir kan testi yapıldı sorun yok.Kısaca şunu söylüyorum piyasadaki şarlatanlara itibar etmeyin paranızı kaptırıp sağlığınızı iyice bozmayın.Tırnağınızdan örnek alınıp tahlil yapılmadan mantar olduğunu kimse bilemez (hoca mikroskop ile bakıyor)bu lanet mikrop tırnağın köküne yerleşen bir yapısı var bu yüzden hap kullanıp kan yolu ile temizlenmeden geçmiyor.Bazen tedaviler 6-8 ay gibi uzayabiliyor ara vermezseniz kesin kurtulursunuz, bohçayla suyla sarımsakla otla bokla bu iş olmaz...tıbbi müdehale şart.

262 Mesaj
1 Şubat 2014; 9:23:03 

Tecrübesi olanlara soruyorum;
Tırnağın , bir bölümünün yada tamamının kesilerek yerinden çıkartılması bu soruna çözüm olabiliyor mu acaba? Yeni gelecek olan tırnak ta bu problem devam eder mi?

152 Mesaj
10 Şubat 2014; 12:31:45 

Anti Fungal ilaçlarla desteklenmedikten sonra faydası olmaz. Dermatoloji doktoru sana en iyi çözümü önerir.

0 Mesaj
11 Şubat 2014; 13:24:45 

ARKADAŞLAR AYAK TIRNAK MANTARLARINA KESİN VE ÇIĞIR AÇACAK BİR ÇÖZÜM BULDUM ŞU ANA KADAR DUYMUŞ OLDUĞUNUZ "NİBULEN" GİBİ TIRNAK CİLALARININ UZUN SÜREN TEDAVİSİNİ UNUTUN. UYGULAMASI ÇOK BASİT. EVİNİZDE "DOMESTOS" VARMI ? EVET EVET BİLDİĞİNİZ HİPO OLAN "ANTİ MİKROBİYEL DOMESTOS" YEŞİL ŞİŞE HANİ REKLAMLARDA ÇIKIYORYA. DEĞİŞİK YARATIKLAR. İŞTE O DOMESTOSU ALIYORSUNUZ KÜÇÜK BİR ALETLE, MANTAR OLAN TIRNAĞINIZIN İÇİNİ DOLDURUYORSUNUZ. BUNU 1 HAFTA UYGULAYIN VE MANTARIN ORDAN NASIL KAYBOLDUĞUNA ŞAHİT OLUN. GÜNDE 2 KERE YAPARSANIZ DAHA KISA SÜRME İHTİMALİ VAR. KESİN ÇÖZÜM ! BEN DE KULLANDIM .

0 Mesaj
22 Şubat 2014; 19:54:50 

Arkadaşlar “slm_naz”ın dediği gibi sakın Domestos kullanmayın neden?

Domestos mantarı yok ederken diğer yandan asit özelliği olduğu için oradaki hücrelerde ölüyor. Devamında tırnak yeniden uzamıyor, hatta tırnak kalmıyor. Bunu birebir kardeşimde şahit oldum. Bu tip formlarda yalan yanlış yazan insanların kurbanı olmuştu.

Diğer bir cevabımda ”arti” ye anti fungol ilaçlar (terebesil vb.) antibiyotik tarzı ilaçlar olduğundan karaciğer enzim değerlerini ya 1. Ay ya da 2. Ay bozuyor. Bu durumda doktor ilacı kesmenizi istiyor. Dr’nuza e neden verdin ozaman bu ilacı dediğinizde başka ne verebilirmki, tıbben tedavisi pek mümkün değil diyebiliyor. Yani dermatoloji dr’unda bile tırnak mantar var olabilir inanın kendi bile tedavi edemez çok zordur. Sonuç olarak ağızdan alınan haplar sizi daha çok yıpratır.

Yıllarca kardeşim bu illetle uğraşınca ailecek dermatolog olduk haliyle. Şimdi de “palet” nickli arkadaşın sorusuna cevap vereyim; tırnak çektirmek çok ama çok tehlikelidir. Nedeni tırnak mantarı tırnağın altındaki dokuda spor denen kamçılarla tırnağa bağlıdır. Tırnak mantarının kökleri tırnağın altındaki dokunun derinliklerindedir. Tırnak çektirilir ise mantarın üzeriaçılmış ve daha iyi nefes almış olur. Buda mantarın en sevdiği nem ve rutubeti vermiş olur. Yeni gelen tırnak mantarlı dokunun üzerine geldiğinde eski tırnaktan daha kalın bir tırnağa dönüşür zamanla. Anlayacağınız tırnak çektirmek asla…

Şimdi sizleri diyeceksiniz bu kadar yazdın yok mu bi çözümü ?

%75-80 başarılı olabilecek bir çözüm var..

Tırnak mantarı 4 aşamalı bir tedavi gerektirir.

1. Aşama tırnak mantarı nem ve sıcak ortamı sevdiği için sıcak su ile mantarı yumuşatmak aynı zamanda tırnağı da yumuşatmak gerekli. Fakat sıcak su tek başına yeterli olmaz, sıcak suyun içine vücuda nüfus edecek yakıcı bir madde konulması gerekli.
2. Aşamada sıcak suda ayak yada el bekletilecek, tırnak iyicede yumuşayacak aynı zamanda tırnak mantarı gözeneklerini açacak ki içine yakıcı maddeyi alsın.
3. Aşama tırnağı inceltme ve ölü tırnağı törpüle işlemi.
4. Aşamada tırnağın üzeri çok inceldiği için koruyucu bir maddenin sürülmesi gerekli. Bunun nedeni tedavi ederken tekrar ayakkabıdan yada çoraptan mantarın geri gelmemesi için.

Bu uygulama komplike ve gerekli tüm malzemeleri toplamanız vakit alır muhtemelen. Ayrıca hangi tip bitkisel yağların yada kremlerin işe yarayacağı belli değil. Biz kardeşim de çamder tırnak mantarı sıcak su kürünü kullandık. Başta bahsettiğim hipo ile ölen tırnağın %50 gibi bir kısmını uzatabildik. Mantar çok azda olsa hala vardı oda kalmadı. çamder e muadil olabilecek başka bir üründe biomaxder ..oda su kürü ile uygulanıyor benzeşik bir tedavi şekli var sanırım. Bu şu fark etmez tarif ettiğim bir yöntemle tedavi etmeye çalışın.

Burada şifa arayan insanları lütfen bilinçsiz ve reklam amaçlı yönlendiren kişilere lütfen yapmayın bu rahatsızlık psikolojik tarafı olan çok zor bir rahatsızlıktır menfaatinize insanların kafasını karıştırmayın.

kardeşimin ürünü kullanmadan önceki hali ve üründen sonra 3 ay sonrası

0
0

49 Mesaj
30 Nisan 2014; 0:18:38 

Arkadaşlar slm,

sahrayıceditten bulunan eva ayak sağlıgı merkezine gittim. ücretsiz muane oldum ve hemen tedaviye başladık 3 aydır gidiyorum oldukça memnunum artık tırnaklarım batmıyor. internet sitesi : tırnak mantarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harleyyyy -- 30 Nisan 2014; 0:19:00 >

546 Mesaj
30 Nisan 2014; 8:06:51