Şimdi Ara

iPhone 9 kılıfları mağazalara ulaşmaya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bu yılın en çok beklenen telefonlarından biri olan iPhone 9'un çok yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Cihaz için tasarlanan aksesuarlar da yavaş yavaş mağazaların envanterine girmeye başladı.

Ayrıca Bkz.Amiral gemisi Oppo Reno Ace 2'nin tasarımı netleşti

Amerika'daki bir Best Buy mağazasında iPhone 9 için tasarlanmış bir kılıf ortaya çıktı. Ancak üretici şirketin mağazaya 5 Nisan tarihine kadar satmamaları yönünde talimat verdiği belirtiliyor.

Geri sayım başladı

Kılıf, Urban Armor Gear (UAG) etiketi taşıyor. Ayrıca darbe emici bir yapıya sahip olduğunu görüyoruz. Üzerinde yeni 4.7 inç iPhone için tasarlandığını gösteren bir yazı var.

iPhone 9'a yönelik aksesuarların gün ışığına çıkması, cihazın çok yakında resmiyet kazanacağını gösteriyor. Apple yeni telefonunu, 5 Nisan'da satışa sunulacak şekilde bu hafta içi tanıtabilir. Hatta lansmanın Çarşamba günü yapılacacağı söyleniyor. Bekleyip göreceğiz.

• Dostum talebin 1/1000'i gibi bir durumdayız tabii, fakat benim gibi bu kasayı taşınabilir ve rahat bulan kişiler de var. Ekran yeterli, optimize edildiği için uygulamalarda ya da web sitelerinde problem olmuyor. Telefon ince, taşıması rahat. Benim gibi bu kriterlere önem veren sayısı çok az ama hala var :)
  • Bu devirde tam ekransız telefon da kötü oldu ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Derdimiz iPhone 9 kılıfıydı

• derdin bu değilse git derdini kovala ne diye teknoloji sitesinde yorum kasıyorsun?

• Dostum talebin 1/1000'i gibi bir durumdayız tabii, fakat benim gibi bu kasayı taşınabilir ve rahat bulan kişiler de var. Ekran yeterli, optimize edildiği için uygulamalarda ya da web sitelerinde problem olmuyor. Telefon ince, taşıması rahat. Benim gibi bu kriterlere önem veren sayısı çok az ama hala var :)

• | OMG! | kullanıcısına yanıt
    Ucuz diye tutacak tabi ama ne bileyim

• Şimdi iPhone 8/7/6s UAG Monarch kılıfını 5 Nisan'dan önce alamıyor muyuz? :)

• Fiyatı uygun olursa bu cihaz tutar.

• Fiyat uygun olursa bir defada olsa iPhone alacağım arkadaş

• Çıkıyorsa çıksın artık beklemekten bıktık.

• Uzucu, hakikaten 5-6 senelik kasayi icini guncelleyip koyacaklar onumuze. En azindan cercevesiz yapsaydin be kardesim..

• Bazı markalar en son işlemciyi, amoled ve çerçevesiz ekranları, ois'li gelişmiş kameraları, 1 saatten kısa sürede şarj olan 4000mah+ telefonları 400 küsur dolara satarken bu telefon hakaret gibi. Diğerleri artık 140 dolarlık telefonlara bile ultra geniş, makro gibi kameralar koyarken iPhone tek kamerayla devam ediyor. Teknolojinin hiçbir yeniligine ayak uygurmayan, iPhone 6'lara göre daha güçlü bir telefon yapıyorlar.

• Kaç para oşucakmış bn ir bilgi varmı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.