Şimdi Ara

BP Türkiye ve Shell'den koronavirüsle mücadeleye ücretsiz akaryakıt desteği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
3.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Neredeyse tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle oldukça zor günlerden geçiyoruz. Sağlık sektörüne mümkün olan en büyük desteğin verilmesi gereken bu süreçte bazı firmalar, tıbbi destek ekipmanı üretmeye başlayarak katkı sağlıyor.

Bugün koronavirüsle mücadeleye bir destek açıklaması da akaryakıt sektörünün önemli oyuncularından geldi. BP Türkiye ve Shell, sağlık hizmetlerinde kullanılan araçlar için ücretsiz akaryakıt desteği sunacaklarını açıkladı.

Ayrıca Bkz.Ford, koronavirüs hastaları için 100 günde 50 bin ventilatör üretecek

BP Türkiye’den yapılan açıklamada, hayat kurtarma çalışmalarına destek olmak amacıyla İstanbul’da hizmet veren İl Sağlık Müdürlüğü ambulanslarına akaryakıt bağışında bulunulacağı bildirildi. Söz konusu bağış, nisan ayı boyunca 1 milyon lira değerinde akaryakıt teminini kapsayacak.

Shell ise Sağlık Bakanlığı’nın koronavirüsle mücadelesine 5 milyon lira değerinde akaryakıt bağışlayarak katkıda bulunacak. Şirketten yapılan açıklamada, Bakanlık bünyesindeki sağlık çalışanları, ambulanslar ve diğer araçların kullanımı için bakanlığın uygun gördüğü şekilde dağıtılmak üzere 5 milyon lira değerinde akaryakıt desteği sağlamaya karar verildiği ifade edildi.

• Vampirler kendi aralarında anlaşmış. Kan toplayıp emmekten bayılan/bayılacak kurbanlarını ölmesin diye hayatta tutacaklarmış. Bazı vampir dernekleri de kurbanlardan kan toplayacakmış kötü durumda olan kurbanlar için. Daha sonra emmek üzere, mahsül telef olmasın sistem dönsün.... .Efendiler ve Köleler.
  • güzel uygulama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9600_G_T -- 31 Mart 2020; 16:57:32 >
  • güvenlık güçleri araçlarına da ver.
  • DEMİRCİEFE kullanıcısına yanıt
    Ben bp nin ceosuyum hemen kardeşim emrin olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vampirler kendi aralarında anlaşmış. Kan toplayıp emmekten bayılan/bayılacak kurbanlarını ölmesin diye hayatta tutacaklarmış. Bazı vampir dernekleri de kurbanlardan kan toplayacakmış kötü durumda olan kurbanlar için. Daha sonra emmek üzere, mahsül telef olmasın sistem dönsün.... .Efendiler ve Köleler.

• Yalniz dikkatinizi cekerim : Burada devlet yuzde uzerinden akaryakit payi ile fiyatlandirmiyor sabit ( Dolara bagli ) TL olarak belirliyor. Yani evelki utopik bir gun akaryakit hepsi bedava SIFIR TL olarak Turkiye verilsin ( vergiler haric hersey dahil SIFIR ! ) Yuzde uzerindne olmadigi icin devletin vergisi filan yine SIFIR olmuyor :)) . Yani BP ve SHELL 1 milyon TL akaryakitta devletin kasasina da otomatik gitmektedir muntazam muntazam ...

• yardımın miktarı önemli değil, gayet güzel bir uygulama
  • Tufan Erginbilgiç effect
  • Bir an için heyecanlandım doğrusu

• Bravo

• takdir ettim bravo

• Helal olsun yine de.

Alkışlıyorum

• Paragrafları atlayarak okudum yeminle. Heyecan bastı bi an.

• Çok para

• xmeridyenx X kullanıcısına yanıt
    BP'nin Amerika dışındaki bölgenin (tüm Dünya'da yani Downstream diye geçiyor) Ceo'su türktü (Tufan Erginbilgiç). Dün itibariyle görevi bıraktı. Etkisi olmuştur.

• Petrol fiyatları bu gidişle sudan ucuz olacağından bedava damacana ile su dağıtmak daha makbule geçer gibi.

• güzel bir bağış

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.