Şimdi Ara

Mount & Blade II: Bannerlord Steam'de Bu Yılın En Büyük Çıkış Yapan Oyunu Oldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    TaleWorlds Entertainment'ın bugün erken erişime açtığı Mount & Blade II: Bannerlord başarılı bir çıkış gerçekleştirdi.

Oyun dünya genelinde en çok satanlar listesinde birinci sıraya oturdu. Bununla birlikte eş zamanlı kullanıcı sayısı 178 bini gördü ve giderek artmaya devam ediyor.

Mount & Blade II: Bannerlord böylelikle Doom Eternal'ı geride bırakarak Steam'de bu yılın en büyük çıkış yapan oyunu olmayı başardı.

Kullanıcı incelemeleri de çok olumlu. An itibarıyla 13,644 kullanıcı incelemesinden %84'ü kadarı olumlu. 

Orta çağ savaş simülasyon ve rol yapma oyunu Steam'de 13 Nisan'a kadar %10 indirimle 135 TL'den satışta. Eğer daha önceki Mount & Blade oyunlarından herhangi birine sahipseniz ek %10 indirimle 120 TL'den alabilirsiniz. Türkçe arayüz ve altyazı desteği mevcut.

• Arkadaşlar oyun olmuş. Gerçekten olmuş. 8 yıl boyunca tavla oynamamışlar. Grafikler, animasyonlar, yapay zeka gayet yerinde, bir miktar cilalama gerekiyor o kadar. Bu arada Türkçe seçeneği mevcut. Oyun Warband gibi önceki oyunların üzerine yapılan bir proje değil, tamamen sıfırdan inşa edilmiş. Şu an %10 erken erişim indirimi var, ayrıca eski oyunlardan birine sahipseniz bir %10 indirim daha kazanıyorsunuz ve son fiyat 120tl oluyor.
  • Sarıyo, SARDI.
  • bir Türk olarak gurur duydum. ilk oyunda çıktığı zaman steam de en çok satan oyun olmuştu.
  • güzel bir başarı

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Savaş anları hoşuma gitti birazda destek için satın aldım umarım sarar

• Çok gurur verici, tamamen çıkışı gerçekleştiğinde daha iyi bir başarı yakalanacaktır diye umuyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türkçe yok deyip Türkçe olarak çıktı. Güzel bir sürpriz oldu bize.
  • kapalı betasını deneyimlemiştim. bakalım single nasıl olmuş insin göreceğim :)
  • Arkadaşlar oyun olmuş. Gerçekten olmuş. 8 yıl boyunca tavla oynamamışlar. Grafikler, animasyonlar, yapay zeka gayet yerinde, bir miktar cilalama gerekiyor o kadar. Bu arada Türkçe seçeneği mevcut. Oyun Warband gibi önceki oyunların üzerine yapılan bir proje değil, tamamen sıfırdan inşa edilmiş. Şu an %10 erken erişim indirimi var, ayrıca eski oyunlardan birine sahipseniz bir %10 indirim daha kazanıyorsunuz ve son fiyat 120tl oluyor.
  • Çapulcuların harita da yayan şekilde sizden hızlı hareket etmesi çok saçma.

• Bu gurur hepimizin :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Arkadaşlar oyun olmuş. Gerçekten olmuş. 8 yıl boyunca tavla oynamamışlar. Grafikler, animasyonlar, yapay zeka gayet yerinde, bir miktar cilalama gerekiyor o kadar. Bu arada Türkçe seçeneği mevcut. Oyun Warband gibi önceki oyunların üzerine yapılan bir proje değil, tamamen sıfırdan inşa edilmiş. Şu an %10 erken erişim indirimi var, ayrıca eski oyunlardan birine sahipseniz bir %10 indirim daha kazanıyorsunuz ve son fiyat 120tl oluyor.

Aga 8 yılda çıka çıka bu mu çıkmış.. Yav zaten öve öve ilahlarştırdı steam yorumları, bari burada abartmayın :) Çağın gerisinde bir erken erişim oyunu. Türü seviyorsan tamam, oyna gitsin. Bu kadar net.
  • Bu oyunu 8 yıl bekledim, yakından takip ettim ama geçen ay ekran kartım bozuldu ve yeni pc alacak para yok :(( Umarım multiplayer modu gelmeden pc alırım :(
  • 2020 yılındayız hala seslendirmesi olmayan karakterler var oyunda.

• Grafikler ETS2'nin grafikleri gibi, özellikle bitkiler.

• quote:

Orjinalden alıntı: Madara Uchiha

Çapulcuların harita da yayan şekilde sizden hızlı hareket etmesi çok saçma.

Yakalayabiliyorsun. Bilmeden yorum yapıyorsunuz hızına etki eden şeyler var. Daha ilk başta herkesi yakalayabilsen bir anlamı kalmaz zaten.

• quote:

Orjinalden alıntı: HIGHER

2020 yılındayız hala seslendirmesi olmayan karakterler var oyunda.

Adam ciddi, ciddi rpg sandbox oyununda her karakterde seslendirme yok dedi....

• Sarmadı beni çok amaçsız ve ham hissettiriyor ilk oyunu oynuyorum sanki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.