Şimdi Ara

Mount & Blade II: Bannerlord Türkçe Dil Desteğiyle Erken Erişime Açıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ankara merkezli TaleWorlds Entertainment'ın 2012 yılında duyurduğu orta çağ savaş simülasyon ve rol yapma oyunu Mount & Blade II: Bannerlord en sonunda bizlerle.

Oyun bugün itibarıyla PC için erken erişime açıldı. Steam'de 13 Nisan'a kadar %10 indirimle 135 TL'den satışta. Eğer daha önceki Mount & Blade oyunlarından herhangi birine sahipseniz ek %10 indirimle 120 TL'den oyuna sahip olabilirsiniz. Epic Games Store'da yarın erişime açılacak.

Steam sayfasında belirtilene göre oyun Türkçe arayüz ve altyazı destekliyor. Oyunu deneme fırsatı bulan bazı kullanıcılar da Türkçe olduğunu doğruladı. Normalde erken erişim sürümünde sadece İngilizce olması ve Türkçe dahil olmak üzere diğer dil seçeneklerinin daha sonra eklenmesi planlanıyordu. 

Erken erişim sürümü içeriği:

Erken erişim sürümü, içerik olarak Mount & Blade deneyiminin tüm temel öğelerini, seriye yeni eklenen bir sürü içerikle birlikte sunacak.

• Oyuncular, oyunun karakter geliştirme sistemini kullanarak kendi karakterlerini oluşturabilecek
    • Kalradya kıtasını keşfedebilecek
    • Kendi savaş birliklerini toplayabilecek
    • Oyunun kapsamlı komuta sistemini ve sezgisel beceri tabanlı yönlü dövüş sistemini kullanarak komuta edebilecek ve birliklerinin yanında savaşabilecek
    • Yerleşim yerlerini istila edebilecek
    • Düşman şehirlerini ve kalelerini kuşatıp ele geçirebilecek
    • Oyunun geniş ekonomi sistemini kullanarak mal ve eşya ticareti yapabilecek
    • Siyaset ve diplomaside rol alabilecek
    • Kendi kabilesini yönetebilecek
    • Yerleşim yerlerini iyileştirebilecek ve yönetebilecek
    • Orduları toplayabilecek ve savaş başlatabilecek

Ve çok daha fazlasını hiçbir oynanışın aynı olmadığı, geniş tek oyunculu sandbox ortamında yapabilecekler. Erken erişim sürümü ayrıca, oyuncuların dövüş becerilerini ve taktiksel hünerlerini dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı test edebilecekleri, tam destekli çok oyunculu oyun modlarını da kapsayacak. 

Çıkış fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Açıldı açılmasına da, alınmıyor çullandılar.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Epic Games'den alacağım 60 TL'lik kupon halen duruyor adam gibi adam Epic Games hem indirim hem kupon indirimi beleşe gelecek. :D

• Oyun Türkçe mi?
    Mount & Blade II: Bannerlord Türkçe Dil Desteğiyle Erken Erişime Açıldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun türkçe olmuş

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Fiyatı uygun 120 tl erken erişim o kadarda olsun en azından oynuyoruz artık bide türkçe var gözüküyo sonradan gelicek demişlerdi var gözüküyo.

• I will drink from your skull.
  • 30 yıla tam sürüm olursa alırım, söz veriyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

I will drink from your skull.

Bunlar zor günler beyim, üç beş baş sığırımız olaydı..
  • Bu oyunu kesinlikle satın almalıyız.
  • Normalde ilk aşamada İngilizce olacaktı sadece, Türkçe eklenmesi çok iyi olmuş, inidirimlerin yapılması da ayrıca güzel.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bana pahalı geldi.60,70 liradan çıksaydı alabilirdim.İndirimleri bekleyeceğim ayrıca erken erişim oyunlara ısınamadım sanki demo oynuyormuşum izlenimine kapılıyorum.Alan arkadaşlara iyi oyunlar.

• Gene insaflı davranmışlar ben bu oyuna 10 yıl emek harcıyacağım okadar yapay zeka kodlaması bilmemne modellemesine sabahlara kadar çalışacağım böyle bir ekonomide 150 tl'ye satışa çıkaracağım vallahi bu büyük insaf 350'den aşşağı satmazdım ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakarya01 -- 30 Mart 2020; 15:58:15 >
  • Tamamen aklımdan çıkmış daha yeni satın aldım, millet girmiş bile oynuyor :)

• iyi de epic'te 60 tl indirim kuponumuz var oyunu 75 tl den alabilicez o zaman :D
  • Şuan twitchin en çok izlenen oyunu. Duygulandım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • comenloot kardeşim ekonominin durumu malum 60 70 liraya oyun almak artık pek mümkün değil. steamin 2 küsür dolara sabitlenmiş kuru olmasa bağımsız yapımları bile oynamakta zorlanacağız.
  • Ben beklerim hocam sıkıntı yok :)

• Early Acces'de Türkçe olmayacak denmişti ama koymuş adamlar valla helal olsun.

• Playstore üzerinden 10 tl indirimle 129 TL'ye satın aldım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.