Şimdi Ara

Nvidia RTX 3000 ailesini ağustosta duyurabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• GPU devi geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamayla oyuncuları üzse de paylaşılan sızıntı yeni kartların gecikmeli de olsa geleceğine işaret ediyor. Görünüşe göre firmalar ertelenen Computex etkinliğine göre yol haritalarını güncelliyor.

Duyuru ağustos ayında yapılabilir

İddiaya göre Nvidia RTX 3000 serisi kartlarını önümüzdeki ağustos ayında duyurabilir. Eylül ayına kadar hazırlıklarını tamamlayacak iş ortaklarının çözümleri böylelikle Computex 2020’de boy gösterebilir.

Ayrıca Bkz.PowerColor ekran kartlarının garanti süresini 3 ay uzattı

Diğer taraftan Ampere’ye geçilecek kartlarla benzer mimariye sahip olacak Quadro modellerinin haziran-temmuz döneminde ilk detaylar ortaya çıkacağı tahmin ediliyor. Son olarak RTX ailesine konumlandıracak oyuncu modellerinin satışa sunulmasının ekimi bulması bekleniyor.

• Baştan sona boş bir haber. İnsan böyle boş haber yazmaya üşenir.. Olabilir, tanitilabilir haberlerini o kadar çok yapıyorsunuz ki DH.. Kendinize gelin.

• Şu anda tek derdimiz 3000 ailesiydi zaten :)

• Yapacak haber bulamayınca saçma sapan ihtimaller üzerine haberler dolmaya başladı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Paran olacak nVidia satın alacaksın kafan rahat olacak , maddiyat elvermeyince zorunlu olarak Amd ye talim ediyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Schi20phrene

Paran olacak nVidia satın alacaksın kafan rahat olacak , maddiyat elvermeyince zorunlu olarak Amd ye talim ediyoruz.
    haber mi bu yorum mu daha boş ?
  • Biz 2000 ailesini satın almadık 3000 nasıl alalım

• RTX 3000 Serisi gelirse Ekime, gelmezse... Kasıma kadar...

• Fiyatı zaten herkesi şok edecek hele bir çıksın:D

• quote:

Orijinalden alıntı: sething

haber mi bu yorum mu daha boş ?

Alıntıları Göster
    Bakış açısına göre değişir hocam aslında

Ben gerçekleri söyledim size boş gelmiş olabilir

• Computex 2020 yapılacak mı peki?
  • konuyla alakasız ama görseldeki mercy figürünü nereden aldınız.

• hobametin kullanıcısına yanıt
    Hocam görsel Tweaktown'dan.

• Her ay kenara $100 atmak lazım şimdiden. 3080ti ocak söndürür yoksa.
  • Acaba gelince 2000 serisi kartların değeri ne kadar düşer?Misal 2080Ti fiyatı ne olur acaba hem sıfır hemde ikinci elde?

• GFN’deki kartları 3000 serisi ile güncellerlerse bir tadına bakarız. Satın almaya paramız yetmiyor biz de kiralarız.

• Bilgisayara çok yararı olur

• DavutBurak36 kullanıcısına yanıt
    Snn yorumunu görmesem resime dikkatli bakıp güç girişi bağlantısını atx 24 pin gibi göründüğünü, haliyle bilgisayar için olduğunu fln farkedemezdim herhalde sağolasın, bende bu ne ki böyle diye 10 dakkadır yakınlaştırıp fln bakınıyorum resme
  • virüs sebebi ile 3000 serisinin 2021'e kalacağını düşünüyorum ben açıkcası bütün dünyada tüketim ve iş azalmış durumda. lojistik bile sağlayamazlar bu ortamda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.