Şimdi Ara

PowerColor ekran kartlarının garanti süresini 3 ay uzattı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• AMD’nin iş ortaklarından PowerColor donanım dünyasında ekran kartlarıyla iyi bir yere sahip. Firma dünyada hakim olan virüs salgını nedeniyle kullanıcıların lehine bir karar verdi.

Garanti süresine uzatma

Yaptığı duyuruyla içinde bulunduğumuz mart ayından haziran ayına kadarki süre içerisinde garantisi dolan ürünlerinin garanti süresini 3 ay uzattı. Firma bu karara sebep olarak COVID-19 salgınının bir çok kişiyi olumsuz etkilemesi ve RMA işlemlerinin yavaşlamasını gösterdi.

Ayrıca Bkz.Computex 2020 ertelendi

PowerColor duyurusunda her ne kadar tüm ürünlerine yönelik açıklama yapsa da firmanın daha çok ekran kartlarıyla öne çıktığı göz önünde bulundurulacak olursa gelişme en çok ekran kartı kullanıcılarını ilgilendiriyor.

• Olumlu bir adım. Her firma bu kadar duyarlı olsa şu günlerde

• Powercolor ürünleri kalitelidir alt markası vtx vardı ama türkiyede artık bulamıyoruz AMD ekran kartı alacak kişinin önceliği powercolor olmalı zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • apple da 100 de 10-15 arası zam yapsın ürünlere,daha dün akşam bakmıştım ipad fiyatlarına ve bu günde fiyatların zamlandığını gördüm, yazıklar olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rindaasd kullanıcısına yanıt
    Aynen bundan sonra ekran kartı alırsam Apple tercih etmeyeceğim

haberin apple ile bir alakası yok yanlız, apple ekran kartı üretmiyor.

corona sebebiyle üretim düştüyse fiyatlar artmış olabilir, ama genelde bizim devletimiz vergileri arttırdığı için fiyatlar artıyor. paramızın değersizleşmeside cabası tabi.

yani apple 1000 dolar fiyat biçer, 1000 dolardan satmaya devam eder, ama hükümetteki yamyamlar bu cihazları "lüks" gördükleri için vergi bindirirler.

görende trilyonluk araba alıyoruz zannedecek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bullx -- 30 Mart 2020; 16:55:34 >
  • apple nin ekran kartı ile alakası yok evet,firmalar arası değerlendirme yaptım,bundan 2-3 sene önce evvel bütün ürünlerine aynı anda Türkiye ye özel zam yapan apple ı unutmak kolay degil

• brnk kullanıcısına yanıt
    apple ekran kartı üretmiyor

onların yaptığı zam devletin bizden aldığının yanında devede kulak, biraz araştır derim
    o senle dalga geçiyor
  • bullx kullanıcısına yanıt
    Biliyorum :) , ciddiyetle soruya cevap vereyim dedim yine :)

Dalga geçmek için yazmadım hocam şakasına yazdım öyle

• bak bunu baba markalar bile düşünemedi helal olsun,
    umarım öncü olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.