Şimdi Ara

LG, G serisi akıllı telefon üretimini sonlandırıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• LG Electronics, şirketin önde gelen G serisi akıllı telefon modellerinin üretimini sona erdirecek ve endüstri kaynaklarına göre, bu yılın ilk yarısında yeni premium akıllı telefon modellerini tanıtacak.

Ayrıca Bkz.Çin'de iki yeni Koronavirüs çeşidi tespit edildi

MWC 2020'de tantılacaktı

Şirketin G serisi, 2012 yılında Optimus G akıllı telefon modeli ile başlatılmıştı. Sekiz yıl sonra sonra erecek olan bu seriyle ilgili karar, Güney Kore'deki mobil operatörler arasındaki bir toplantıda kamuoyuna açıklandı. G Serisi, piyasaya sürüldüğü Eylül 2012 tarihinden, geçtiğimiz yıla kadar, LG'nin amiral gemisi premium akıllı telefonlarını temsil ediyordu. Şirket artık her model için ayrı isimlendirme kullanmaya başlayacak.

LG'nin yeni akıllı telefon modellerinin çıkış tarihi doğrulanmadı, ancak gelen bilgilere göre cihazlar ilk olarak Mayıs ayında 5G destekli bir modelle birlikte gün yüzüne çıkmaya başlayacak. Şirketin aslında yeni akıllı telefon modelini Şubat ayında düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtmayı planladığı, ancak Koronavirüs salgını nedeniyle bunun gerçekleşmediği de sızan bilgiler arasında.

• Vaktiyle efsane g2 vardı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lg artık türkiyede telefonlarını satmıyor.üst seviye modelleri satılmıyor.

• Bir devir kapandı. Her ölüm erken ölümdür. G serisi G2'den hemen sonra ölmüştü.

• Adı kirlendi serinin normal

• Tüm işletmelere örnek olsun. Önemli olan bir ürün çıkarıp satmak değil, satış sonrasında da en iyi servisi garanti kapsamında ve hesaplı sunmaktır.
    Servislerinizi bayileriniz sürekli denetlemeniz, maksimum hizmeti sunmanız lazım. LG bunu yapamadı.

• Vay be zamanında hem fiyat hem performans olarak rakipsiz G2 vardı... Uzun süre kullandım aşırı memnun kalmıştım. Sonrasında G3 ve G5 aldım ikisinden de memnun kalmamıştım hatta G3'ü 1 hafta sonra satmıştım alır almaz.

• g2 den sonra ayni etkiyi birakamadilar maalesef

• Halen kullanıyorum :)

• Efsane denilen G2 de bile wifi sorunu yaşamayan yok gibi ne diyelim canı sağolsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • celik44 kullanıcısına yanıt
    Geçen g2 nin anakartı yandı lg ye gönderdim 750 tl istediler geri gönderin dedim tamam dediler ortada telefon yok aylardir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3042DE2E5 -- 29 Mart 2020; 16:51:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yerine en son amiral gemisi modelini göndersinler

• celik44 kullanıcısına yanıt
    Lg g2 yazmayi unutmuşum g2 ye 750 tl istediler şaka gibi

• 2012 de ilk andorid telefonum lg L7, ondan once blackberry, windows mobile 6.5 li htc hd2 ve htc titan 2 vardi.. Dedim bi androd tadina bakayim fazla da vermeyeyim dedik L7 aldik. 10 gun sonra almaz olaydim dedim, ayni donanima sahip cihazlar cok seri akiciyken L7 kasmaktan geberiyordu o derece yani. Baktim olacak gibi degil blackberry z10 alip L7 ikinci telefonum yapmistim ama omru uzun surmedi besiktasta paramparca ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3042DE2E5

Geçen g2 nin anakartı yandı lg ye gönderdim 750 tl istediler geri gönderin dedim tamam dediler ortada telefon yok aylardir
    Eğer 21 iş günü içerisinde size dönmezlerse, telefonun parasını iade alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3042DE2E5

Verin tüketici hakem heyetine. 21 günü geçtiği için fatura tutarını vermek veya muadil cihazla değişim isteme hakkınız var. Garantinin bitmesi önemli değil. Sonuçta siz paralı servisi kabul ederek gönderdiniz.
  • Geç bile kalındı saçma sapan telefonlar çıkarıp duruyordu yenilikçiliği sonu oldu

• G2 döneminde Çinli firmalar bu kadar aktif değildi. Xiaomi, Huawei, Oppo vs. F/P telefonlar çıkarmaya başladıkça LG'nin foyası ortaya çıktı. Sırf G2'nin adına G3 ve G4'e de güvenildi sonrasında piyasadan silinmeye başladılar. Zaten bütün serilerinde kronik sorunlar vardı.
  • Sonlandırmasa ne olur zaten piyasada sonlanmıştı çoktan, alan o kadar azalmış durumda. Lg ne yaptı etti nokia gibi kendini bitirdi.

• Hele şükür. Olmuyorsa zorlamayacaksın. Eskiden G2 de çok iyiydi. Sonra o fiyat/performansı yakalayamadı. Innovasyon bitti...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.