Şimdi Ara

Roku’dan 30 gün ücretsiz premium hesap

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Koronavirüs pandemisinin insanların eve sıkışık kalıp can sıkıntısı yaşamasına sebep olduğu şu günlerde firmalar, destek için gelirlerine de zarar vermeden ellerinden geleni yapıyorlar. Buna destek olan bir diğer firma Roku, kullanıcılarına herhangi bir ücret ödettirmeden 30 gün premium kanallara erişim sunuyor.

Kanallar arasında evde bulunan sürede fit kalmak için spor kanalları, tabii ki birçok dizi ve film kanalı ve fazlası yer alıyor.

Ayrıca Bkz.Kanadalı sanatçı tardigradlar hakkında yayın yaptı

Ücretli abonelikleri bu süreçte bedava vermek, bu tip hizmetler için herkesin evde kaldığı durumlarda çok büyük bir pazarlama bonusu olarak karşımıza çıkıyor. Herkes Netflix’teki içeriklerden sıkılıp farklı şeyler aramaya başladığında Roku ve daha fazlası popülerliğinde artış yaşayacak. 30 gün ücretsiz verilen kanallar ise 30 günün sonunda iptal edilmediği sürece kullanıcıların kredi kartından tahsil edilecek.

• Tek sıkıntı ülkemize destek vermiyor

• Ne mutlu bize.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türkiyede kullanabiliyormuyuz? İlla kendi cihazlarınamı sahip olmamız gerek? Android box a kuraliyormuyuz?

• Amaç sempati kazanmak ve abone çekmek. Editör dediğin böyle olacak :D

• Ben yaklaşık 3 yıldır Roku Stick kullanıyorum. Amacım Netflix ve YouTube izlemekti. İnanılmaz performanslı ve pratik bir cihaz. Android vs. yüklenmemesi bluTV ve Puhu olmaması en büyük eksikliği.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne kadar ucuzmuş diye bi baktım da 400 liradan başlıyor alet. baya ucuzmuş :x

• Roku güzel bir deneme süreci sunmuş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • HBO Now'da da popüler içeriklerden bazıları şu anda ücretsiz. HBO Now TV apk'sını Android TV'nize yükleyip seyredebilirsiniz (İngilizce ve USA konumlu VPN gerektiriyor).
  • türkiyeden kullanılabiliyor mu ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.