Şimdi Ara

YUGIOH ÖĞRENMEK İSTİYORUM DİYENLERE (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
12.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: irish

Bi kırtasiyede yu-gi-aeh geldi yazıyordu..ben de ne diyordum da kırtasiyede ne işi var bunun onu anlamadım şimdi..

Kart satılıyor ondada gercekte oynuosun
  • up
  • up
  • Teşekkürler.Eline sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 19 Temmuz 2007; 23:50:55 >
  • paylasımın icin tesekkurler bir kac kisiyi daha bu oyuna tesvik ettiysek ne mutlu bize gercekten cok guzel bir oyun
  • quote:

Orjinalden alıntı: yugıoh sever543

bilmiosam nie sakin sakin sölemion gerçi bi tek sen deilsin öle yapan düzgün konuşlcana ban gibii smileylerle konuşuon nedense

bişeyle uraşıyodum olmuyodu bi türlü siir etti bu mesajıda görünce sinirldum o yüzden kaaoldu

• ya ok
  • ARKADAŞALR ŞU RESİMLERİ NASI ÇEKİYOSUNUZ YANİ NEYLE BİR GÖSTERİRMİSİNİZ LÜTFEN
  • print screen tuşuyla
  • quote:

Orjinalden alıntı: yugıoh sever543

print screen tuşuyla

evet printscreen sonra paintte ctrl v kaydet(kaydetmede türünü jpeg yapmanı öneririm)
  • up
  • UP
  • senin anlatma yeteneğin var paylaşım için teşşekürler
  • sağol
  • quote:

Orjinalden alıntı: duello kralı

Tebrik ederim arkadaşım birinin bu konuyu yapması lazımdı eline sağlık.Şimdi kimse bu sorun için konu açmaz.

http://forum.donanimhaber.com/m_15912306/tm.htm
    ii düşün bakalım

• ordaki konuyla bu zate aynı bu konuyu bitek ben yaptım beyenmedinmi
  • Oyunda sol ve sag kısımda tugla seklinde yerler var. Onlarla destemiz arasında bazı karların ozelliklerinden olsa gerek bazı alıs/verisler oluyor kimisi orda hapsoluyor tuzak kartları ile kimisi ise oraya desteden yada yokettigimiz kartlardan kart koyup sonraki ellerde fuzyon'la kart getiriyor. Bunu bana biraz acıklarmısınz nasıl oluyor. Kart getirme veya kartı oraya gonderme ?...
  • biri bana joey the passion hamachiyi ve kart acma yamasini filefronntan upload edebilirmi verilen butun upload siteleri ya cok yavas yada olu link arkadasin verdigi sitedede file deleted yaziyor yardim lutfen

EDIT:rapiddende olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeLLHeiM -- 16 Ağustos 2007; 21:53:52 >
  • doanimhaberdeki tum forumlarda yardimlasma var bi yu-gi-oh da yok
  • up
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.