Şimdi Ara

Bravely Default II'nin Demosu Nintendo eShop'ta Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
37
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Square Enix, Bravely Default II'nin demo sürümünü yayınladı.

Nintendo eShop üzerinden ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz.

Tam sürüm bu yıl içinde Switch'e çıkacak.

Oyunun tanıtım yazısı:

Dört yeni kahraman ile yeni bir dünyaya adım atın.

Bravely serisinin ve Octopath Traveler'ın arkasındaki ekipten orijinal rol yapma oyunu deneyimi 2020'de Nintendo Switch'e geliyor. Yeni bir dünya, yeni bir hikaye, yeni Heroes of Light ve orijinal Bravely Default oyunun müziklerini besteleyen Revo'dan (Sound Horizon / Linked Horizon) yeni müzikler içerecek.

- Square Enix'in Bravely serisindeki yeni oyunu.
    - Heroes of Light olarak bilinen cesur bir grup olarak dört Kristalı bulmak için dünyanın dört bir yanını gezin.
    - Bravely serisinin ve Octopath Traveler'ın yaratıcıları Team Asano'nun en yeni oyunu.
    - Yeni karakterler ve Bravely serisi atmosferini ve heyecanını taşıyan yepyeni bir dünya.  

Yeni fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Ah be bebeğim, Nintendo aldırtacaksın bana...

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Her tarz oyuna saygı duyan biriyim ve sıra tabanlı oyunları ve JRPG 'leri yıllarca severek oynamış biri olarak baydı artık. Oyunun demosunu zor oynadım. Çok klasik ve standart alışıldık bir JRPG oyunu olmuş. Seslendirme yok. Yazılar geç babam geç. Yani alacağım bir oyun değil malesef
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Her tarz oyuna saygı duyan biriyim ve sıra tabanlı oyunları ve JRPG 'leri yıllarca severek oynamış biri olarak baydı artık. Oyunun demosunu zor oynadım. Çok klasik ve standart alışıldık bir JRPG oyunu olmuş. Seslendirme yok. Yazılar geç babam geç. Yani alacağım bir oyun değil malesef

Klasik Jrpg olması zaten bu oyunun ilkini ve bunu güzel bir oyun yapan zaten.Seslendirme olup olmamasının ne önemi var ilkinde de yoktu.Kaldı ki seslendirme bir oyunu iyi yapan vazgeçilmez etkenlerden değil ki.Ne oyunlar var efsane seslendirmesi olmayan.Ama sizin düşünceniz bu tabi herkes beğenmek zorunda değil.
  • quote:

Her tarz oyuna saygı duyan biriyim ve sıra tabanlı oyunları ve JRPG 'leri yıllarca severek oynamış biri olarak baydı artık. Oyunun demosunu zor oynadım. Çok klasik ve standart alışıldık bir JRPG oyunu olmuş. Seslendirme yok. Yazılar geç babam geç. Yani alacağım bir oyun değil malesef

haha seslendirme yok diyince demoyu oynamayıp oyunu karaladığın ortaya çıktı.Baya baya seslendirme var daha ilk açılış sahnesinden hem de.Bari yalan atıp oyun hakkında fikir edinmeye çalışanlara yanlış bilgi vermeyin.
  • quote:

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Her tarz oyuna saygı duyan biriyim ve sıra tabanlı oyunları ve JRPG 'leri yıllarca severek oynamış biri olarak baydı artık. Oyunun demosunu zor oynadım. Çok klasik ve standart alışıldık bir JRPG oyunu olmuş. Seslendirme yok. Yazılar geç babam geç. Yani alacağım bir oyun değil malesef</blockquote>

Klasik Jrpg olması zaten bu oyunun ilkini ve bunu güzel bir oyun yapan zaten.Seslendirme olup olmamasının ne önemi var ilkinde de yoktu.Kaldı ki seslendirme bir oyunu iyi yapan vazgeçilmez etkenlerden değil ki.Ne oyunlar var efsane seslendirmesi olmayan.Ama sizin düşünceniz bu tabi herkes beğenmek zorunda değil.

ilk once ara sahnelerde seslendirme var ve oyun hikayesi hic fena degil

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.