Şimdi Ara

Huawei P40 Pro Plus resmen duyuruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Merakla beklenen Huawei P40 serisi nihayet resmiyet kazandı. Çinli şirket bugün P40, Huawei P40 Pro ve Huawei P40 Pro Plus adında üç akıllı telefon tanıttı.

Ayrıca Bkz.iPhone 12 serisi 2021'e ertelenebilir

Huawei P40 Pro Plus, şüphesiz şirketin bugüne kadar çıkardığı en iyi P serisi telefon. Seramik arka paneliyle premium hissiyatı veren cihaz 90 Hz tazeleme ve 19.8:9 en boy oranı sunan 6.58 inç Quad HD+ (2640 x 1200 piksel) OLED ekranla geliyor. Panelin dört kenarı da kavisli.

Huawei P40 Pro Plus Özellikleri

Amiral gemisi telefon çift nöral işlem ünitesi ve Mali-G76 MP16 grafik birimi içeren sekiz çekirdekli HiSilicon Kirin 990 5G platformundan güç alıyor. Ayrıca 8 GB RAM ve 512 GB depolama alanı var.

Huawei P40 Pro Plus'ın ön tarafında 32 megapiksellik (f/2.2 diyafram) bir selfie kamerası ve derinlik sensörü görev yapıyor. En önemli özelliği ise çift optik zoom sağlayan beşli arka kamera sistemine sahip olması. Sensör özellikleri ise şu şekilde:

• 50 megapiksel RYYB sensörü (f/1.9 diyafram)

• 40 megapiksel ultra geniş açılı lens ( f/1.8 diyafram)

• 8 megapiksel periskop kamera (f/3.4 diyafram)

• 8 megapiksel telefoto sensör (f/2.4 diyafram)

• 3D Tof sensörü

Huawei P40 Pro Plus Fiyatı

Amiral gemisi gelefon 40W hızlı şarj ve 40W kablosuz şarj özellikli 4.200 mAh pilden besleniyor. Buna ek olarak IP68 sertifikası sayesinde suya ve toza dayanıklı olduğunu belirtelim.

Huawei P40 Pro Plus, Android 10 işletim sistemini temel alan EMUI 10.1 arayüzü ile kutudan çıkacak. Ancak cihazda Google uygulamaları veya hizmetleri olmayacak. Bunun yerine AppGallery uygulama mağazası ve Huawei Mobil Servisleri (HMS) ile gelecek.

Huawei P40 Pro Plus Avrupa'da 1.399 euro (1.533 dolar) fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

Kaynak:

• Fotoğrafçılıktan çok anlamam ama F1.9 kötü bir değer değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.399 euro nedir arkadaş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lazloo kullanıcısına yanıt
    değil ama 1.399 euro kötü bir değer.

• quote:

Orijinalden alıntı: nikony

değil ama 1.399 euro kötü bir değer.
    12 bin civarı olacak sanırım. Yıllar önce, 6600 lar felan çıktığında ulan ne pahalı derdik.

• hala bu insanoglu akkilanmadi , dakka basi telefon cikarin dogayi mahvedin ne kadar cok tuketirseniz o kadar iyimi cokmu para kazanacaksiniz , ya satin alanlar sormali adama p30 da neyi eksik yapiyorsunda p 40 alacaksin, neyse kendi dusen aglamaz , kendi aglamaz ise ya cocugu ya yegeni ya ailesinden biri mutlaka gorecek , sorsan herkes cocuklarinin gelecegini dusunuyor tek kelime ile HIKAYE :) bol sans

• O ekran nedir öyle :)

• lazloo kullanıcısına yanıt
    40 MP olan kamera 1.8 diyaframa sahip sensör boyutu da önemli ne kadar az kırpılmışsa o kadar iyi fotoğraf çekebilir artık yapay zeka falan da işin içine girince durum degisebiliyor.

• Çift ön kamerayla ölü doğmuş. Millet ekrandaki deliği nasıl küçük tutabilirim diye çabalıyor, huawei ön tarafa derinlik kamerası koyuyor. Tasarımcısına selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanandnexus -- 27 Mart 2020; 1:50:33 >
  • Pro plus Premium Platinum göreceğimiz isimler gerçek oluyor galiba

• Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    en iyisini samsung yaptı s20 ultra dedi geçti.

11 pro max
    p40 pro plus

gereksiz uzun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nikony kullanıcısına yanıt
    Hocam hepsinden komiği bu adların hepsini diğer firmalar çok daha önceden kullandı amiral gemilerinde.
    Xperia Pro, Mini Pro, X10 Mini Pro... veya LG G Pro, G Pro 2...
    Z3 plus One M9 Plus ile iPhone 6 Plus...
    Zenfone Max, Mi Max Htc One Max...
  • altı üstü ince yaparsında o s10 plus benzeri kamera olayını neden eklersin güzelim olaya darbe vurursun...

• Google uygulamalar yokmus..bunu alan nasil kullanacak?

• Hiçbir uygulama çalışmayacak. WhatsApp, Instagram, Telegram, Twitter vs hiçbir şey çalışmayacak. Fiyat en fazla 100 avro eder. O da kamerasının hatırına.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence ön kamera olmamalıydı. Sonuçta tasarım saha önemli. Kim ne yapsın 3D yüz taramayı fotoyla kandırılan 2d yüz tanıma yeterli

• bu akıllı telefon işi iyice çığrından çıktı. şu cihazı 60% üstü verimli kullanacak kişi çok çok azdır...

• Huawei P40 serisi telefonlar için ana konu açacak arkadaşlara önerelim var.

"P40"

"P40 PRO"

"P40 PRO Plus"

"P40 Lite"

diye ayrı ayrı konular açmanızı rica ediyorum. ama öncelikle, bu cihazları almış veya alacak arkadaşların konu açmalı daha doğru olur diye düşünüyorum.
    şayet konuları açan olmaz ise tek tek ben açacağım. yada açılmış konular var ise, tek konuya indirmelerini ve anakonu diye yazmalarını isteyeceğim.

ama en önemlisi ise: P30 serisi gibi karman çorman ve kanser konular açmayın!!!
    yav arkadaş p smart'ların bile ayrı ayrı konusu var! P40 lara, P40 serisi bir telefon alacak arkadaşlara, bu cihazları merak edenlere bu zulmü yapmayın!

forumdaşlık öldü mü?

Huawei P40 Pro Plus resmen duyuruldu

geçen p 30 pro için bir araştırma yapayım dedim, kronik sorunu varmıdır yokmudur, kullanan arkadaşlar neler yazmış diye bakayım dedim, bakamadan çıktım.

velhasıl, şuan P smart kullanıyorum (cihaz 3 kere servise gitti. sıfır diye (!) gönderdikleri cihazın eski cihazıma nazaran bariz bir şekilde pili daha az gidiyor. bunun için ayrı bir konu açacağım.) ama Huawei'den asla, giriş ve orta seviyesi bir cihaz alınmaz diye düşünüyorum. ram optimizasyonu trajik, ekran sararması vakaları olağan.

Huawei üst segment için alınır. şahsen P30 pro veya p40 serisi bir cihazı alabileceğimi sanmam. hatta alabilecek bile olsam Android'e gıcıklığımdan almam. ama asla, asla dememek lazım! haybeden bir para gelir ise neden almayayım. zaten çok pis gözüm kaldı, hem P30 pro'da hemde p40lar'da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-13B66B2D0 -- 27 Mart 2020; 13:51:11 >

• Ohaa yani.1500 Dolara çin malı telefon ??? Çinli ler gençlerin telefon çılgınlığı sayrsinde zengin olup çıktılar.

500 Bin dolarım olsa 1500 ünü veripte şunu almam ki Türkiyede en az 2000 dolar olur.

Ama eminim baya satar.Dötüne don almıyan ve her gün yarım kilo fındık yediğim için beni eleştiren arkadaşım var hah o gider alır bunu.

Türkiyede cidden garip bir kitle var yemeden içmeden açlık grevi yaparak para biriktirip böyle teknoloji şirketlerini ve hükümeti zengin etmeye meraklı kişileri hiç anlamadım anlayamamda galiba.
  • %98 vergi ile beraber Türkiye fiyatı 2600- 2700 Euro-dan aşağa olmaz.. Bu da kura göre değişir tabi ama 16bin liradan aşağı olmaz gibi.. ON! ALTI! BİN! .. başka sözüm yok hakim bey

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.