Şimdi Ara

Remedy Entertainment İki Yeni Nesil Oyun için Büyük Bir Yayıncı ile Anlaştı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Max Payne 1-2, Alan Wake, Quantum Break ve Control'ün arkasındaki stüdyo Remedy Entertainment yeni nesil çalışmalarına başlamış.

Remedy Entertainment, önümüzdeki birkaç yıl içinde yeni nesil konsollar ve PC için çıkması planlanan iki oyun için büyük bir yayıncı firma ile ortaklık anlaşması yaptığını duyurdu.

İlki AAA multi-platform bir oyun. Daha önce "henüz duyurulmamış üçüncü proje" olarak bilinen bu oyun şu anda prodüksiyon öncesi aşamada. İkincisi ise ilki ile aynı seride geçecek küçük ölçekli bir proje. 

İki proje de Remedy Entertainment'ın Northlight oyun motoru ile geliştiriliyor.

Detaylar çok yakında paylaşılacak.

• Alan Wake 2 gelsin de başka bir şey istemiyorum.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Yeni Alan Wake gelse artık.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Son çıkardıkları oyun ile baya beğenimi topladılar. Sırada ki oyunlarını dört gözle bekliyorum.

• Biri Control 2 diğeri de Alan Wake 2’dir herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Control PS nowa gelince oynadım. Oyun gibi oyun olmuş. Tarzlarını sevdim

• Umarım Max Payne gibi suç polisiye tarzı bir aksiyon oyunu olur.Quantum Break gibi oyunları bence iyice sıktı....
  • Sony'nin Remedy'i bünyelerine almaları lazım :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Press a Key

Sony'nin Remedy'i bünyelerine almaları lazım :)
    Neden? The Order, Driverclub, Days Gone gibi oyun yapması için mi? Ya da multiplatform yapıp daha çok satmak varken özel oyunlar gibi 100 milyondan fazla satmış konsolda Detroit gibi 3-5 milyon satması için mi?
  • Detroit multiplatform olsa kaç satardı diyorsun yani ? Mesela Detroit dengi multiplatform oyunlar kaç satıyor

• Remedy sanirim hayatinin hatasini Xbox'a özel oyun yaparak yapti.Satmiyan konsola oyun yaparsan tabiki o oyunda satmaz bir daha sanmiyorum AA yapim cikarsinlar her hangi bir platforma mali krize girmedikleri sürece :)))

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.